צילומי הריון

איך צריך להתארגן לצילום הריון – 10 טיפים

1.      הגיעי כשהבטן מוכנה– כדאי להגיע לצילומים כשהבטן מספיק "מבושלת" וגדולה, ככה שייראו אותה בתמונות. מצד שני לא כדאי לחכות יותר מדי מכיוון שאז הבטן יורדת. בדרך כלל צילום הריון מצטלם הכי טוב בין שבוע 30 – 35.

2.      ביגוד לצילומים– רוב הצלמות מחזיקות אצלן מלתחת בגדים שמתאימה לצילום הריון. אם זה לא המקרה או שאת סתם רוצה להביא בגד כלשהו כדי להעשיר את המבחר, מומלץ ללכת על בגדים חושפי בטן- לדוגמא עליוניות, טופים, גופיות וחולצות מכופתרות שפתוחות בחלק התחתון. לאיזור האגן והרגליים כדאי להצטייד בחצאיות ארוכות שיוכלו להסתיר נפיחויות או בצקות ברגליים ואם יש אז גם ג'ינס הריון (ג'ינסי הריון מצטלמים נהדר). בחלק מהתמונות אפשר להשתמש בנעלי עקב כדי להוסיף נופך חושני לתמונה.

3.      סימנים על העור– לפני הצילומים הקפידי לא ללבוש בגדים שנצמדים לעור ועשויים לעשות עליו סימנים (לדוגמא של גומי או חזיה). זכרי שהמצלמה רואה הכל ולכן כדאי לצמצם כמה שיותר סימנים מסוג זה…

4.      לאכול לפני– אכלי לפני הצילומים. הפוזיציות השונות בצילומים יצריכו ממך לא מעט אנרגיה לכן כדאי לאכול משהו לפני שאת יוצאת לדרך. מצד שני, אל תתמלאי יותר מדי מכיוון שאז תרגישי אפילו כבדה עוד יותר במעבר בין הפוזיציות השונות…

5.      התאפרי– למרות שהדגש בצילום הריון הוא על הבטן, חלק גדול מהתמונות תופס את כולך בפריים ולכן האיפור הנו חלק חשוב ובלתי נפרד מהצילומים. הדברים שעליהם יש לשים דגש הנו כיסוי טוב של מייק אפ לפנים. מבחינת העיניים חשוב לשים מסקרה. ניתן לשים גם עיפרון שחור  או איילינר לפי הטעם. מבחינת צלליות כדאי ללכת על גוונים של חום. מומלץ לשים גם סומק מכיוון שתאורה בסטודיו חזקה מאוד בד"כ. השתמשי גם באודם או גלוס אדום לשפתיים על מנת להוסיף צבע לפנים.

6.      שיער– התכונני מבחינת השיער כמו שאת אוהבת. לכי על המראה שהכי מתאים לך כמובן מכיוון שהשיער משפיע מאוד על התמונה ובאופן טבעי יש הבדל גדול בין שיער פזור ושיער אסוף. לבעלות שיער ארוך בד"כ מומלץ לפזר מכיוון שאפשר לעשות יותר פוזיציות מיוחדות כשהשיער ארוך. בכל מקרה, הגיעי עם שיער מטופח, למי שעושה פן- כדאי לעשות לפני הצילומים.

7.      לטפח ציפורניים– כן כן, קראת נכון. הרזולוציה של המצלמה גבוהה וגם את הציפורניים רואים בתמונות לכן חשוב להגיע עם ציפורניים מטופחות ויפות. מי שלא אוהבת לכים וצבעים חזקים יכולה ללכת על צבעים עדינים יותר ואפילו שקופים- גם טיפוח פשוט של שיוף יעשה את העבודה.

8.      התכונני לפני הצילומים– הכירי את הסגנון של הצלמת שלך ודעי מהם הבגדים והאביזרים שמוצאים חן בעינייך אצלה. אם תגיעי ממוקדת כשאת יודעת על מה לשים דגש מבחינת ביגוד ופוזיציות, הצילומים ילכו הרבה יותר חלק ותספיקי לנצל את זמן הצילומים שלך בצורה הרבה יותר יעילה.

9.      מנעי לחץ ואיחורים– מה שיכול להרוס לך את המצב רוח ולפגוע מאוד בהספק הצילומים זה איחורים לא רצויים, לכן, מנעי מעצמך את הלחץ ותאמי מועד צילום שישאיר לך מספיק זמן להתארגן ולהגיע לצילומים בנינוחות. אם תלחיצי את עצמך מבחינת זמנים תגיעי לצילומים באיחור ובלחץ וזה יפגע מאוד בחוויה.

10.  מצב רוח טוב– הכי חשוב להגיע לצילומים עם מצב רוח טוב וחיובי וכמובן גם רצון להצטלם והרבה… אחרי הכל, אלבום ההריון שלך ילווה אותך שנים רבות ותמיד תיזכרי בחוויה כשתעברי עליו. אז אם כבר, חשוב שהחוויה הזו תהיה חיובית!!

הטיפים של סטודיו התחלותComments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *