10 טיפים לבחירת ספק השכרת אוהלים לאבלים

כאשר אנו בתקופה הכל כך קשה שהיא השבעה יש חשיבות רבה להזמנה של אוהל אבלים אשר ימוקם בקירוב לבית המנוח על מנת שהקרובים ביותר שלו יוכלו להגיע ולהתאבל עליו בצורה מכובדת.

ריכזנו עבורכם מספר טיפים אשר מומלץ לקחת בחשבון כאשר אתם מעוניינים להעזר בשירותי השכרת אוהלים.

1. מותג ספק האוהלים

חשוב מאוד לברר מול מי אתם עובדים, מי עומד מאחורי החברה ומי לקוחותיה, לרב מומלץ להציץ בגלריית "עבודות אחרונות" או "פרוייקטים אחרונים" ולצפות בהתקנת סוכת האבלים שהחברה ביצעה בעבר ללקוחות דומים.

2. מה תקבלו בפועל?

חשוב לדעת כאשר תזמינו אוהל אבלים מה תקבלו בנוסף, למשל חבילות לאבלים לרב מגיעות עם מספר כסאות,שלחנות עץ, סידורי תפילה, כיפות וכדומה.

3. סוגי האוהלים

לא כל האוהלים דומים, גדלים שונים של אוהלים מכילים כמויות שונות של מבקרים, מומלץ לבחור אוהל בהתאם לכמות האנשים הצפוייה להגיע וכמובן לפי תנאי השטח שבו תקימו את האוהל.

4. נסיון החברה

חשוב מאוד ליצור קשר עם חברת השכרת אוהלים לאבלים רק בעלי וותק רב אשר לה לקוחות חוזרים אשר המליצו עליה בפומבי.

5. מיקום הספק

אם אתם גרים באזור תל אביב רצוי מאוד ליצור קשר ישירות עם חברות השכרת אוהלים אשר קרובים אליכם, כך המחיר יהיה זול יותר וזמן ההספקה קצר יותר.

6. אחריות על השירות

כל חברה צריכה לספק אחריות על המוצרים אשר אתם משכירים, וודאו ובמידה האוהל או הכסאות ישברו שספק האוהלים יגיע במהרה להחליף את הציוד השבור בחדש.

7. מחיר השכרת האוהל

כיום יש מחירים שונים בין האוהלים והמחיר נגזר לפי גודל האוהל, בדרך כלל אוהלים קטנים נעים בין 900 שקלים להשכרה ליום ואוהלים גדולים יכולים להגיע גם ל1400 שקלים. מומלץ לברר על חבילות השכרת אוהלים לאבלים אשר מגיעים במחירים אטרקטיביים, למשל באתר השכרת אוהלים לאבלים הפסגה תמצאו חבילות אבלים מוזלות כגון 50 כסאות פלסטיק , 6 שולחנות מעץ , מיחם , פלטה של שבת , סידורי תפילה , כיסאות מותאמים לאבלים כל זה לשבוע שלם במחיר משתלם מיוחד של 1270 שקלים!

8. בטיחות

בדקו שהחברה אשרת מספקת את האוהלים עובדת בצורה בטוחה ובזמן התקנת האוהל דואג לוודא שהאוהל אכן עמיד ויהיה יציב לאורך כל התקופה גם בתנאי מזג אוויר קשים במיוחד.

9. ייעוץ והכוונה

ספקים איכותיים אשר מאמינים בעצמם נותנים שירות מכל הלב, וספק אשר יכוון אתכם וייתן לכם ייעוץ חינם הוא אולי חברת אוהלים להשכרה שאכן חיפשתם.

10. הרגשה שלכם

אז פניתם לספקים השונים ואתם די מבולבלים? קחו דקה והקשיבו לאינסטיקטים הפנימיים שלכם. הזמינו מהספק אשר נשמע לכם הגון וכמובן לא להתעלם מהמחיר!

 

אז אחרי שטקס הקבורה הרבה מאחורנו,זמן השבעה נגמר, חשוב לקבוע עם ספק האוהלים תאריך על מנת שיגיעו לקבל את האוהל מבית המנוח במהירות.

בהצלחה


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *