עשרת הדברות לבחירת דשא סינטטי

דשא סינטטי הוא אפשרות עיצוב איכותית ביותר לבית ולעסק

דשא, באופן כללי, הוא אחד האלמנטים האסתטיים המבוקשים ביותר והנעימים ביותר שאנחנו יכולים לעצב באמצעותם מרחבים שונים. הדשא הוא כמובן האפשרות המובנת מאליה עבור מרחבים חיצוניים של גינות וחצרות – אבל מה עושים כאשר רוצים לחסוך במים, למנוע הגעה של מזיקים, או אפילו להתאים משטח דשא עבור מרחב פנימי? ובכן, הפתרון בכל המקרים האלה הוא פתרון של דשא סינטטי – ובבחירה של דשא סינטטי יש להכיר את כל הפרמטרים הרלוונטיים ולקבל את ההחלטה הנכונה ביותר לאור זאת.

עשר הדברות לבחירה נכונה של דשא סינטטי עבור הצרכים שלכם

  • התאמה ויזואלית לצרכים שלכם – הדבר החשוב ביותר בדשא סינטטי הוא המראה שלו, ואתם צריכים לוודא שמדובר במראה שמתאים לצרכים שלכם – דמוי טבעי או לא, גוון וכדומה.
  • בחרו בהתאם לצפיפות סיבים מתאימה – צפיפות הסיבים היא פרמטר ראשון במעלה בכל מה שנוגע לדשא סינטטי, ובהתאם לצפיפות נקבעת התחושה שהדשא נותן, ובמקרים מסוימים גם יכולת הניקוי שלו.
  • בחרו בהתאם ליכולת ניקוי – חשוב מאוד לבחור בדשא סינטטי שניתן לנקות באמצעים סטנדרטיים כמו שאיבה או כמו שטיפה עדינה, ולא באמצעים מיוחדים שמחוץ להישג ידכם.
  • בחרו בהתאם להיקף וגודל – ישנם סוגים של דשא סינטטי שמתאימים פחות למרחבים גדולים ופתוחים ויותר לריבועים מהוקצעים היטב במרחבים פנימיים, ויש סוגי שהם בדיוק ההפך. בחרו את מה שמתאים להיקף ולגודל הנחוצים לכם.
  • הקפידו לבחור בדגם משמר איכות – שימור איכות הוא חשוב בכל מוצר שאתם רוכשים, וכך גם בדשא סינטטי שצריך ללוות אתכם זמן רב. בחרו בדגם שאתם בטוחים ששומר על המראה האיכותי שלו לאורך שנים.
  • בבחירת דשא סינטטי יש לבחור בדגם בריא – דשא סינטטי שאינו בריא ובתקן מתאים יכול להכיל עופרת ומתכות כבדות, וכן לשאת חיידקים שונים ללא יכולת ניקוי. עליכם לבחור בדגם בריא שנבדק ואושר על ידי מכון התקנים מכל בחינה.
  • יש להרגיש את הדשא בטרם אתם בוחרים – התחושה של הדשא היא חשובה מאוד, ואתם צריכים לחוש אותו בכדי להיות בטוחים שהוא מתאים לכם בידיים וברגלים – במיוחד כשמדובר בתחליף לדשא טבעי.
  • יש לבחור בדגם עם אחריות – חברות מקצועיות בשוק מספקות אחריות על המוצרים שלהן. אל תתפשרו על פחות מזה.
  • יש לקרוא המלצות מלקוחות קודמים – ההמלצות של הלקוחות הקודמים צריכות להיות על המוצר עצמו ועל השירות ממנו אתם קונים גם יחד.
  • יש לפנות לשירות איכותי בתחום – בסופו של דבר, כשאתם פונים לשירות איכותי אתם מבטיחים את כל מה שנחוץ לכם תחת מטרייה אחת – וכאב הראש שלכם מצטמצם משמעותית.

בחרו נכון, והרוויחו דשא אסתטי ונעים לאורך זמן

כשאתם בוחרים דשא סינטטי בצורה נכונה, אתם מבטיחים לעצמכם מוצר איכותי ובריא שמתאים לכם ונעים לכם – ושומר על מצבו זה לאורך זמן. כמו במוצרים רבים אחרים, הכל מתחיל בשירות ממנו תרכשו את הדשא.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *