10 מקרים בהם תפנו אל עו"ד הוצאה לפועל

  1. עורך דין הוצאה לפועל מכיר את כל המקרים, כל הסיטואציות וכל המצבים שאתם עלולים להיקלע אליהם, אל תתמודדו לבד עם משהו אינכם מכירים או שאתם פוגשים בפעם הראשונה, מומלץ מאוד לפנות לעזרה מקצועית שתוביל אתכם ליציאה לדרך חדשה בחייכם.
  2. אם חל עליכם צו עיכוב יציאה מהארץ, פנייה לעו"ד יכולה מאוד לסייע לכם. לא משנה מה הסיבה בגינה אתם מעוכבים יציאה, עורך דין שמבין בתחום ויכיר את המקרה לעומק יוכל לחלץ אתכם רק בזכות הניסיון שצבר במהלך השנים.
  3. עו"ד הוצאה לפועל יכול לסייע לכם גם בתיקים פתוחים, כלומר איש המקצוע שבו אתם בוחרים יכולים להיות זה שימנע מכם להיכנס לסיבוכים מול הוצאה לפועל מלכתחילה אבל גם יכול להוציא אתכם בצורה חלקה במידה ואתם כבר מסובכים.
  4. אתם גרושים ולא שילמתם מזונות מכל סיבה שהיא? זו סיבה מספיק טובה לפנות לעורך דין שיוכל לסייע לכם. החוקים והתקנות בכל הקשור לתשלום מזונות מאוד מורכבים ומסובכים, בהחלט יכול להיות שאתם יכולים לשלם פחות ולהשאיר את התיק בהוצל"פ מאחוריכם.
  5. יש כאלו שחושבים שאם הם יסתבכו עם הבנקים אז המצב שלהם רע ומר אבל האמת שגם מול הבנקים הגדולים והחזקים אפשר להילחם ולעמוד על הזכויות המגיעות לכם. פריסת חובות מול הבנקים זו אופציה מצוינת עבור אלו שחייבים כסף כאשר לפעמים ניתן באמצעות עורך הדין גם להקטין את התשלומים, הכל תלוי במקרה וכל מקרה נבדק לגופו.
  6. לפעמים אפילו ירושה שמשאיר אדם שנפטר שרק רצה לדאוג לקרובים שלו לאחר לכתו מן העולם יכולה להיות פתח לצרות, עורך דין שמבין בתחום יוכל לבדוק עבורכם למה אתם זכאים ולהילחם עבורכם ביורשים האחרים או לסייע לכם בסיבוכים הבירוקרטים.
  7. עבור חלק מאיתנו רישיון הנהיגה הוא לא רק דרך להגיע מנקודה לנקודה אלא הדרך להתפרנס בכבוד. אם אתם מעוכבים ברישיון הנהיגה עקב חובות, עורך דין מומלץ להוצאה לפועל זו הדרך שלכם להחזיר לעצמכם את האפשרות לנהוג ברכב.
  8. כאשר זוג לוקח משכנתא הוא מחשב פחות או יותר את היכולת הכלכלית שלו אך לפעמים קורים דברים בלתי צפויים ולא מעט זוגות בישראל נכנסים למצב כלכלי בעייתי ולא משלמים את התשלום החודשי של המשכנתא ומסתבכים מול הוצאה לפועל. אם גם אתם חלק מהסטטיסטיקה הזו אתם מוזמנים לפנות לעורך דין ולצאת מהמצב אליו נקלעתם.
  9. פתחתם עסק ולא הלך לכם כפי שציפיתם? גם פושטי רגל זכאים לעזרה משפטית והטעות הגדולה ביותר בסיטואציה הזו היא להילחם בבירוקרטיה לבד ללא עזרה מקצועית מעורך דין שמבין בתחום.
  10. בסופו של דבר, אם נקלעתם לחובות אתם חייבים למצוא את הדרך להחזיר למי שאתם חייבים לו כי רק כך תצאו מהמצב שבו אתם נמצאים. עורך דין מקצועי המתמחה בענייני הוצאה לפועל יכול לסייע לכם גם להחזיר את כל החובות וגם להביא אתכם למצב שבו תשלמו פחות ממה שהתחייבתם לשלם תחילה באמצעות הסדרים כאלו ואחרים.

צריכים עו"ד הוצאה לפועל? בקרו באתר: https://www.a-a.co.il


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *