10 סיבות לעבור ניתוח מתיחת בטן

מעוניינים לעבור ניתוח מתיחת בטן ואתם לא בטוחים אם מדובר בצעד נבון או שמא מדובר בהליך בעייתי ולא מומלץ? בכתבה הבאה תוכלו לגלות 10 סיבות למה כן כדאי לכם לעבור ניתוח שכזה.

 

  1. הסרת עור עודף – אחד הדברים החשובים ביותר אשר ניתוח שכזה מציע הוא הסרה של כל העור העודף אשר הצטבר לנו, ללא ניתוח כמעט ואין לנו סיכוי להצליח לעשות זאת.

 

  1. הסרת שומן עודף – בנוסף לעור העודף, ניתוח מתיחת בטן עוזר להעלים שומן עודף אשר הצטבר, שימו לב, לא מדובר בניתוח שאיבת שומן, אלא רק תהליך אשר קורה בתור חלק מניתוח המתיחה.

 

  1. חיזוק קירות הבטן – אפקט חשוב אשר מגיע בעקבות ניתוח שכזה הוא חיזוק הקירות של הבטן הפנימית שלנו. לרוב מדובר בבעיות אשר נראות לעין אצל נשים לאחר הריון, והתופעות הנראות לעין יהיו בין היתר בליטות והצטברויות בצדי הבטן.

 

  1. במקרה ויש לכם מרחק די גדול בין הצלעות התחתונות לבין האגן, מתיחת הבטן תראה לנו בסיום התהליך עיצוב נכון ופוטנציאל לשרירים יפים, וצורת הגוף תתקדם לעבר צורת שעון חול רצויה.

 

  1. האפשרות להסיר בין 30 ל-50 אחוזים מהעור העודף באזור הבטן מבטיחה לכם שגם רוב סימני המתיחה יעלמו. בנוסף, העובדה שהעור הנותר יאלץ להימתח על גבי הבטן יבטיח שהוא יהיה דק ומתוח יותר.

 

  1. היווצרותו של טבור חדש (פופיק) תבטיח לכם אחד שיראה טוב יותר. ניתוח מתיחת הבטן עוזר ליצור מראה חדש לטבור שלכם בזכות המתיחה של העור באזור.

 

  1. האפשרות לבצע שאיבת שומן בתור חלק מהתהליך השלם, תאפשר לכם לערוך מהפך מקיף אשר יבטיח גם להיפטר מהשומן וגם מהעור העודף. שימו לב שאת תוצאות ניתוח משולב שכזה אתם תוכלו לראות במהירות רבה, ואם מדובר במצב מתקדם של שומן עודף מהלך שכזה יהיה מומלץ הרבה יותר מאשר התחלה של עשיית כושר וספורט אשר יכולה לקחת גם שנים.

 

  1. אידיאלי לנשים אחרי הריון – בדרך כלל אחרי היריון נשים יכולות לשים לב לסימני המתיחה והצלקות המתגלות בעקבות ההריון שחלף. לא תמיד יהיה קל להחזיר את העור לקדמותו וניתוח שכזה יכול לעזור לבצע את התהליך במהירות.

 

  1. התאמה אישית – תוכלו לבצע התאמה עבור הצרכים הייחודיים שלכם בדיוק איך שתרצו תוך התייעצות עם הרופא המבצע איתו תבחרו לערוך את הניתוח. כך תבטיחו לקבל את התוצאה אותה חיפשתם.

 

  1. האפשרות לצאת לדרך חדשה ובריאה יותר – על ידי ניתוח תוכלו לקבל מראה חדש אשר יאפשר לכם לחזור לשגרת חיים בריאה. אל תשכחו לתחזק את המצב הנוכחי שלאחר הניתוח על ידי תזונה נכונה ואימון גופני.

 

כאשר אתם מתלבטים בכדאיות ניתוח שכזה, מומלץ להתייעץ עם מנתח פלסטי מומחה למתיחת בטן אשר יוכל לסבר את אוזניכם ולחדד לכם את המידע אשר רלוונטי לניתוח שכזה.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *