לשפר את איכות חיינו ב10 דרכים פשוטות

 

 

  1. על מנת למנוע עייפות מוגברת וכאבים בגב ועמוד השדרה במהלך היום נדאג לישון על מזרן נוח ואורטופדי.
  2. חסרה לכם אנרגיה? מרגישים מותשים? אל תוותרו על שתיית 2 ליטרים של מים ביום ותראו שזה יעשה לכם פלאים.
  3. תזונה נכונה זה לא צירוף מילים! חובה לשמור על תזונה תקינה ומאוזנת לתחושה טובה יותר.
  4. פעילות גופנית מתונה תתרום לאיכות חייכם.
  5. כמה שעות אתם ישנים בלילה?? אל תוותרו!! 6 שעות שינה לפחות יאזנו את היום שלכם!
  6. להיות מוקף בחברים, משפחה אנשים שאתם אוהבים ידעתם שזה תורם לאריכות ימים?? אין איכות חיים טובה יותר מלהיות מוקף, לבלות ולהקדיש זמן לאוהביך.
  7. מרגישים שמשהו לא כשורה עם גופכם לאחרונה? אל תדחו ביקור אצל הרופא! פחות אוהבים טיפולים תרופתיים? ישנם טיפולים טבעיים מצוינים המגיעים מעולם הרפואה המשלימה שיוכלו לתת מענה מצוין לבעיות בריאותיות ואף נפשיות ( טיפולי אוסטאופתיה, דיקור סיני ועוד).
  8. נופש, מתי בפעם האחרונה נסעתם להתאוורר ועצרתם את כל טרדות היום יום שרצות בראש והתפנקתם בחופשה טובה?? האם יש דרך טובה יותר לדאוג לאיכות חיים טובה יותר מהפסקה קצרה מלחצי היום יום??
  9. בדיקות תקופתיות, לחץ דם, ספירת דם, משקל חשוב מאוד לבדוק, תקינות רמת הוויטמינים בגוף ומאגרי הגוף לוודא מה אנחנו יכולים לחזק ולשפר.
  10. את האחרון והחביב נקדיש לנו עצמנו, עצרו ובחרו לכם רגע אחד ביום בו אתם עוצרים את המירוץ וזוכרים לנשום ולהירגע כי המירוץ לא יברח אבל הבריאות שלנו עשויה להיפגע וכדי להרגיש טוב יותר במהלך היום אנחנו צריכים את התרפיה הזאת שבלעצור לקחת כמה נשימות טובות כוס קפה גדולה באוויר הפתוח ארגון מחשבות וחילוץ עצמות וכל יום שלנו ייראה הרבה אבל הרבה יותר טוב.

Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *