10 טיפים לבחירת קבלן איטום הגגות שלכם

1.מה הזמינות שלו?

בחיפושכם אחר קבלן איטום גגות, סביר כי הנכם כעת נמצאים באי נוחות זמנית ועל כן אתם זקוקים למענה של איטום לגג. בעת שאתם מחפשים לכם איש מקצוע, חשוב שתחפשו אחר זה בעל הזמינות הגבוהה ביותר.

2.איש חביב לפני איש מקצוע

אתם מפקידים את הבטיחות שלכם בידיהם של אנשי מקצוע מבלי שאתם מכירים אותם. חשוב שתערכו שיחת היכרות קצרה שבה תנסו לאמוד את טיב החומר האנושי. תשמחו תמיד לעבוד עם איש מקצוע חביב ונעים הליכות.

3.באיזה חומרים הוא משתמש?

אל תהססו לשאול את איש המקצוע באילו חומרים הוא משתמש. חשוב מאד כי קבלן איטום גגות ישתמש בחומרים איכותיים, שיבטיחו איטום אידיאלי לגג שלכם. חלק מהמקצועיות היא בחירה נכונה של חומרים נכונים לעבודה.

4.מדובר על איש מקצוע עם ניסיון?

כאשר מדובר על אנשי מקצוע, לרבות קבלני איטום הגגות, הרי שאין דבר חשוב יותר מניסיון. ככל שבעל המקצוע שבחרתם מנוסה יותר, כך תוכלו לדעת כי הוא ראה יותר מקרים, פתר יותר בעיות וכך אתם תקבלו מענה איכותי יותר.

5.מדובר על קבלן רשום?

חשוב מאד שהקבלן איתו אתם עובדים יהיה קבלן רשום. על מנת להיכנס לרשימת הקבלנים הרשומים, צריך להוכיח מקצועיות ועמידה בתקנים המחמירים ביותר. לא מתפשרים לא על איכות, לא על בטיחות ולא על אישור קבלן רשום.

6.המלצות ואחוזי הצלחה

רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים באיש מקצוע איכותי? אל תתביישו לבקש המלצות ולשאול את איש המקצוע איתו אתם משוחחים אודות אחוזי ההצלחה שלו בעבודות שהוא ביצע.

 

7.ישנה אחריות על העבודה?

המטרה היא להעניק לכם שירות איכותי ומקצועי, אך לעתים קורות תקלות בתום לב. לכן, חשוב לוודא עם קבלן איטום הגגות כי הוא מעניק אחריות על העבודה שלו, ובמקרה הצורך הוא יבצע תיקונים ללא כל עלות נוספת.

8.תחום ההתמחות והעיסוק בפועל

בררו עם הקבלן מה תחום ההתמחות שלו ואילו שירותים הוא מעניק בפועל. המטרה שלכם היא לבחור בקבלן המתמקד בתחום ספציפי. כך תוכלו להבטיח כי הוא צבר ניסיון בתחום זה והינו בעל ניסיון רב בו.

9.נורה אדומה: איתור הבעיה בטלפון

כאשר מדובר על איטום הגג שלכם, הרי שלא באמת אפשר לאתר את הבעיה דרך הטלפון. תמיד תוכלו להציג את שאתם רואים, אך תדרשו בבדיקה מעמיקה של איש המקצוע לפני שהוא מציג בפניכם פתרונות אפשריים לבעיה. לא בודקים – לא פותרים.

 

10.וחשוב לא פחות: המחיר

מגיע לכם לקבל שירות במחיר הוגן. ערכו סקר שוק אודות המחיר המומלץ לעבודה של איטום הגגות.

 

באדיבות חברת אדל איטום גגות: http://adelroofs.co.il


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *