10 דרכים להפיק אירוע מושלם

ארגון אירוע הוא הפקה גדולה וככל שהאירוע יותר גדול כך ישנם יותר ויותר פרטים שצריך לדאוג להם, החל ממקום האירוע, עד התחשבות באורחים ובניית תכנית אומנותית. קשה מאוד להפיק אירוע מושלם וזה דורש ניסיון ולעתים רבות גם קשרים ומשאבים שונים. בדרך כלל כדאי לתת לאיש מקצוע להפיק עבורכם את האירוע, אולם אם מדובר באירוע קטן יותר ואתם רוצים להפיק אותו בצורה מושלמת תוכלו להיעזר ב-10 השלבים הבאים להפקת אירוע מושלם.

שלב 1 – סוג האירוע:

סוג האירוע ישפיע באופן ישיר על עיצוב המקום, על האוכל ועל כל דבר שיהיה באירוע למעשה. אם יש לכם קונספט מיוחד לאירוע או בקשה מיוחדת של חתני השמחה, תוכלו להכין את כל האירוע בהתאם לכך. כך למשל ייתכן והילדים שלכם ירצו בר מצווה בסגנון גיבורי על, אולי חתני השמחה ירצו חתונה בסגנון אי אקזוטי וכו'.

שלב 2 – תכנון מקדים:

תכנון מקדים יכול לחסוך לכם טעויות רבות. לעתים רבות תשימו לב לתקלות או התנגשויות שונות בתקציב או בתזמון של שלבים מסוימים במהלך האירוע בזכות התכנון המקדים.

שלב 3 – מיקום האירוע:

מיקום האירוע הוא חלק קריטי להצלחת האירוע שלכם. וודאו שהמקום יכול להכיל את כמות האורחים המתבקשת שלכם מצד אחד ואם אין הרבה אורחים וודאו שהמקום יכול להתאים את עצמו בצורה כזו שלא יראה ריק מדי כאשר יגיעו האורחים שלכם. זאת ועוד, וודאו כי יש מקומות חניה קרובים ושהתפאורה המתבקשת יכולה להשתלב היטב במקום.

שלב 4 – מוסיקה:

המוסיקה היא חלק חשוב מחיינו וחלק משמעותי בכל אירוע. האם אתם רוצים להקה? תקליטן או לשים רמקולים עם מגבר ומוסיקת רקע? כמובן שתצטרכו לבחור את הרקע המוסיקה המתאים ביותר עבור האירוע שלכם.

שלב 5 – אוכל אוכל אוכל:

הזמנת קייטרינג טעים ומקצועי יהיה המפתח להצלחת האירוע. אוכל לא טעים יפגע בשביעות רצונם של האורחים שלכם. לעומת זאת, אוכל טעים ואטרקטיבי יכול להפוך את האירוע להצלחה גם אם הוא חלש יותר בפרמטרים אחרים.

שלב 6 – תפאורה:

את התפאורה יש להתאים לקונספט של האירוע ולאטרקציות השונות המפוזרות בו.

שלב 7 – צילום ותיעוד האירוע:

אירוע מוצלח ככל שיהיה ללא תיעוד והנצחה לא יהיה אירוע מושלם. אם אין לכם תקציב לצלם מקצועי שיתעד את האירוע שלכם, דאגו לשים בן משפחה שיהיה אחראי באותו היום רק על הצילומים.

שלב 8 – אטרקציות:

אטרקציות מסוימות יכולות להרים את האירוע לגבהים חדשים. חשוב להתאים את האטרקציות לקהל היעד שלכם כמובן. אטרקציות לילדים שונות מאלה של המבוגרים להיפך.

שלב 9 – מיתוג האירוע:

מיתוג האירוע מושפע בהדפסה של מוצרים שונים, בניית קונספט ייחודי לאירוע שלכם ו/או קידום של רעיון מסוים.

שלב 10 – יד על הדופק:

בסופו של יום, לאחר שארגנתם הכול, אתם צריכים לוודא שכל האורחים מגיעים, שכל בעלי המקצוע שהזמנתם מגיעים, שהקייטרינג יגיע בזמן ועוד. בקרה על הכול עשויה לחסוך להם מקרים לא נעימים.

סמפל אטרקציות לאירועים תארגן עבורכם את האירוע המושלם ותוודא שהכול יתקתק כמו שצריך לפני האירוע ובמהלכו. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים.

לפרטים נוספים והזמנת אטרקציות לאירוע שלכם כנסו לאתר החברה בכתובת: https://www.iattraction.co.il


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *