כרטיסי ביקור: עשר עצות לשימוש נכון ויעיל

נכון, אנחנו חיים בעידן דיגיטלי, נדמה כי הסמארטפונים מאיימים להשתלט על הפרסום המסורתי אבל האמת היא שאנחנו עוד לא שם. כרטיסי ביקור עדיין תופסים חלק ניכר בנוף העסקי ועושה רושם כי בתחומי עסקים מסורתיים הם עתידים להישאר.
עובדה מעניינת נוסף היא כי על אף וותיקותם של כרטיסי הביקור לא כל המחזיקים בהם יודעים כיצד לנצלם בצורה המקסימלית, ומי מאיתנו לא נתקל בערימת כרטיסי ביקור מוזנחת שנשארה להעלות אבק לאחר שבעליה הזמינו כמות משמעותית שלהם…
במאמר זה ננסה לעזור לך, הקורא, להימנע ממצב בו הכרטיסים נערמים באין שימוש ונביא את עשר הדיברות לשימוש נכון בכרטיסי ביקור:

1. אל תעזוב את הבית בלעדיהם
ברור ברור ועדיין אנשים לא מפנימים… תמיד תישא עמך את הכרטיסים בהישג יד – לא תמיד אפשר לצפות מתי תצוץ הזדמנות ואתה רוצה להיות מוכן.


2. הפץ את הבשורה
כדאי להעביר כמה כרטיסי ביקור לאשתך, לקרובים ואפילו לעובדים שלך. יש סיכוי שברגע המתאים הם ישלפו את הכרטיס שלך וייכנסו לקוחות חדשים, שווה את הנסיון, לא?

3. הקפד להושיט את כרטיס הביקור מיד ברגע ההיכרות/ההצגה.
באופן זה תיצור רושם רציני ומקבל הכרטיס יעריך את המחווה (בין היתר כי הרגע פתרת אותו מלהתאמץ לזכור את שמך)

4. תמונה שווה אלף מילים.
טיפ קטן, תמונה על כרטיס הביקור מעלה את האפקטיביות שלו במספר מונים- אם טרם הדפסתם כרטיס ביקור כדאי לבדוק את האפשרות הזו.

5. יצירתיות.
נצלו את ההזדמנות להפגין יצירתיות, במיוחד אם תחום העיסוק ״מבקש״ זאת. לא צריך להשתולל יותר מדיי, קריצה תספיק.

6. היה וחיפשתם מישהו והוא לא נמצא, השאירו לו כרטיס עם הודעה אישית בכתב יד – במקום להשתמש ב״סתם פתק״ עדיף לא? עדיף, זו ערובה לכך שהוא יחזור אליכם סמכו עלינו.

7. הגעת לפגישה? השאר כרטיס אצל המזכירה בכניסה
פשוט, לא?

8. שלחת כרטיס ברכה או פרחים? צרף את כרטיס הביקור למעטפה, למה לא בעצם?

9. פתח עיניים להזדמנויות ומקומות בהם אפשר להשאיר את כרטיסי הביקור.
בתי קפה קטנים ואפילו חדר הכושר שלך הם מקומות נהדרים להשאיר כרטיסי ביקור. יכול מאוד להיות שבין המבקרים במקום נמצא הלקוח הבא ויכול להיות שהמאמץ הקטנצ׳יק הזה יכול להיות שווה לאפקטיביות של שלט חוצות. לא תאמינו כמה כוחו של הפרסום הקטן יכול להיות גדול ולשדר אמינות שקשה יהיה להשיג בכל מדיה אחרת.

10. פרינט
פורמט כרטיסי הביקור יכול להתאים גם לעיתונות המקומית ובחלק מהמקומונים אפילו מכונה משבצת הפרסום ״משבצת כרטיס ביקור״ אם יש תקציב קטן לפרסום מומלץ להשתמש בפורמט הקיים גם ככה שלכרטיס הביקור ולהפיצו באחד מהמקומונים המחולקים בתיבות הדואר – הפק אתהמיטב מכרטיס הביקור שלך!

אודות כותב המאמר:
המאמר נכתב באדיבות מערכת תן דיברות,  בהצלחה!


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *