10 טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון קייטרינג לאירוע

  1. לבחור את החברה האיכותית והאמינה ביותר שמצאתם ולא להתפשר בנושא הזה. את הבגדים שלבשתם גם ככה אף אחד לא יזכור, את השיר שרקדתם לצליליו את הסלואו הראשון האורחים כבר שכחו שנייה אחרי ואת המשפט שכתוב על המגנט אף אחד לא יקרא ויגיד כמה אתם מקוריים, אבל את האוכל כולם זוכרים ולכן אסור לכם לקחת סיכונים מיותרים – לכאן חשוב לבחור בקייטרינג איכותי עם ניסיון כמו קייטרינג בראף

 1. בחנו את המחיר שמציעים לכם. מטבע הדברים אנחנו רוצים מחיר זול אבל לא תמיד המחיר הנמוך הוא בהכרח הבחירה הנכונה, השוו מחירים ואל תתפתו לקבל את ההצעה הנמוכה ביותר.
 2. החליטו על סוג הקייטרינג. בעולם האירועים של ימינו יש קייטרינג מכל הסוגים החל מקייטרינג בשרי, צמחוני, טבעוני, כשר, מגוון וגורמה והאופציות המוצעות לכם הן פשוט בלתי נגמרות.
 3. בחרו את הכמות הרצויה ואל תתפתו להזמין יותר מדי (כי חבל לזרוק) אבל גם אל תמעיטו בכמות (כי בכל זאת אנשים רוצים לאכול הרבה באירועים).
 4. התאימו את הקייטרינג לאירוע. במידה ומדובר בחתונה עליכם לבחור מבין אופציות מסוימות ואם מדובר בבר מצווה מומלץ לבחור דווקא קייטרינג מסוגים שונים. קייטרינג לאירועים יש לבחור בהתאם לסוג החגיגה.
 5. לא בוחרים לפני שטועמים. טעימות אומנם גוזלות מכם זמן ומשבשות לכם קצת את שגרת היום הרגילה אבל אל תוותרו בשום פנים ואופן על הטעימות כי לא בוחרים קייטרינג לפני שאתם טועמים את האוכל בעצמכם.
 6. בדקו לעומק את הכשרות במידה והנושא חשוב לכם. בעלי חברות קייטרינג יגידו לכם כל מה שאתם רוצים לשמוע אבל אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מזמינים אוכל כשר עליכם לבדוק היטב את התעודות כשרות.
 7. התייעצו עם חברים או בני משפחה שהזמינו קייטרינג או חגגו לא מזמן אירועים. עצות וטיפים מאנשים קרובים יכולים לתת לכם כיוון חשוב מאוד בעת הבחירה שלכם ואם אתם סומכים על דעתם של הממליצים אתם בהחלט יכולים להיות רגועים.
 8. אם אתם רוצים קייטרינג מיוחד אתם צריכים לחשוב על כל האורחים וכל המוזמנים טרם הבחירה. גם אם אתם צמחונים או טבעונים למשל אל תמנעו מאוכלי הבשר באירוע שלכם את התענוג של לאכול את האוכל האהוב עליהם.
 9. בעת בחירת הקייטרינג אתם לא בוחרים רק את האוכל, אתם בוחרים את כל צורת ההגשה של האוכל. קייטרינג בראף מציע לכם לא רק אוכל טעים ואיכותי אלא הוא מציע לכם ולאורחים שלכם חוויה קולינארית שונה ומיוחדת, הטעם מתחיל כבר במראה, בשירות ובהגשה וחשוב לזכור זאת היטב בעת הבחירה.

Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *