איך להיות מקובלת? 10 טיפים מעשיים שעזרו לך להשתלב בקלות

איך להיות מקובלת? 10 טיפים מעשיים שעזרו לך להשתלב בקלות

1. קבלה עצמית.
כל תהליך שקשור באנשים אחרים מתחיל ראשית אצלנו. על מנת שאחרים יקבלו אותך, ראשית עלייך לקבל את עצמך לפני כולם. את משדרת החוצה את מה שאת מרגישה, אנשים יזהו זאת וירצו להיות בחברתך. אז לפני שאת שואלת את עצמך איך להיות מקובלת בחברה, למדי להיות מקובלת בחברתך.

2. גובה העיניים.
אף אחד לא אוהב אנשים מתנשאים. התייחסי בכבוד לכל אדם גם אם הוא לא נחשב לכל כך מקובל, גם לפחות מקובלים יש רגשות ולא פייר להתקדם בסולם הפופולאריות על חשבון אף אדם.

3. תהיי עצמך תמיד.
להיות מקובלת על חשבון האישיות שלך זו לא בדיוק הצלחה. לפעמים נראה כי ילדות שואלות את עצמן "איך להיות מקובלת" ומוכנות לעשות כמעט הכול. על אף שזה יכול להצטייר כאחד הדברים החשובים, לא כל מחיר שווה את זה!

4. תשתתפי בפעילויות חברתיות.
אם עד היום את רגילה להיות מאחורי הקלעים בפעילויות חברתיות, הגיע הזמן להיפתח יותר. פעילויות חברתיות היא דרך מצוינת להתבטא ולהראות צדדים שלך שאנשים לא מכירים…

5. תיזמי אירוע חברתי בעצמך.
חשפי את המנהיגה שבך וחשבי איזה אירוע חברתי את יכולה לארגן. הזמיני את החברות שלך ואמרי להן כי הן יכולות להזמין את החברים שלהם… חושבת איך להיות מקובלת? זו דרך מצוינת לחיזוק של מערכות יחסים קיימות וליצירת מערכות יחסים חדשות…

6. השקיעי בעצמך.
אין הכוונה שאת חייבת ללבוש את המותגים הכי נחשבים ולכסות את עצמך בכמויות של איפור. אבל כן, טפחי את עצמך במידה והשתדלי להיראות במיטבך… הרעיון הוא שתרגישי טוב עם עצמך לפני הכול.

7. בטחון עצמי.
בטח הבחנת כי ברוב המקרים הילדים המקובלים מלאי בטחון עצמי. להיפתח לאנשים חדשים זה יכול להצטייר טיפה מפחיד אך לא תוכלי להיות מקובלת אם לא יהיה לך הביטחון לדבר עם אנשים ולהביע את דעתך.

8. פתחי חוש הומור.
אין מישהו שלא אוהב לצחוק. אם תפתחי חוש הומור עצמי זה גם ינטרל אנשים שירצו לצחוק עלייך (הרי את יודעת לצחוק על עצמך) ובנוסף אנשים יאהבו להיות בחברתך. חשבי על זה, את לא אוהבת להיות בסביבה של אנשים עם חוש הומור?!

9. עזרי לאחרים שיש לך אפשרות.
בטוח יש תחומי עניין שאת טובה בהם יותר מאחרים, שאת מזהה אפשרות לעזור למישהו שחלש ממש באותו תחום פשוט הציעי עזרה. במקרים מסוימים אותם אנשים שחלשים ממך יהיו דווקא מקבוצת המקובלים וזה בהחלט יוכל לסייע לך להיות מקובלת יותר.

10. בסופו של יום, איך להיות מקובלת זה לא הדבר הכי חשוב.
למרות שזה משהו שאת בטח ממש רוצה, זכרי תמיד לקחת את הדברים בפרופורציה הנכונה. לפעמים כל מה שצריך זה מספר חברים באמת טובים, אפשר להגיד שעדיף איכות על כמות.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *