עשרה טיפים לארגון יום הולדת

כדי שיום ההולדת יעבור כשורה וללא תקלות, מומלץ להקדיש תשומת לב מיוחדת לטיפים הבאים. אלו טיפים לארגון יום הולדת אשר קיבלו חיזוק ממארגנים רבים של ימי הולדת וכדאי מאד ליישם אותם בשביל שיום ההולדת יהיה מושלם בכמה צעדים קדימה ולא אחורה.

 

1.      בחירת מפעיל – בשוק יש אלפי מפעילי ימי הולדת. מומלץ לבחור מפעיל חודש-חודשיים מראש בהתאם לחוות דעת חיוביות, כימיה ואופי הפעילות. בתחום מגוון רחב של פעילויות כגון צחוק, משחקי כיף, קוסמים, ליצנים ועוד. אתם מכירים הכי טוב את החברים שלכם ויודעים מה הם אוהבים ומה לא. מומלץ לקבוע עם המפעיל להגיע חצי שעה לפני המסיבה, כדי למנוע עיכובים מיותרים.

 

2.      קביעת צלם – טרם תחילת היום המאושר הזה, כדאי לקבוע צלם אחד שיהיה אחראי על צילום כל מהלך יום ההולדת. זאת כדי לא לפספס רגעים חשובים במהלך יום ההולדת. כדאי מאד לצלם את הקישוטים השונים בתחילת היום, כי קרוב לוודאי הקישוטים הללו והממתקים השונים לא יישארו כמו שהם לזמן ממושך.

 

 

3.      בחוץ או בפנים – יש לקבוע אם יום ההולדת יהיה מחוץ לבית, בטבע או בבית. אם הבחירה היא בבית כדאי לדאוג למספיק כיסאות/שמיכות כדי שכולם יוכלו לשבת בנחת. אם מדובר על יום הולדת בחוץ, כדאי לדאוג למספיק מים, צל, מקומות ישיבה וכן לא לשכוח לוודא שמזג האוויר לא יהרוס את היום המיוחד הזה.

 

4.      פרסים – יש מפעילי ימי הולדת שמחלקים למשתתפים פרסים. אם זה חשוב לכם, כדאי לוודא זאת. במסיבות ימי הולדת של ילדים, מומלץ לחלק פרסים לכולם, כדי שחלק לא יישארו מאוכזבים.

 

5.      קישוטים – מומלץ לקשט את דלת הכניסה לדירה וכן לשים בלונים גבוה יחסית כדי שלא ייצרו בלגן. גם הממתקים לא צריכים להיות בטונות על מנת שהמוזמנים התעסקו בהפעלות ולא באכילה בלתי פוסקת.

 

6.      בדיקת רגישות – ילדים מסוימים יכולים להיות רגישים לגלוטן, בוטנים, חלב ועוד. מומלץ לוודא עם ההורים שאין ילדים רגישים, ואם יש, להימנע ממאכלים שמכילים את החומר הרגיש.

 

7.      עוגת יום הולדת – חלק חשוב בארגון יום הולדת מהווה עוגת יום הולדת. מומלץ לארגן מראש עוגה טעימה. אלו שרוצים להשקיע יכולים להוסיף בצק סוכר עם דמויות או תמונות של חוגג יום ההולדת.

 

8.      התמקדות – יום ההולדת צריך להתמקד בחוגג יום ההולדת שהוא המלך של היום המאושר הזה. יש להסביר זאת למפעילי יום ההולדת, כדי שחלילה לא יקרה מצב הפוך.

 

9.      הזמנות מעוצבות – מומלץ להכין הזמנות מעוצבות ליום הולדת ולשלוח לכלל המוזמנים חודש מראש. מספר ימים לפני יום ההולדת אפשר לשלוח תזכורת באס.אמ.אס או באימייל.

 

10.  מתנות – כדי לא להתעסק כל היום במתנות, מומלץ לשים קופסא בכניסה לדירה, אשר תשמש לאחסון המתנות השונות ליום ההולדת. ביום המיוחד הזה, תשומת הלב העיקרית צריכה להיות בהפעלות השונות.


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *