עשר דרכים איך להפסיק לעשן

עשר דרכים איך להפסיק לעשן

1. ספרים להפסקת עישון.
תוכלו למצוא בחנויות הספרים המוכרות ספרים שילמדו אתכם איך להפסיק לעשן באמצעות יישום של שיטות שונות. פשוט שאלו את הספרנית איזה ספר הכי מומלץ…

2. החלטה אמיתית.
נראה כי את רובנו שכחו ללמד כי החלטה מגיעה בד ובד עם מחויבות. החלטה אמתית היא כזו שמבטלת כל אפשרות אחרת! החליטו כי אתם מפסיקים לעשן ועשו כל שנדרש כדי לעמוד בהתחייבות שלכם.

3.למה אתם רוצים להפסיק לעשן?
רובינו "שוכחים" במהלך היום כמה חסרונות מגיעים עם העישון. רשמו על דף את כל הסיבות שלדעתם אתם צריכים להפסיק ותלו אותה במקום שיזכיר לכם כל יום מחדש את התמונה הגדולה מלבד הסיפוק הרגעי שאתם מקבלים מהעישון.

4. הפסקה הדרגתית.
לעיתים המחשבה של להיפרד מהרגל העישון גורמת לאנשים לעשן יותר. לאלו מכם שאוהבים לאכול במנות קטנות, הקציבו לעצמכם מספר סיגריות מוקצב ליום ובתהליך הדרגתי תורידו את המינון… כמובן שזה דורש משמעת עצמית.

5. דיקור סיני.
לא מפתיע שעולם הרפואה המשלימה מציעה דרך טבעית ומאוזנת יותר להפסקת עישון, מסתבר שמספר מחטים שננעצים במקומות הנכונים תפחית אצלך את התמיהה לניקוטין ותעזור לך להפסיק לעשן.

6. לכל אחד זה יכול לקרות!
החלטתם שאתם מפסיקים לעשן, במשך שבוע שלם אתם באמת מצליחים ואז מגיעה השבירה ואתם מדליקים סיגריה. במקום להיות קשים עם עצמכם ולהתרכז בזה שלא הצלחתם, התרכזו בהישג שלכם (שבוע שלם ללא עישון!) ופשוט התחילו דף חדש! "לכל אחד זה יכול לקרות"…

7. התייעצו עם מכרים שיודעים איך להפסיק לעשן.
חשפו אחר מכר שהצליח להפסיק לעשן ופשוט שאלו אותו כיצד הוא עשה זאת. לפעמים עדות אחת של מישהו שאתם מכירים יכולה להיות חזקה בהרבה מכל ספר או מדריך בנושא.

8. סדנאות להפסקת עישון.
במקרה הזה תלמדו יחד עם קבוצה איך להפסיק לעשן. במקרים רבים אנשים זקוקים למסגרת שתעזור להם בתהליך ההפסקה, סדנאות בהחלט נחשבות יעילות בעניין זה.

9. תחליף לניקוטין.
תוכלו למצוא מגוון מוצרים שיהוו תחליף לניקוטין שאתם רגילים לקבל מהסיגריה. בין המוצרים תוכלו למצוא מסטיקים, מדבקות לעור, משאפים שמספקים ניקוטין ועוד…

10. רוצה עוד שיטות להפסיק לעשן?
רשמו בגוגל "איך להפסיק לעשן", הם מומחים בחיפוש תוצאות רלוונטיות בנוגע לכל נושא בעולם. או שזה מה שהוביל אותך לקרוא את המאמר הזה…


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *