גישור גירושין אפשר גם להיפרד לדרכים שונות בדרך טובה ונעימה

אחוז הזוגות שמתגרשים בשנים האחרונות בעולם המודרני גדל משנה לשנה. רבים מאשימים את העידן הטכנולוגי ואת החלום של שני המינים לפתח קריירה משלהם, רבים טוענים היום שבעקבות הפיתויים הטכנולוגיים מעטים משקיעים בחיפוש אהבה, אך למעשה, בין אם נפרדתם בשל הקריירה של אחד הצדדים, מהסיבה שלא באמת אהבתם אחד את השני או שמא אחד הצדדים מעד בצורה מסוימת, יש דרך לסיים כל פרידה.

במידה ויש לכם בתור בני זוג ילדים משותפים, הדבר עלול להשפיע במידה משמעותית על הילדים, במיוחד במידה והם קטנים. בסופו של דבר, הדרך הטבעית ביותר עבור הילדים הקטנים היא לגדול בבית בו בני הזוג מנהלים חיים משפחתיים שגרתיים, ולכן על מנת לא לפגוע בהם עליכם למצוא את עמק השווה ולא להעכיר את האווירה – לפחות לא לידם.

גם במידה ואין לכם ילדים משותפים מחיי הנישואין שעומדים להתפרק, בדיוק כפי שעוזבים את מקום העבודה, תמיד טוב לסיים עם טעם טוב. וויכוחים ואי הסכמה תמיד יהיו בין הצדדים, אך תמיד ניתן לגשר ולהגיע לפתרון האידיאלי עבור שני הצדדים.

תהליך גישור – בשביל הילדים, הנשמה והכיס!

אותם האנשים שעברו תהליכי גירושין מכוערים יכולים להעיד על התחושה הנפשית שנגררת עמם מאז, על הזוועות שעברו בעקבות הריבים והוויכוחים השונים, על ההשפעה שהייתה מאז על ילדיהם וכמובן על ההוצאות הכספיות שפשוט לא נגמרות בתהליכי נישואין מכוערים.

ראשית, באחוז גבוהה במיוחד מתהליכי הגירושין בעולם המודרני, אחד הצדדים שוכר את שירותיו של חוקר פרטי, שירותיהם של עורכי דין ושעות העבודה עבורם תצטרכו לשלם כרוכות בתשלומים גבוהים במיוחד – מה עושים?

הפתרון האידיאלי שכל אדם שעבר תהליך גירושין וכל אדם ניטרלי יאמר מיד מהצד : גישור! תהליך הגישור למעשה מאפשר לכם להגיע להסכמות בין הצדדים באמצעות שיחות. תהליך גישור מקצועי ואיכותי עשוי לפתור את הבעיה תוך מספר מפגשים בודדים ולחסוך לכם ריבים, עלויות מיותרות וכל כך הרבה עצבים.

אז במקום לריב ולשבור את הראש על פתרונות ונקמות אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולקבל מידע נוסף אודות תהליך הגישור.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *