10 טיפים שיעזרו לכם לבחור גן אירועים מתאים לאירוע שלכם

בחירה נכונה של גן אירועים קריטית להצלחת האירוע שאתם מתכננים. אם אתם מעוניינים להפיק אירוע מושלם ונוצץ שבו כל האורחים נהנים, כדאי לכם לקרוא את הטיפים הבאים. לפניכם 10 טיפים חשובים שיסייעו גם לכם לקבל החלטות נכונות ולבחור גן אירועים מתאים באופן מושלם לאירוע שלכם.

רישיון עסק

חשוב לדרוש מבעלי גני אירועים להציג בפניכם רישיון עסק חוקי ובתוקף. גם אם קיבלתם מחברים ומקולגות בעבודה רשימה של גני אירועים בצפון הנחשבים למומלצים במיוחד, ובעל העסק נראה לכם אמין ומקצועי, אין לוותר על רישיון עסק כדי לוודא כי המקום פועל כחוק.

מיקום

בחירה נכונה של גן אירועים מתחילה בסקר שוק ובבחירת מיקום האירוע. כאשר מתכננים אירוע בצפון הארץ כדאי למקד את החיפוש של גני אירועים מומלצים בצפון, כך תוכלו לבחור מקום מתאים ונגיש לאורחים. מומלץ לבחור גן אירועים במיקום מרכזי ואטרקטיבי כך שהאורחים יוכלו להגיע בקלות למקום, גם אם הם מגיעים מרחוק.

גודל

לפני שאתם מתחילים לחפש גן אירועים בצפון או באזור אחר עליכם להכין רשימת מוזמנים, ובהתאם לכך תוכלו לקבל החלטה בנוגע לגודל גן האירועים המתאים לכם. אם אתם מתכננים אירוע קטן, כדאי לחפש גן אירועים מתאים בגודלו כדי ליהנות מאווירה אינטימית.

חניה

חשוב לבחור גן אירועים המציע חניה בשפע לאורחים, ויש לוודא כי בחניה יש סימון לחניות נכים וכי יש מקום שמור לבעלי השמחה. כדאי לבדוק האם החניה תחומה ויש שמירה על רכבי האורחים במהלך האירוע כדי להימנע ממקרים עגומים של פריצות רכב וגניבות.

ניקיון ותחזוקה

עליכם לבקר לפחות פעם אחת בגן האירועים כדי לבדוק מהי רמת התחזוקה ורמת הניקיון במקום. עדיף לבקר בגן האירועים במהלך אירוע כדי לבדוק כיצד הצוות דואג לניקיון השירותים והמקום כולו.

ציוד טכני

כדי לחסוך עלויות להפקת אירוע מושלם ובלתי נשכח כדאי לבדוק איזה ציוד טכני מותקן בגן האירועים. ישנם גני אירועים מומלצים בצפון הארץ שמציעים ציוד טכני משוכלל ומתקדם כמו מערכות הגברה ותאורה ממוחשבות, מקרנים, מסכי ענק ועוד.

אוכל

הצלחת האירוע שלכם תלויה רבות באיכות ובטריות של המזון. לאחר סינון ראשוני בין גני אירועים בצפון יש לתאם מבחני טעימה, עדיף במהלך אירוע, כך תוכלו להתרשם מאיכות הקייטרינג במקום ומצורת ההגשה.

צ'ופרים מבעל המקום

בעלי גני אירועים נוהגים להציע צ'ופרים כדי לשכנע את הלקוחות לבחור בהם. אין למהר ולחתום על חוזה עם בעל העסק – כדאי להתמקח מעט על המחיר ולדרוש הטבות שונות ובעיקר צ'ופרים שיוזילו לכם את עלות האירוע.

חווית שירות

כאשר אתם מבקרים בגני אירועים בצפון כדאי להגיע במהלך אירוע המתקיים במקום, כך תוכלו להתרשם מחוויית השירות לאורחים ולבעלי השמחה.

רשימת ממליצים

חשוב לדרוש מבעל העסק או ממנהל מטעמו רשימת ממליצים, וכדאי לשוחח לפחות עם 2 או 3 לקוחות שקיימו במקום אירוע לאחרונה ויכולים להעיד מניסיונם על איכות המקום, על רמת השירות, על איכות האוכל, על מגוון המנות ועוד.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *