10 אפשרויות לערב גיבוש מוצלח

1. ארוחה משותפת – אוכל תמיד נחשב משהו שמחבר בין אנשים ורוב הזמן לא תתנגדו לארוחה טובה. אם מדובר בערב יבוש, חפשו אחר מקומות המציעים אזור המיועד לקבוצה גדולה יותר של אנשים והם ערוכים לכך בהתאם על מנת שכולם ייהנו משירות איכותי.

2. ערב ברביקיו – בשונה מהסעיף הראשון, פה הדרך עצמה אל האוכל היא העיקר. ערב ברביקיו לקבוצה של אנשים דורש הכנות ותיאום בין כולם וזו כבר הזדמנות לגבש את כולם. בשונה ממסעדה, פה צריך להכין את האוכל מה שהופך את הדרך עצמה לחוויה בפני עצמה, תשלבו עם זה מעט אלכוהול ומוזיקה טובה וארגנתם אחלה ערב גיבוש.

3. שירה בציבור – זו חוויה מגבשת ומהנה עבור כולם, כל מה שצריך זה המון מצב רוח וטיפה זרימה מכל אחד ותהפכו את הערב לחוויה בלתי נשכחת. בשנים האחרונות שירה בציבור נהפך לדבר שכולם פשוט אוהבים, ובצדק האמת. מוזיקה זה תמיד מוטיב מהנה ליצור הרמונה וחיבור בין אנשים.

4. סרט בקולנוע – זו חוויה שהרוב בהחלט יוכלו להתחבר אליה, זו לא האלטרנטיבה הכי טובה ליצור גיבוש (בהתחשב שבמהלך הסרט לא ממש יוצא לתקשר אחד עם השני) אבל זו בהחלט חוויה מהנה גם בקבוצה ויאפשר נושא שיחה משותף ביום שאחרי.

5. כוסית בבר – זה כבר עניין שמתאים רק לחלק מכם אבל עם אפשרות זו אי אפשר להתווכח שמדובר בערב עם סיכוי גבוה להיגמר בסטטוס של "מוצלח". חברים, אלכוהול, מוזיקה טובה זה לרוב מתכון שהופך את הערב לשמח.

6. ערב באולינג – אולי מצטייר כחוויה למבוגרים אבל כלל לא, מדובר באטרקציה מהנה לכל גיל המשלבת עניין, קצת פעילות והמון כיף. אם לא יצא לכם בזמן האחרון, תנסו לא תתאכזבו.

7. ערב לגברים בלבד – אם מדובר בגיבוש לקבוצה של גברים, ההמלצה היא די ברורה שהערב יכול לשלב פוקר, סוני פלייסטיישן, כמה שיותר אלכוהול ומישהו שיעמוד על המנגל…

8. escaperoom – אם זה הפעם הראשונה שאתם שומעים על זה, בהחלט חוויה מומלצת ומיוחדת שאפשר לעשות אבל עד קבוצות קטנות של 10 אנשים בממוצע. הרעיון פשוט, מכניסים את כולם לחלל והמשימה היא להצליח לצאת ממנו.

9. הופעת סטנד אפ – זה דבר שכולם יהנו ממנו, יהיה נושא לשיחה הרבה אחרי אותו ערב ובטח שיתרגום לאווירה הכללית ולגיבוש הצוות.

10. משחק ספורטי – ספורט זו דרך נהדרת לעשות משהו קבוצתי המשלב תחרותיות, הנאה קבוצתית וגיבוש.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *