10 טיפים לקידום אתרים בגוגל בשנת 2017

מדוע חשוב לקדם את אתרכם בגוגל?

גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם. רבים מן המחפשים מוצרים, אנשי מקצוע ושירותים שונים מבצעים, באופן אוטומטי, חיפוש בגוגל. פעמים רבות החיפוש מתבצע גם במקרים בהם יש ללקוח הפוטנציאלי המלצה על מקום או בעל מקצוע מסוים, במטרה לבצע סקר שוק ולהשוות בין ההצעות והמחירים השונים. מי שמופיע במקומות הראשונים בגוגל בתוצאות החיפוש הרלוונטיות עבור שירותיו מרוויח פניות רלוונטיות רבות. מנוע החיפוש, מאפייניו וחוקי הפרסום בו משתנים מעת לעת ועל כן חשוב להתעדכן, מול המומחים בתחום השיווק באינטרנט, בדרכים לייעול הפרסום.

להלן טיפים עדכניים לקידום אתרים בגוגל

  • בחירת מומחה: היעזרו במומחה מומלץ ואמין לקידום אתרים, הבקיא בתחום ובעל ניסיון רלוונטי ועדכני.
  • בחירת מילות חיפוש: אתרו, באמצעות הידע המקצועי והעסקי שלכם ובעזרתו של המומחה לקידום אתרים, את מילות החיפוש הרלוונטיות ביותר בתחום שלכם.
  • קידום ממומן: אם מדובר בתחום מבוקש בו קיימת תחרות רבה – לדוגמא, תחום המשפטים, הרפואה, הקוסמטיקה, התיירות, וכיוצא בזאת – השתמשו בקידום ממומן.
  • התמקדות בנישה מסוימת: נסו להתמקד בפרסום בנישה מסוימת בתחום העיסוק שלכם על מנת לייעל את הקידום בגוגל ולהוזילו. לדוגמא – עורך דין העוסק בתחום הפלילי עשוי לבחור נישות ספציפיות, כגון עבירות מין או עבירת גרם מוות ברשלנות ולקדם את אתרו באמצעות מילות חיפוש אלה.
  • עיצוב האתר: דאגו להתאים, באמצעות אנשי מקצוע מתאימים, את עיצוב האתר לתחום בו אתם עוסקים ולאופן בו תרצו למשוך את עיניהם ואת תשומת לבם של הלקוחות.
  • סבלנות: אל תרימו ידיים אם אינכם זוכים בתוצאה מיידית – במיוחד אם מדובר בקידום שהינו אורגני יותר באופיו או אם מדובר בתחום מאוד פופולארי בו התחרות גבוהה.
  • התאמה לסלולאר: וודאו כי אתר האינטרנט המוקם עבורכם מותאם לגלישה גם בסלולר, שכן כיום רבים מן החיפושים בגוגל מתבצעים שם.
  • אתרים ברשתות חברתיות: בקשו ממקדם האתרים להקים לכם, בנוסף לאתר האינטרנט, גם אתרים עסקיים ברשתות חברתיות, ובעיקר – בפייסבוק ובאינסטגרם, והקפידו על פעילות קבועה באתרים אלה וזמינות ללקוחות.
  • עדכניות ואינטראקטיביות: דאגו כי אתר האינטרנט יעודכן באופן שוטף ויהיה אטרקטיבי ללקוחות הפוטנציאליים – באמצעות עדכון שוטף של חדשות בתחום ופעילות אינטראקטיבית עם הלקוחות.
  • אצבע על הדופק: ודאו כי יש לכם את כל הסיסמאות הרלוונטיות המאפשרות גישה לתכני אתר האינטרנט ולקידומו. כך, תהיה לכם בקרה על השירות שתקבלו ואם לא תהיו מרוצים – תוכלו לעבור בקלות למקדם אתרים אחר.

אל תשכחו כי אתר האינטרנט שלכם הוא 'הפנים' של החברה

כפי שחשוב שתיראו ייצוגיים ותתאימו את התנהגותכם ואת התנהלותכם לתחום בו אתם עוסקים – כך גם האתר המקודם, על כל היבטיו, צריך להתאים לתחום ולשדר מקצועיות ברמה גבוהה, ניסיון ומומחיות בתחומים ספציפיים ורמת שירות נאותה. התחרות בקידום האתרים בגוגל מעולם לא הייתה גבוהה יותר והאתרים המקודמים בצורה הטובה ביותר יזכו להניב את הפירות הרבים והאיכותיים ביותר מן הקידום.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *