10 צעדים פשוטים בבחירת מרפאה וטרינרית

1. חפש אחר ווטרינר קרוב גיאוגרפית.
בהתחשב בזה שבשנה הראשונה של גור כלבים וחתולים סביר להניח שתבקר כמה וכמה פעמים אצל הווטרינר האזורי. לצורך ההמחשה, אם אתה תושב באר שבע סביר להניח שתהנה מנוחות מרבית אם תקבל שירותים מוטרינר בבאר שבע! אך אל תתנו לנתון זה להכריע בבחירה, לא חייב לבחור בווטרינר הקרוב ביותר, חשוב לקחת בחשבון דברים נוספים.

2.  טכנולוגיה וקדמה.
עסקים שפועלים נכון שומרים על צמיחה מתמדת, מומלץ לבחור בווטרינר שעומדים לרשותו כלים מתקדמים לטיפול בבעלי חיים. טכנולוגיות מתקדמות מאפשרות להעניק טיפולים טובים יותר בבעיות שונות וכן להעניק שירותים נוספים שווטרינרים אחרים לא בטוח שיוכלו לספק לכם ללא שימוש בטכנולוגיות אלו.

3. הכשרה מקצועית מוכחת.
שמדובר בנושא של בריאות לא כדאי להתפשר, וודאו כי הווטרינר הפוטנציאלי עבר הכשרה מקצועית מתאימה לעיסוק בווטרינריה. מומלץ לבחור באדם שמקפיד לפתח את עצמו בתחום ולהישאר מעודכן במה שקורה באופן שוטף. כמו בעולם הרפואה שלנו, יש כל הזמן חידושים ועדכונים שחשוב שהווטרינר שלכם יהיה ער אליהם.

4. ניתן למצוא גם מזון לחיות מחמד.
ברוב המקרים ווטרינרים בוחרים לשווק מזון איכותי ברמה גבוהה, מאחר והוא כבר מכיר את חיית המחמד שלכם היטב סביר להניח כי הוא יוכל להתאים לו מזון שיתאים לגודל ולזן שלו. גם במידה ובחרתם לרכוש ממקום אחר, מומלץ להתייעץ עם הווטרינר בעניין מזון מתאים.

5. זמינות גבוהה.
למקרה של ידעת, לא רק מרפאות וטרינריות גדולות מספקות שירותי חירום מסביב לשעון. ישנם לא מעט ווטרינרים פרטיים שמספקים שירותי חירום בשעת הצורך. בהחלט כדאי לבחור בווטרינר עם שירותי חירום לכל מקרה שלא יבוא, זה יעניק לך שקט נפשי.

6. לפני כל טיפול, ניקוי.
למה הכוונה? בכל מרפאה ווטרינרית תמצאו שולחן טיפולים (עשוי נירוסטה) שעוזר לווטרינר בנגישות מול חיית המחמד. לפני שחיית המחמד שלך עולה על השולחן וודא כי הווטרינר מנקה ומחטא אותו באמצעות תרסיס חיטוי ונייר. לא תרצה שחיית המחמד שלך יבוא במגע עם שולחן שלפני רגע היה כלב עם מחלה מדבקת או כל מזיק אחר.

7. שירות לקוחות.
אחד הדברים הכי חשובים זה השירות. שירות טוב עושה ברוב המקרים את ההבדל, שירות טוב מעניק הרגשה טובה ללקוח ומאפשר תקשורת טובה יותר בין הלקוח לנותן השירות. אתה בטח זוכר לפחות מקרה אחד שבחרת לרכוש מוצר ממישהו רק בכלל אופן השירות בזמן הרכישה…

8. תזכורות באופן שוטף.
בין כל שגרת החיים טיפה קשה לזכור מתי מגיע החיסון התקופתי, רבים מהווטרינרים מעניקים שירות בו הם מעדכנים את הלקוח לפני טיפולים מונעים שוטפים שצריך לבצע. אל אף שמדובר במשהו שנראה קטן, עניין זה יעזור לכם מאוד בתחזוקה השוטפת של בריאות חיית המחמד.

9. וותק בתחום.
כמו כל דבר, ניסיון מעשי חשוב מאין כמוהו. ווטרינר עם ניסיון יעניק שירות מקצועי וטוב יותר בעת הצורך. לביצוע טיפולים מונעים לא חייב ניסיון רב, במקרה לא שגרתי ניסיון מעשי יכול לעשות את ההבדל.

10. עשייה מכל הלב.
אדם עושה את עבודתו בצורה טובה יותר כאשר הוא אוהב אותה. כיצד תדעו נתון זה? שפוט פקחו עיניים היטב, ניתן לזהות בקלות אדם שעושה את עבודתו בהנאה. זה מתבטא בפרטים הקטנים…
הגישה שלו מול חיית המחמד, האדיבות במהלך הטיפול ואפילו שפת הגוף שלו.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *