איך נפטרים מהרפס? 10 שיטות ששוות ניסיון

1. לתת לזמן לרפא את ההרפס.
אל אף שהרפס היא תופעה לא נעימה בכלל היא עוברת בסופו של דבר, החדשות הטובות הן שכן יש שיטת שיכולות לעזור לכן להיפטר מההרפס מהר יותר.

2. לנקוט בגישה של מניעה.
ישנן אנשים שהרפס יופיע רק פעם אחת בחייהם, לכאלו פעמים בודדות בלבד וישנם אנשים שסובלים פעמים רבות באופן חוזר על עצמו. אם אתם מאלו שרגישים להרפס השתדלו לבצע פעולות מנע כמו לא לשתות מפה לפה, לא לחלוק אותו שפתון וכד'…

3. טיפול אלטרנטיבי.
נכון להיום עולם הרפואה המשלימה מציעה מגוון אפשרויות רחב עבורך, פנו למטפלים שיציעו לכם שיטות טבעיות לאיזון של הגוף.

4. שינוי התזונה.
היום זה כבר די ידוע שיש קשר ישיר בין התזונה שאנו צורכים לבין בריאות הגוף שלנו. ישנן הנחות כי גם במקרה של ההפרס, תזונה בריאה יותר תאפשר לגוף בסיס טוב יותר לחזק את עצמו להתמודד עם הבעיה בצורה יעילה ומהירה יותר.

5. שימוש בתה קר.
נחשב תרופת סבתא שמשמשת כעשרה ראשונה, זה יכול להפחית את הנפיחות ולהרגיע את המקום בזמן שממש כואב. שווה ניסיון, רע זה כנראה לא יכול לעשות.

6. טיפול תרופתי.
היום ישנן מספר טיפולים שונים המבוססים על תרופות, תוכלו להתייעץ עם הרופא המשפחתי שלכם בעניין כי אנחנו בטוח לא המקור המוסמך להרחיב בנושא.

7. צמחי מרפא
זה לא סוד שצמחים מספקים לנו בסיס רפואי לתרופות רבות ולכן משמים המון בעולם הרפואה. אם אתם רוצים לדעת יותר בעניין אולי כדאי לקבוע פגישת יעוץ עם נטורופת מוסמך.

8.  קקטוס אלוורה.
אומנם מדובר בתרופת סבתא, אבל צמח האלוורה נחשב לבעל סגולות רבות בנושא ריפוי. אם יש לכם צמח אלוורה בגינה, חתכו עלה והניחו על פצע ההרפס.

9. שימוש במחט.
אין הכוונה לדקור בעצמכם את ההרפס אלא לנסות את שיטת הטיפול דיקור סיני. בגישת טיפול זו מאמינים שההרפס נוצר מעודף גוף ולחות בגוף ועל ידי איזון של הגוף יכול לעזור למניעה של מחלת ההרפס.

10. להתייעץ עם רופא.
למה שלא תקבעו פגישה אצל הרופא המשפחתי ובקשו שימליץ לכם על טיפולים יעילים, אין אתם חייבים לאמץ את המלצתו אך בהחלט כדאי להקשיב למה שיש לעולם הרפואה להציע.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *