10 טיפים לבחירת חברה המספקת שירותי ביובית

כיום להזמין מומחה ביובית זה ממש לא מסובך, ריכזנו עבורכם בכל זאת מספר טיפים חשובים שעליכם לשים לב  בטרם תזמינו מומחי שאיבת ביוב.

1. אודות החברה המפעילה את הביובית

קראו על החברה עצמה, מה המוניטין שלה, מיהם הלקוחות שלהם ומה התגובות שהם מקבלים ברחבי הרשת בין אם זה בדף הפייסבוק העסקו או בפלטפורמת "גוגל עסקים".

2. שם החברה בהקשר המשפטי

חפשו את שם החברה בגוגל או במנועי חיפוש אחרים,חפשו אחר מידע מישפטי, האם מישהו תבע את החברה הזו? ואם כן אולי כדאי לקרוא מה הוא טוען ואולי לחשוב פעמיים לפני שמתקשרים אליהם.

3. סוגי ביובית

ניתן להזמין סוגים שונים של ביובית ולהם גם מחירים שונים, למשל ביובית שמתאימה למקומות נמוכים תעלה לרב מאשר אם תזמינו משאית ביוב גדולה, סוג הביובית בהתאם לאופי העבודה ולנגישות לקווי הביוב.

4. שנות וותק של החברה

מומלץ לבחור חברות אשר להם וותק רב בענף הביובית, כמו בכל עסק הוותק משחק תפקיד חשוב וגם בעולם המורכב של האינסטלציה חשוב לבחור רק בטובים ביותר. מומלץ לחפש חברת ביובית שהיא חברה גדולה ולא עוסק מורשה קטן.

5. מיקום החברה

במידה ואתם מתגוררים בעיר מסויימת בחרו אחר בחברה אשר נמצאת קרובה אליכם, כך תחסכו עלויות מיותרות

6. אחריות על השירות

האם החברה מספקת לכם אחריות עבור השירותים? אם כן מהי תקופת האחריות?

7. עלות השירות

כל חברת שירותי ביובית יש לה את המחירון שלה, יש לבדוק מהם הפערים בין חברה לחברה ולוודא שהמחיר שאתם משלמים הוא מחיר "סופי כולל מע"מ".

8. רשיון

חשוב מאוד שהחברה שאתם יוצרים איתה קשר היא חברה בעלת רשיון לעבוד בתחומה. בעיקר בעבודות ביוב מורכבות חובה לאתר בעלי מקצוע איכותיים במיוחד מכיוון שבעיות צנרת מורכבות זה עניין של אלפי שקלים!

9. ייעוץ והכוונה

האם החברה נותנת שירות וייעוץ גם ללא עלות? ספקי שירותי ביובית אמינים לרב נותנים הכוונה בחינם וללא כל עלות!

10. הרגשה פנימית

דיברתם על בעל המקצוע? נשמע לכם שהוא אמין ומקצועי? לפעמים כדאי גם להקשיב לעצמכם!


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *