10 דברים לבחור דיג'יי לאירוע שלכם

כאשר אנו מארגנים אירוע, אנו רוצים שהוא יהיה רגע הכי מושלם בחיינו. במהלך החיים אנו יכולים להשתתף או לארגן אירועים שונים כגון חתונות, בר מצווה או בת מצווה, ברית מילה או בריתה, ותמיד נרצה שהכול ילך טיפ טופ. אירועים אלו מאוד מרגשים, אך לעיתים אנו נתקלים בנקודות חשובות במהלך הארגון. יש לבחור את האולם, הצלם, עיצוב וכמובן שלמען אווירה טובה מומלץ לבחור די ג'יי מקצועי. בחירת התקליטן הינה חשובה מכוון שהוא ילווה אתכם במהלך כל האירוע, ויבצע את האווירה הרצויה. על מנת לבחור נכון, ניתן לתת טיפים ועצות על נושא זה.

בחירה תקליטן איכותי לאירוע שלכם

ניתן למצוא איש מקצוע זה, בכל רחבי הארץ, כך שלא תמיד ברור כיצד בוחרים אותו והאם הוא מתאים לאירוע אשר אתם מארגנים. על מנת לבחור היטב, ניתן לעשות רשימה של 10 דברים לבחירה נכונה של די ג'יי לאירוע מושלם:

 1. ראשית יש לברר אם החברים או המשפחה יכולים להמליץ על תקליטן. במידה ולא, יש לברר באתרים שונים אם הדי ג'יי שבחרתם מקבל חוות דעת חיובית, עם המלצות רבות. בנוסף לכך, על מנת לא להגיע לפגישה מיותרת, מומלץ לעשות פגישה ראשונה טלפונית על מנת לבדוק אם הוא מתאים לסוג אירוע אשר אתם עורכים או למוזיקה שתרצו להפעיל. לדוגמא, סמפל די ג'יי מתאים לאירועים שונים כגון בת מצווה ועוד…
 2. שנית, במהלך הפגישה הראשונה, יש לברר אם הנכם מרגישים בנוח עם האיש מקצוע. אם הוא קשוב לבקשות שלכם ומבין אתכם ברגעים הראשונים. נקודה זו חשובה מכוון הוא יהיה חלק מהאירוע שלכם, תצרכו לעבוד ביחד במהלך התקופה של ארגונו.
 3. יש אפשרות להגיע לאירוע אשר הוא הופיע, על מנת לברר אם הינו עונה לדרישות שלכם. עם זאת, יש לציין תקליטן מקצוע צריך לדעת להתאים את עצמו לבקשות של לקוחתו, כך שיצא אולי מצב שלא תאהבו את הסגנון אשר הם בחרו ולא בהכרח את העבודה של הדי ג'יי.
 4. בהמשך לנקודה השלישית, אם הנכם מגיעים לשמוע את ביצועיו באירוע, יש לציין שהוא יהיה עסוק ופחות יכול להתייחם אלכם כפי שתרצו.
 5. ברגע שהנכם רוצים לסגור עם תקליטן, יש לקבוע פגישה נוספת על מנת להעביר לו את המוזיקה והשירים אשר תרצו שהוא ישמיע במהלך האירוע. כל אירוע שונה, כך שדי ג'יי לבת מצווה לא ישמיע אותם שירים של חתונות וכדומה.
 6. יש לברר שהתקליטן אשר אתם נפגשים ומתכננים אל כל פרטי אלו, הוא זה שיגיע לאירוע ולא איש מקצוע מהצוות שלו.
 7. תקליטן טוב יודע גם לאלתר אם יהיו רגעים כמו הפסקת חשמל וכדומה. ניתן לשאול אותו אם הינו מוכן למקרים אלו על מנת לעשות בחירה נכונה ולהיות רגוע.
 8. ניתן לברר אם האיש מקצוע אמין בדבריו עם המלצות שונות של אנשים למשל. תוכלו גם לבקש לשמוע קטע מוזיקלי על מנת להאזין אם הוא מקצועי כפי שהוא טוען.
 9. הנכם יכולים להשוות כמה תקליטנים שונים מבחינת מחירים ואיכות עבודה לפני הבחירה הסופית.
 10. לסיום, ניתן לומר שדי ג'יי הינו חשוב לאווירה של האירוע, כך מומלץ לבחור היטב לפי רשימה זו.

Comments

תגובה אחת על “10 דברים לבחור דיג'יי לאירוע שלכם”

 1. תמונת פרופיל של השכרת ציוד לאירועים
  השכרת ציוד לאירועים

  ממש מדהים אהבתי את התוכן כאן, תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *