10 סיבות טובות להיעזר בשדכן

 1. 1. יחס אישי ודיסקרטי יותר.
  אם משווים את השדכן לאתרי היכרויות אין ספק כי שדכן מהווה אלטרנטיבה עם יחס אישי הרבה יותר. שאתם פונים לשדכן הוא למעשה מקדיש זמן רק עבורכם במטרה ללמוד מי האדם שעומד ומה הם הצרכים שלו בכל הקשור לזוגיות.

  2. פשוט להתחייב לתהליך.
  יתרון גדול הוא עצם הרעיון שתפקידו של השדכן למצוא עבורכם אדם שמתאים לכם ואינכם נדרשים לחפש. החלק שלכם הוא פשוט להיות מחויבים לתהליך ולשתף פעולה במידת הצורך בו השדכן רואה לנכון להפגיש אתכם עם אדם שנראה לו מתאים עבורכם.

  3. ניסיון מעשי מקצועי.

  יש לזכור כי זהו תפקידו של השדכן ולרוב מדובר באדם בעל ניסיון. שדכן מנוסה למעשה יכול לעזור לכם לפגוש את החצי השני בצורה מהירה יותר מאחר וזה למעשה תפקידו.

 2. 4. חסכון של זמן ואנרגיה.

  עבור רבים מאיתנו מציאת זוגיות היא עבודה לא קלה, על ידי שדכן מנוסה התהליך יכול להתקצר כך שלא תצטרכו לצאת למספר גדול של מפגשים שידרשו מימכם כל פעם מחדש להשקיע זמן ואנרגיה.

  5. מציאת זוגיות.
  בסופו של יום אנו מגיעים אל השדכן במטרה אחת, למצוא זוגיות! אז נראה כי זוגיות היא סיבה מספיק טובה לשקול לפנות לשירותי של שדכן מקצועי אשר תפקידו בחיים הוא יצירת זוגיות במטרה להקים משפחות חדשות.

  6. מאגר של אנשים רלוונטיים.
  שדכנים שונים מעניקים מענה למגזרים שונים, לכל משרד שידוכים מאגר רלוונטי של אנשים אשר כולם מחפשים בסופו של יום את אותו הדבר, מציאת בן או בת זוג. פנייה לשדכן למעשה מאפשרת מינוף של אותו מאגר לחיפוש האישי של אותו פונה.

  7. אדם שמבין את הצורך שלך.
  לא לכולנו נוח לדבר על הרצונות שלנו במדובר בזוגיות, שמדובר בשדכן אין לכם כל סיבה להרגיש לא בנוח. זכרו כי מדובר באדם אשר רוצה לעזור לכם למלא אחר הצרכים שלכם ורגיל לשמוע מידי יום אנשים נוספים שמחפשים אחר אותו הדבר.

  8. לרוב משלמים רק עבור תוצאות.
  ברוב המקרים שירותים של שדכן עולים כסף אך הרעיון דומה לשירותי תיווך של דירות, רק במידה ובאמת נמצאת התאמה משלמים עבור השידוך.

  9. מגדיל את הסיכויים.
  גם אם אתם עושים שימוש גם בשירותים נוספים כמו אתרי אינטרנט עבור היכרויות לדתיים זה לא סותר את באפשרות לפנות גם לשדכן אשר ינסה במקביל לעזור לכם למצוא זוגיות.

  10. יש גם עמותות שעוסקות בשידוך.
  אם לא פניתם לשירותי שידוכים עקב חוסר תקציב אולי כדאי לציין כי תוכלו למצוא גם כאלו שעושים זאת ממקום התנדבותי. לצורך הדוגמא, עבור הקהל הדתי לאומי תוכלו למצוא עמותה שנקראת שמח תשמח העוסקת בשידוכים לדתיים ללא עלות. 


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *