10 תסמינים שמצריכים לפנות לרופא עור

אדמומיות בעור – לעיתים מגע עם חומר מגרד יכול להביא למצב של אודם בלתי מוסבר בעור. לרוב, האדמומיות עוברת לאחר מספר שעות או יום אחד אך אם לא כך הדבר מומלץ לפנות אל רופא עור פרטי.

גירוד בלתי מוסבר בעור – אם אתם סובלים מגירוד מתמשך בעור כנראה שיש לכם בעיה כלשהי של אלרגיה ומומלץ לפנות לרופא עור. הגירוד יכול להיות מחומר מסוים שיש בביתכם או צמח שגדל אצלכם בגינה, ברגע שרופא העור יזהה ממה הגירוד תוכלו לטפל בבעיה.

פצעי בגרות בפנים – פצעי בגרות נפוצים בעיקר אצל נערים ונערות מתבגרים אך יכולים להופיע גם בגיל מאוחר יותר. ברוב המקרים, תכשיר אחד מסוים יעלים עבורכם את הבעיה ורופא עור שיכול לכתוב עבורכם מרשם מתאים הוא הכתובת שלכם.

כתמים בפנים ובגוף – רופא עור הוא האיש שיוכל לעזור לכם כאשר מופיעים על גופכם כתמים או פיגמנטים בעור. לעיתים זה קורה מלחץ נפשי ולעיתים מחשיפה מוגברת לשמש, בכל מקרה רופא עור פרטי או רופא עור דרך קופת החולים יוכל לסייע לכם בכך.

הסרת שומות ונקודות חן – נקודות חן לא תמיד מוסיפות חן לפנים או בגוף וגם שומות הן מטרד גדול עבור רבים מאיתנו. הסרתן חייבת להיעשות בצורה מבוקרת ואחראית, רופא עור פרטי יוכל להסירן בקלות ולעשות זאת בצורה יסודית ומקצועית.

נשירה של השיער – בעיה מוכרת אצל גברים אך לא רק כאשר גם נשים עשויות לסבול מנשירת שיער ואם זה קורה רופא עור יוכל להעניק לכם טיפול רפואי בעזרת תכשירים מתאימים ולמנוע את הנשירה המרגיזה.

הופעת נקודות על העור – לעיתים מגע עם חומר שאנו מפתחים אליו אלרגיה יכול להוביל להופעת נקודות על הגוף. לפעמים מדובר בתופעה מסוכנת, לעיתים בתופעה פשוטה אך בכל מקרה רופא עור חייב לראות את זה כדי לתת לכם את הטיפול המתאים.

בדיקות אלרגיה – אנחנו יכולים להעביר חיים שלמים בלי ידיעה שאנו אלרגיים לחיה, חומר או מאכל מסוים. רק כאשר קורה משהו בלתי צפוי אנו מבינים שיש בעיה ואז חייבים להגיע לבית חולים. בדיקה מוקדמת עשויה למנוע את המצב הזה. אלרגיות נפוצות: פול, דבורה, פרחים ועוד.

הסרת קעקוע – את הקעקוע כמובן עושים אצל המקעקע אבל אם התחרטתם והחלטתם להסיר אותו, רופא עור פרטי יוכל לסייע לכם ולהורידו בלייזר מיוחד.

כוויות- במידה ונכוויתם והושאר אצלכם סימן, רופא עור יוכל לסייע לכם גם מבחינת רפואית וגם מבחינה אסתטית.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *