10 טיפים לבחירת טבעות אירוסין

אין ספק כי בחירה של טבעות אירוסין איננה בחירה פשוטה כלל וכלל. בבחירה של טבעת אירוסין כלולים שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון ולכן, בכדי לבצע בחירה נכונה וטובה, ריכזנו עבורכם 10 טיפים חשובים ועיקריים, טיפים שיהפכו את הבחירה באותן טבעות אירוסין לבחירה הרבה יותר נוחה ופשוטה:

  1. התרכזו בטעם האישי של בת הזוג – כשאתם בוחרים טבעת אירוסין, זכרו כי היא צריכה לענות על הטעם האישי של בת הזוג שלכם, לא שלכם. אם אתם מעדיפים טבעות עדינות ופשוטות, אין זה אומר שזהו הטעם של בת הזוג שלכם.
  2. הגדירו מראש את התקציב שלכם – עולם טבעות האירוסין הינו עולם רחב בעל אפשרויות רבות מאוד. בכל חנות תכשיטים תוכלו למצוא מגוון רחב של טבעות אירוסין, במגוון רחב מאוד של מחירים. לכן, לפני שאתם מגיעים אל החנות ומתפתים מהצעות מפתות ויקרות של המוכרים, הגדירו את התקציב שאתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא על הטבעת.
  3. למדו היטב את התחום – אם אתם רוצים לרכוש טבעת נישואין שבאמת שווה את המחיר שלה, וטבעת מרשימה ומיוחדת, אל תגיעו אל החנות לפני שאתם לומדים היטב את התחום הזה.
  4. הכירו מושגים מקצועיים בתחום – היעזרו באינטרנט ולמדו מושגים שיעזרו לכם כמו משקל זהב טהור, סוגי יהלומים, ליטוש וכדומה. המושגים הללו יעזרו לכם לבצע בחירה נכונה יותר ואף יעזרו לכם להתמקח על המחיר באופן הרבה יותר טוב.
  5. קולקציה קיימת או עיצוב אישי? – בחנויות התכשיטים השונות תוכלו למצוא מגוון רחב של טבעות אירוסין מקולקציות קיימות, ולעומתן תוכלו למצוא חנויות אשר מציעות עיצוב אישי לטבעת, עיצוב הכולל חריטה מיוחדת או שיבוץ באופן מיוחד שחשבתם עליו. כמובן, עיצוב אישי הוא לרוב יקר יותר, קחו זאת בחשבון
  6. אל תרכשו טבעת מוקדם מידי – אם אתם לא רוצים להרוס את ההפתעה של הצעת הנישואין, ולמצוא את עצמכם מחביאים את הטבעת במשך זמן רב ומנסים לשמור היטב על הסוד, אל תרכשו את טבעת האירוסין מוקדם מידי.
  7. אל תחכו לרגע האחרון – בטיפ הקודם המלצנו לא לרכוש את הטבעת מוקדם מידי, אך יחד עם זאת, עם הבחירה של הטבעת אל תחכו לרגע האחרון. אתם יכולים לגשת אל חנויות התכשיטים השונות, לבחון את האפשרויות הקיימות ולבצע השוואות מחירים, אתם אפילו יכולים להזמין את הטבעת אותה אתם רוצים, אך להשאיר אותה למשמרת בחנות.
  8. תעודת אחריות – אל תעזבו את החנות בלי תעודת אחריות לתקופה ארוכה.
  9. בדקו את החנות – בדקו כי החנות בה אתם מבצעים את הרכישה הינה מקצועית ובאמת מציעה מוצרים מקוריים ואיכותיים.
  10. כמובן, אל תשכחו לתכנן הצעה מקורית ומפתיעה. בהצלחה!

Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *