10 תוספי תזונה שאתם חייבים להכיר – הגוף שלכם יגיד לכם תודה

  1. אומגה 3: היום כבר מכירים את החשיבות והיכולות שיש לאומגה 3 אבל האמת שמדובר בחומצת שומן שהגיעה לעולמנו לא לפני זמן רב. האומגה 3 יעילה בעיקר נגד דלקות בגוף, כאשר הדלקות הרלוונטיות ביותר עבור אומגה 3 הו דלקות בעור. עוד יתרון לשימוש באומגה 3 זה עלייה ברמת הלחות בעור וכך נמנע יובש שעלול להופיע בעור.

 1. ויטמין E: ויטמין E נמצא אומנם במאכלים רבים שנמצאים בסביבה שלנו כל יום אבל במקרים רבים הוא הולך לאיבוד עקב עם זיקוק השמנים ולמרות שהוא נמצא במוצרי חיטה, אגוזים ומאכלים נוספים אנחנו לא זוכים לקבל אותו בצורה יעילה. הויטמין הנ"ל חשוב מאוד לרקמות השומניות בגופינו, יש בכוחו לסייע לנו גם בתכשירים ומוצרי טיפוח.
 2. אבץ: אומנם השם לא נשמע מאוד מושך אבל האבץ מסייע לנו רבות בעיקר בחיזוק המערכת החיסונית ומונע התפשטות של מחלות שונות. בנוסף, לאבץ יש גם השפעה על בלוטות החלב שבעור והוא דואג לוויסות השומן בגופינו בצורה תקינה. יש הרבה מאוד תוספי תזונה וכל תוסף אחראי לחלק אחר בגופנו, באבץ נוכל למצוא יתרונות רבים שמשפיעים על כל חלקי הגוף.
 3. ויטמין C: אם אמרנו שויטמין E נמצא בהרבה מאכלים סביבנו, אפשר בהחלט לומר את אותו הדבר גם על ויטמין C שנמצא בעיקר בפירות הדר רבים. אז נכון שגם במקרה הזה אנחנו יכולים לקבל את הויטמין מהמזונות עצמן אבל כמעט לכולנו יש מחסור בויטמין הזה ולכן כולנו יכולים להחזיר אותו לגוף עם תוספי התזונה הנכונים.
 4. ויטמין D: הויטמין הזה יעיל בעיקר אצל מבוגרים ועל ידי חיזוק העצמות שלהם הוא מונע שברים בגיל מבוגר. עוד הויטמין יעיל במניעת מחלות קשות כמו סוכרת וסרטן ובנוסף הוא יעיל גם בהפחתת הסיכון להתקפת לב.
 5. פרוביוטיקה: תוסף המזון הזה מצוין עבור מניעה של מחלות זיהומיות, בעיקר בדרכי הנשימה והעיכול. מדובר על תוסף שלמעשה מוסיף חיידקים טובים לגוף שפשוט נלחמים בחיידקים הרעים ומונע מהם להתפתח למחלות.
 6. גלוקוזאמין: בדומה לויטמין D גם החומר הנ"ל יעיל בעיקר עבור בעיות מפרקים והוא מומלץ ע"י אורטופדים רבים ברחבי העולם.
 7. כונדרואיטין: גם תוסף המזון הזה נכנס לרשימה המכובדת של תוספי תזונה מומלצים עבור בעיות פרקים ועצמות ויעיל בעיקר עבור האוכלוסייה המבוגרת. חשוב להדגיש ששימוש רק בתוספי המזון לא יהיה יעיל אלא אם גם נשמור על תזונה נכונה ותפריט מאוזן בנוסף לשימוש בתוספים.
 8. גלוטמין: משפיע בעיקר על מערכת העצבים ומערכת העיכול, כאשר הוא יעיל מאוד גם בהשפעה על המערכת החיסונית. התוסף יעיל בעיקר עבור חולי סרטן ומחקרים מראים כי שימוש קבוע בו בזמן הקרנות או טיפולים כימותרפיים מפחית את תופעות הלוואי.
 9. תוספי תזונה יש הרבה מאוד וכולם חיוניים וחשובים לחיינו. תוספי תזונה באתר טבע קסטל תוכלו למצוא רשימה ארוכה ובוודאי למצוא גם את התוספים הרלוונטיים אליכם.

Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *