10 טיפים לבחירת מסלול ריצה הביתה

10 טיפים לבחירת מסלול ריצה הביתה

הגעת להחלטה לרכוש הליכון חשמלי להלן 10 טיפים מעשיים אשר ידריכו אותך לבחירת ההליכון הנכון

1) נתוני מתאמן – מה משקלך וגובהך – שני פרמטרים אלו הם הראשונים לבדיקה. אם הינך שוקל מעל 100 ק"ג כדי שתרכוש מסלול ריצה המיועד למשקל של עד130 ק"ג ומעלה – הכולל מערכת בולמי זעזועים ומערכת מכאנית יותר מאסיבית מההליכונים הזולים הקיימים בשוק (בד"כ תוספת של 500 ₪ לפחות)

2) מה גובהך? באופן טבעי גובהך ואורך הצעד קשורים ביחס ישר זה לזה. אם אתה גבוה מ 185 כדי לרכוש מסלול ריצה  בעל אורך מסילה הגדול מ 135 ס"מ וברוחב של 42 ס"מ לפחות! – כך תרגיש בטוח ומשוחרר יותר גם בעת אימון אירובי ו"משתולל"

3) מה רמת הכושר שלך ולאן אתה שואף? – ככל שרמת הכושר שלך גבוהה יותר או שאתה שואף לכושר גבוה במיוחד – כדאי (מאוד) לרכוש מכשיר ריצה המשלב מערכת כיוון זווית חשמלית – כזו שמאפשרת לך להוסיף עומס ע"י הטיית חלקו הקדמי של המסלול בזווית של עד 15-20 מעלות. מערכת זו תוסיף עומס בעת ריצה ותדמה ריצה בעליה.

4) להליכה או לריצה? מנוע של 4.5-5 כ"ס מספיק לאימוני הליכה רגועים. במידה ותרצה לשלב אינטרוולים כלומר, פיקים של ריצה בדופק מוגבר, כדי מאוד לבחור מסלול ריצה עם מנוע של 5 כ"ס ומעלה

5) בעיות בברכיים ? במפרקים? לרוב מסלולי הריצה מערכת בולמי זעזועים. נסו לא להזדעזע מהשמות המפוצצים שנוקטים בהם היבואנים לתיאור מערכות הבלימה בהם מצוידים המסלולים כמו Double suspicion , Soft area ועוד. היוועצו ברופא, כדי אולי ללכת על אליפטיקל או אופני כושר המרככים את העומס על הברכיים.

7) אוהב להתפנק בעת האימון ? – במקרה זה כדי לרכוש מסלול ריצה הכולל מערכת מכוונים המעודדת את המתאמן ע"י הצגת נתוני הריצה – מכשיר כושר בסיסי כולל מערכת לידיים, מכשיר כושר איכותי יותר כולל מערכת MP2 מובנית, מכשיר LCDלתצוגת נתונים וקן לבקבוק מים ולעיתון..

8 ) עיצוב ? רוב המכשירים המגיעים לישראל נראים די דומה. אם הינך חובב עיצוב תוכל למצוא מוצרים איכותיים הבנויים בשיפועים אווירו – דינאמיים  (בפרמיית מחיר נמוכה יחסית) או אפילו מסלול ריצה העשוי מגוף אלומיניום וזאת בתוספת מחיר נמוכה (יחסית) – כואב (קצת) בכיס כיף בעיניים..

9) באיזה מותג לבחור ? – לעיתים מותג מדבקה (אשר אינו קיים בחו"ל אלא רק בישראל) עדיף על מותג עולמי ידוע – כל מסלול יבחן לגופו של עניין. אנו ממליצים לקבל חוות דעת של מנהל תיק לקוחות באתר. ברור שאדם המטפל שנים בלקוחות ידע הכי טוב על תלונות ותגובות לקוחות לכל מכשיר כושר הנמכר בישראל. אל תתבייש לשאול ולהיוועץ עם צוות האתר.

10) היכן לרכוש ? (טוב אנחנו קצת נגועים..) לחסכון בזמן וריצות, ובכדי לבחור מהמבחר הגדול ביותר הנמצא במלאי אנו ממליצים לרכוש מסלול ריצה באתר מכירות בעל שירות לקוחות מוכח ואשר מספק מידע שקוף לגבי מוצרים במלאי (חסוך זמן – התרחק ממוצרי פיתיון). מספר המכשירים שתראה בחנות מוגבלים, וטווח המותגים מצומצם. ועוד, יתכן מאוד שהייעוץ שתקבל יהיה מוטה לטובת תזרים המזומנים של החנות מאשר התזרים שלך וזאת בשל רצון טבעי להיפטר מהמלאי .. לכן קניה באתר אינטרנט תספק לך טווח מוצרים ומותגים רחב יותר דבר המבטיח בחירת מוצר המותאם עבורך אישית

בחירה מושכלת וריצה נעימה!

מאת: Living Well! מרכז הקניות לחיים בריאים


Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *