10 שיטות שונות – איך מפסיקים לאכול ציפורניים

1. אין כמו כוח רצון.
להחלטה אמיתית יש את הכוח לחולל שינויים עצומים בחיי כל אחד מאיתנו, אם באמת תחליטו לשים סוף לתופעה של אכילת הציפורנים ותהיו מחויבים במאת האחוזים, רוב הסיכויים שתצליחו!

2. בקשו עזרה מהסביבה הקרובה.
אם אתם רגילים לאכול ציפורניים אתם בטח יודעים שבמקרים רבים האצבע מגיעה לפה מבלי שבכלל תשימו לב, בקשו מהסביבה הקרובה שלכם לשמש לכם כמראה. בכל פעם שהיד מגיעה לפה יהיה מי שיזכיר לכם פשוט להפסיק.

3. להיות אנשים רגועים יותר!
כל מי שאוכל ציפורניים יודע שאחד הגורמים העיקריים שגורמים להתחיל לכסוס את הציפורן זה עצבים, זה הזמן הכי קריטי בו יש לשים לב לפעולות שלכם ולהימנע באופן מודע בכסיסת הציפורן.

4. שימוש ב"מרה".
מדובר בפתרון לא הכי כיפי אבל בהחלט יעיל, לק שקוף שטעמו מר ביותר אשר יזכיר לכם בכל פעם שתנסו לאכול את הציפורן שמדובר בפעולה לא רצויה. תוכלו למצוא את המוצר בחנויות קוסמטיקה ורשתות הפארם.

5. הדביקו ציפורניים מלאכותיות.
נכון, הטיפ הזה שימושי בעיקר עבור נשים אך בהחלט מדובר בפתרון מהיר וקל. הדבקה של ציפורניים מלאכותיות בדרך כלל תעזור לכן להפסיק את התופעה בצורה די מיידית, סביר להניחה שלא תרצי שהציפורניים המטופחות שלך יהיו אכולות…

6. העסיקו יותר את הפה.
נכון שקשה להעסיק את הפה באופן תמידי אך זה יכול לעזור ברגעים בהם אתם יודעים שיש סיכוי גבוה יותר שתאכלו ציפורניים. מסטיק זה פתרון מצוין לעניין זה, אז בפעם הבאה שאתם מתעסקים במשהו שדורש סבלנות הכינו מסטיק מראש כדי שזה לא ייצא על הציפורניים.

7. ללבוש כפפות.
אל אף שזה יכול להישמע מצחיק, אולי כפפות הן הפתרון הנכון עבורכם. רכשו זוג כפפות נוחות ולבשו אותם כמה שיותר זמן במהלך היום ובכך תחסמו את הגישה לגמרי גם אם תרצו.

8. דמיינו את התוצאה הרצויה כמה שיותר.
למקרה שלא ידעתם, המוח שלנו עובד בתמונות. ברגע שתהיה לכם תמונה מנטאלית של ציפורניים בריאות אשר מהווה את המטרה שלכם יהיה לכם מה שיניע אתכם בצורה טובה יותר לעבר המטרה. במקום להתמקד במצב הנוכחי, התמקדו בתמונה של הציפורניים שלכם ארוכות ובריאות.

9. פנו לעזרה מקצועית.
אולי תופתעו לשמוע אבל תוכלו למצוא מכון גמילה לאנשים שמכורים לאכילת ציפורניים. חפשו בגוגל אחר "אנבייט" וגלו מידע נוסף בעניין.

10. דעו את החסרונות.
כסיסת ציפורניים היא הרגל לא בריא כלל מאחר והציפורניים נחשבים לאזור בו במקרים רבים מצטברים חיידקים. בנוסף אכילת ציפורניים יכולה לפגוע בצמיחת הציפורן ולגרום לעיוות בלתי הפיך במבנה של הציפורן.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *