10 טיפים לבחירת חברת הניקיון שלכם

  1. איך מוצאים חברה אמינה?

האתגר הראשון שלכם הוא בעצם למצוא חברת ניקיון. לטובת העניין, כדאי להשתמש בהמלצות. את ההמלצות תוכלו ללקט גם מהחברים והקולגות שלכם, וגם בעקבות קריאת חוות דעת על גבי הרשת. דרך ההמלצות תוכלו לאמוד את טיב השירות, עד כמה שבעי רצון הלקוחות מאיכות הניקיון והאם אכן ישנה תמורה לכסף.

2. מחיר הוגן

על מנת שינקו עבורכם את הבית או המשרד, אתם הולכים להוציא מכספכם האישי. לכן, חשוב מאד לוודא כי אתם משלמים מחיר הוגן, התואם את מחיר השוק בכל הקשור לניקיונות. בעת שתחפשו חברת ניקיון, לבטח תשמעו מחירים שונים. חשוב להיצמד אל אלו המציעות את המחירים ההוגנים ביותר.

3. באילו חומרי ניקיון משתמשת החברה?

אל תתביישו לשאול אודות חומרי הניקיון של החברה. חשוב מאד לוודא כי החברה מעניקה תשומת לב רבה לסוגיית חומרי הניקיון, שכן במידה רבה איכות הניקיון תלויה בהם.

4. ומה לגבי הניסיון?

ככל שלחברה יש יותר ניסיון בניקיון, כך היא יותר מקצועית ומנוסה. כלקוחות המבקשים חלל נקי, המשאלה שלכם היא לעבוד עם החברה המקצועית ביותר. איך תעשו זאת? חפשו חברה בעלת ותק בענף.

5. האם החברה מעניקה את כל שירותי הניקיון?

ישנם שירותי ניקיון רבים לרבות פוליש, ניקוי אבק, ניקוי פרקטים ועוד. אם אתם מחפשים שירותי ניקיון שהינם מעבר לשירותי הניקיון הבסיסיים, חשוב לוודא עם החברה שבחרתם כי היא אכן מעניקה את השירותים הללו.

6. האם החברה מתאימה עצמה אליכם?

חשוב מאד לבדוק את שעות הפעילות של חברת הניקיון. בהמון משרדים ישנה דרישה מהחברות לנקות בשעות הערב, בעת שכל העובדים והלקוחות אינם עוד. לכן, בחיפושכם אחר חברת הניקיון, חשוב לוודא כי החברה מתאימה עצמה אליכם מבחינת השעות הנוחות לכם ביותר.

7. האם החברה יכולה להתחייב אליכם?

סביר כי תרצו לעבוד עם החברה יותר מפעם אחת, ולהנות משירותי הניקיון בתדירות גבוהה. בתיאום הציפיות שלכם עם אנשי הצוות, וודאו כי הם יכולים להתחייב ליום ולשעה קבועים השייכים לכם בלוח הזמנים שלהם.

8.החברה מתמחה בכלל הניקיונות?

ישנן חברות המתמחות רק בניקוי בתים פרטיים, לצד חברות המתמחות בניקוי משרדים. בשיחת ההיכרות שלכם, כדאי לוודא את טיב ההתמחות כדי להבטיח שהחלל הרצוי לכם יהיה מצוחצח ונקי.

9. ציוד איכותי = ניקיון איכותי

לעתים חלק מהאנשים מתביישים לשאול אודות הציוד בו משתמש צוות הניקיון, אך אין כל סיבה למבוכה. הציוד שאיתו משתשמים מומחי הניקיון ישפיע רבות על התוצאות הסופיות. תבדקו כי הצוות אכן מגיע עם ציוד מתקדם ואיכותי לטובת ניקיון החלל שלכם.

10. גם פינוי הזבל הוא חשוב

אולי מדובר על משהו שלא תחשבו עליו תחילה, אך ישנן חברות שלא מפנות את הזבל בסוף הנקיונות. מדובר על הפיניש האחרון בניקיון החלל שלכם. לא תרצו לחזור לביתכם ולגלות את שקית הזבל ליד הדלת, ובטח שלא בעת שמדובר על משרד עם כמויות זבל גדולות…


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *