אתם עומדים להפיק אירוע גדול, כמו חתונה או בר מצווה או ברית מילה. מספר פעמים בחיים מגיע הרגע הזה, ועבורכם הוא רגע חשוב ביותר. חשוב לכם כי כל האנשים החשובים לכם יגיעו, יהיו שמחים וייהנו. חשוב לכם שיהיה אוכל טוב, שתייה בשפע, אווירה טובה ושמחה, וגם כמובן שהאירוע יצטלם וייראה טוב לאחר מכן כדי שתוכלו לשבת ולהיזכר בעצמכם ובקרובים לכם ברגע שמח בחיים בשביל זה אתם צריכים צלם מגנטים לחתונה!

כדי להבטיח כי אכן כך יהיה, יש לשכור צוות צילום מגנטים מקצועי ומיומן שיוכל לתת את הנופך הנכון לאירוע ולתעד אותו בצורה יפה ורצינית.

  1. יש לבחור חברת צילום מגנטים מקצועית בעלת שם אשר כבר צילמה אירועים רבים ועשתה זאת בהצלחה מוכרת.
  2. ישנם כל כך הרבה חברות המתמחות בתחום של צילום אירועים, וכבר אי אפשר לדעת במה לבחור. הצילום מתבצע על ידי צילומי סטילס או וידאו, ומתועד לאחר מכן בעזרת הפקת אלבומים דיגיטליים או רגילים, וכמובן בעריכת הסרט של האירוע.
  3. צלם מגנטים לאירועים טוב הוא כזה שאתם רוצים לחזור אליו שוב ושוב ולהביט בתמונות ולהיזכר, גם שנים לאחר מכן. כל פעם שתביטו בצילום תזכרו באירוע וברגע שמח בחייכם, וזה ילווה אתכם במשך שנים.
  4. צילום אירועים בצורה איכותית הוא כזה ששם לב ודגש גם למעבר, עושה עבודת הכנה לגבי מי הם הוריה של הכלה והחתן, מי החברים הטובים, מי הם הסבתות והדודות מכל צד ומתמקד באנשים החושבים לכם במהלך האירוע
  5. אל תזמינו צוות צילום שלא הוכיח את עצמו כבר פעמים רבות בצילום אירועים מהסוג שאתם מארגנים, ותבדקו צילומים שהם עשו בעבר. תשאלו גם אנשים שכבר עברו צילום אירועים עם החברה שבחרתם, ותשאלו אותם לדעתם ותקבלו המלצות.
  6. צילום מגנטים באירוע הוא אלמנט חשוב מאוד בארגון האירוע, ורוב הסיכויים שבזמן האירוע עצמו לא יהיו לכם יותר מדי זמן לשים לב לפרטים כמו כיצד צוות הצילום עובד.

 

  1. אתם רוצים שיהיה לכם ראש פנוי לשמוח, ליהנות ולדאות להנאת את האורחים. עשו לעצמכם טובה גדולה, והזמינו צוות צילום שתוכלו לשמוח עליו שיתעד את האירוע בצורה טובה ורצינית.

 

  1. לא ללכת על המחיר הזול – הזול עולה ביוקר, בטח ובטח כאשר מדובר על תמונות

 

  1. מסגרות מגנטים – בחרו לפני האירוע את סגרות המגנטים האהובות עליכם

 

  1. לסיכום – אל תשלמו מראש – תמיד תתנו את הכסף לצלם המגנטים לאחר האירוע, אפשר גם לתת טיפ קטן J

 


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *