10 טיפים לטיפול מוצלח אצל קוסמטיקאית

טיפים לטיפול מוצלח אצל קוסמטיקאית

כיצד נוכל להבטיח שהביקור שלנו אצל קוסמטיקאית יהיה מוצלח, כלומר שמצד אחד הוא יהיה מהנה, נעים, ידידותי ולא כואב מדי, ומצד שני שיהיו לטיפול תוצאות חיוביות – כלומר שנראה שינוי ברור ברמת האסטטיקה שלנו? בעזרת עשרת הטיפים הבאים נוכל להבטיח זאת:

1)      בידקו מיהי הקוסמטיקאית, האם יש לה ניסיון, ומי מטופל אצלה. נסו לברר עם חברות וקרובות משפחה אם הם מכירים את בעלת המקצוע אצלה בחרתם לעבור טיפול פנים, ונסו לבדוק אם היא ידועה לטובה.

2)      בחרו את הטיפול המתאים לכם: כדי להשיג את המטרה השניה, קרי טיפול מוצלח שישפיע באופן ניכר על המראה שלנו, חשוב לבחור את הטיפול המתאים ביותר. יש כאלו שמה שהם הכי זקוקים לו הוא ניקוי יסודי של הפנים (אלו בעיקר בעלי הפנים השומניות). אחרים, לעומתם, זקוקים להסרת שיעור מיותר ועודף, ויש כאלו שפשוט צריכים מסכת פנים טובה כדי להמריץ את העור ולחדש את הרעננות.

3)      את תהססו להתייעץ – בהקשר לנאמר בסעיף הקודם, אם אתם לא יודעים בדיוק איזה טיפול כדאי לכם לעבור, אל תהססו להתייעץ עם קוסמטיקאית, ולבקש את עצתה ועזרתה בבחירת הטיפול שיהיו לו התוצאות הטובות ביותר לגביכם.

4)      בצעו "תיאום ציפיות" מול המטפלת לגבי רמת הכאב שאתם יכולים לסבול. לרוב לנשים יש סף סבל גבוה מגברים, אבל עדיף לתאם ציפיות באופן אינדיבידואלי עם המטפלת ולהבהיר עד כמה אתם רגישים.

5)      וודאו שאינכם אלרגים או רגישים לחומרים בהם המטפלת מתכוונת להשתמש. בכל מקרה של ספק – עדיף ללכת על הצד הבטוח ולהימנע משימוש מחומרים שעלולים לגרום לפריחה, גירוד או כאבים.

6)      השתדלו להירגע ולהיות נינוחים. גם עם בשלבים מסויימים בטיפול אתם סובלים או למצער לא נהנים מהפעילות המתרחשת, נסו להירגע ולהתרכז במטרה שלשמה באתם לטיפול – שיפור מראה עור הפנים. דמיינו לעצמכם שאתם בשנת היופי שלכם.

7)      בקשו מן הקוסמטיקאית להסביר לכם מה היא עומדת לבצע לפני כל שלב אותו היא מתכוונת לבצע, כך לא תהיו מופתעים ותוכלו "להכין את עצמכם".

8)      הקפידו לבצע את ההוראות אשר הקוסמטיקאית שלכם נתנה לכם לבית: לפעמים אסור לשטוף או לגעת בפנים למשך מספר שעות. הקפדה על כללים אלו יעזרו מאוד להצלחת הטיפול.

9)      נסו להתיידד, עד כמה שאפשר, עם המטפלת. תופתעו לגלות שהדבר גם ינעים את זמנכם, וגם עשוי להביא לכך שהמטפלת תקדיש לכם עוד יותר תשומת לב וסימפטיה.

10)  בקרו אצל קוסמטיקאית לעיתים קרובות. כדי להגיע לתוצאות הרצויות אי די בביקור בודד אחת לשנה שנתיים, אלא שיש להגיע לטיפול לפחות אחת לחודשיים.

הטיפים באדיבות שרון גונן, קוסמטיקאית בירושלים, המתמחה במתן טיפול פנים בירושלים, איפור כלות ואיפור ערב מקצועי, תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *