10 דברים שלא ידעת בנושא קוסמטיקה רפואית

1. שמדברים על תחום האסתטיקה והיופי – נראה כי עולם הקוסמטיקה הרפואית תופסת תאוצה מידי יום. הצמיחה מגיעה עקב ההבנה של רבים מאיתנו להתייחס בכובד ראש גם לפן הבריאותי מלבד לאסתטי.

2. קוסמטיקה רפואית היא למעשה שילוב בין יופי ובריאות. עד לא מזמן היינו פונים לקוסמטיקאית רק מתי שרצינו להיראות יותר טוב, נכון להיום נשים רבות פונות לקוסמטיקאיות גם במקרים של בעיות בריאותיות הקשורות לעור. שחושבים על זה סביר להניח כי במקרים מסוימים קוסמטיקאית אשר מתמחה בתחום זה יכולה לסייע באופן טוב יותר אפילו מרופא.

3. סוג הטיפול משתנה ממטופל למטופל. מאחר ותחום זה משלב גם הסתכלות על הפן הבריאותי, סוג הטיפול משתנה ומותאם לכל מטופל בהתאם לסוג הבעיה.

4. קוסמטיקה רפואית מתאימה גם לאנשים בריאים. לאלו מימכם שאולי קיבלו את הרושם שטיפול זה מתאים רק לאנשים עם בעיות עור, ההפך הוא הנכון. הקוסמטיקאית יכולה להציע לך טיפול יעיל ובריא יותר תוך שימוש בחומרים איכותיים יותר אשר באמת יתאימו לסוג העור שלך וכן יסייע על שמירה של עור פנים זוהר ובריא יותר.

5. קוסמטיקה רפואית אינה נחשבת לפולשנית ומציעה פתרונות תוך מיקוד בטיפול חיצוני של העור, בשונה משיטות טיפול אחרות.

6. אל תתבלבלו, לא מדובר ברפואה אסתטית. נראה כי במקרים רבים קיים בלבול בין קוסמטיקה רפואית לרפואה אסתטית. אז למען החידוד, רפואה אסתטית מציעה טיפולים כירוגיים כמו שאיבת שומן, ניתוחים פלסטיים וכד'… לא מדובר בקוסמטיקה רפואית.

7. לימודי קוסמטיקה רפואית זהו תחום מבוקש אשר מעניק הכשרה בתחומים רבים כגון אבחון סוג עור, אנטי איג'ינג, שיקום העור, טיפול באקנה ועוד נושאים רבים…

8. ניסיון מעשי כן חשוב – שאתם מחפשים קוסמטיקאית רפואית אנו ממליצים לבחור במישהי עם ניסיון מעשי בתחום. אין כבר מדובר רק ביצירת מראה אסתטי אלא ממש ברפואה, מישהי מנוסה תדע לתת מענה טוב ומקצועי יותר לפתרון הבעיה שלך.

9. על קוסמטיקה פרא רפואית – אולי חשוב לציין כי קיים שלב אפילו יותר מתקדם לתחום שנקרא קוסמטיקה פרא רפואית. למעשה מדובר בהבנה עמוקה יותר אודות תהליכים כימיים בקוסמטיקה תוך שילוב עם שיטות קוסמטיקה.

10. להשתלב בעולם היופי בקלות – אם תמיד היה לך את החשק להשתלב בעולם היופי, קורס קוסמטיקה רפואית בהחלט יכול להיות תחום שכדאי שתבדקי. הכשרה מקצועית תאפשר לך להשתלב בקלות בעולם היופי תוך מתן מענה מקצועי לבעיות רפואיות. אם בוחנים תעשייה זו ניתן לראות בבירור כי היא נמצאת בצמיחה וכי הביקוש רק עולה בקרב נשים רבות.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *