10 טיפים לבחירת מנעולן הרכב המקצועי ביותר

1.מתחילים בהמלצות

כדי לבחור מנעולן רכב מקצועי, צריך להתחיל בליקוט המלצות. מאחר ומדובר על הביטחון שלכם ועל בטיחות הרכב, לא בטוח שמדובר על איש מקצוע שניתן להקל ראש בבחירה שלו. אם יש לכם מכרים שכבר הסתייעו בשירות דומה, נסו לבקש מהם המלצות לגבי מנעולן רכב איכותי ומנוסה.

2.שיחת היכרות והתרשמות בטלפון

כעת, עליכם להתקשר עם איש המקצוע עליו הומלץ לכם. שיחת ההיכרות בטלפון תוכל לשקף בפניכם את טיב השירות המוצע, מה תחום ההתעסקות של המנעולן ומה הכימיה ביניכם. במעמד השיחה תוכלו לשאול כל שאלה הנוגעת לבעיה הספציפית ברכב המצריכה מכם את השירות.

 

3.איזור שירות

אל תשכחו לברר את איזור השירות שבו פועל המנעולן. לעתים מדובר על אנשי מקצוע הפועלים באיזור אחד, ולכן חשוב לברר כי האיזור בו אתם נמצאים רלוונטי לאיזור השירות של נותן השירות.

 

4.הצעת מחיר

דבר חשוב ומהותי הוא סוגיית המחיר. המחירים משתנים בהתאם לאופי השירות – האם הוא ניתן לאחר שקבעתם מראש, או האם מדובר על אירוע SOS המצריך את הקפצתו של המנעולן. בכל מקרה, ישנו טווח מחירים הגיוני שניתן לדרוש מכם כלקוחות. אל תתפשרו על הצעת מחיר הוגנת.

 

5.מה הזמינות?

הם איש המקצוע הרלוונטי שאתם משוחחים איתו זמין להעניק לכם שירות? לעתים ישנם מנעולנים שעובדים עם לוח זמנים צפוף, כך שלא בטוח שהזמינות שמוצעת לכם רלוונטית לכם.

 

6.מה איכות המנעולים?

כאשר מדובר על מנעולן הרכב, מדובר על מי שדואג להוצאה והחלפה של המנגנון הקיים. חשוב מאד לוודא כי המנגנון החדש שמותקן אצלכם ברכב עומד בתקנים הנדרשים, והינו מוגדר כאיכותי ובטוח.

 

7.האם יש ביטוח על המנעול המותקן?

בלא מעט מקרים, מעניקים המנעולנים ביטוח על המנגנון ועל העבודה שהם מעניקים. מתן ביטוח שכזה יעניק לכם שקט נפשי ואת הידיעה כי במידה ומשהו מתנהל שלא כשורה, יש לכם אל מי לפנות.

 

8.האם הוא מחזיק בתעודת מנעולן?

חשוב מאד! בררו כי מנעולן הרכב שאתם בוחרים לעבוד איתו מחזיק בתעודת מנעולן רשמית. על מנת לעסוק במלאכה נדרשים המנעולנים לעבור הכשרה קפדנית.

 

9.האם הוא מעניק שירות רלוונטי לכם?

ישנם אלו שזקוקים רק לפריצה, כאלו שזקוקים לפריצה והתקנה של מנגנון חדש, שחזור או שכפול מפתחות לרכב וכדומה. בררו עם המנעולן כי השירות שאתם צריכים מוענק על ידו.

 

10.בררו האם ישנה חלופה אחרת

לעתים, על פי המלצת המנעולנים, לא צריך למהר לפרוץ את הרכב. בררו עם המנעולן הנבחר האם ישנה חלופה אחרת שתהיה לכם זולה יותר, ולא תצריך פריצה והתקנה של מנגנון חדש.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *