יום הולדת נסיכות מושלמת – 10 הדיברות כדי שיצליח גם לכם

עשר הדיברות ליום הולדת נסיכות מושלם

  1. וודאו שלילדה שלכם מתאים לחגוג יום הולדת בנושא קונספט נסיכתי.
  2. בדקו מה מתאים יותר לילדה שלכם לחגוג עם כל הגן או רק בנות- המלצה שלנו עד כיתה ב' מומלץ לחגוג בנים ובנות יחדיו, יש לזה ערך חברתי אדיר!
  3. בחרו משימות ליום ההולדת שיעניינו את כל הילדים ויתאימו לגיל, לדוגמא אם הבת שלכם חוגגת יום הולדת 5 אל תכניסו אלמנטים תחרותיים ליום ההולדת.
  4. אם בחרתם להמזין בנים שלבו בחגיגה גם נושאים שיענינו בנים כמו אבירים, גיבורי על או פיראטים.
  5. חפשו את הילדה שלכם לנסיכה אבל, חשוב להקפיד שהתחפושת תהיה נעימה ונוחה! כשלילדה שלכם לא נח, היא תראה את זה.
  6. חשבו על מקום שתוכלו לחגוג לה, חשבו אם יהיה בו נעים ונח מבחינה פרקטית- אל תבחרו מקום ענק מידי, שהאקוסטיקה תהיה בו בעיתית.
  7. אם אתם עומדים מול 40 ילדים וזיעה קרה מכסה את פניכם, או לחילופין אתם לא יודעים איזה משחקים מתאימים לכל גיל- בחרו מפעילה שתפעיל במקומכם! מישהי מקצוענית ומעולה, כמו פינקי פו לדוגמא 🙂
  8. אוכל לילדים- תקפידו שלאורך כל יום הולדת הניסכות לא יהיה אוכל שהילדים יוכלו ללכת אליו ולחזור, החליטו על זמני חטיפים וזמני הפסקת אוכל. מעבר לזה כסו או קפלו את הכיבוד.
  9. עוגה נסיכותית, היא יכול להיות מבצק סוכר, בזילופים, בקומות או רגילה ופשוטה, העיקר שהילדה שלכם תהיה מרוצה ותכבה את הנרות.
  10. תהנו – בדרך כלל שמארגנים יום הולדת נסיכות שוכחים להנות, אז תקפידו על הדיבר הזה, הוא הכי חשוב! תכננו הכל מראש כדי שבחגיגה תהיו עם הילדה שלכם, תראו אותה ותהנו.

רק שמחות,

נורית גאון – פינקי פו

 


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *