ארכיון הקטגוריה: אקולוגיה

10 טיפים לבחירת חברת ניקיון המשרדים שלכם!

אינספור מחקרים שנערכו בשנים האחרונות הציגו את הקשר הישיר בין תנאי המשרד והניקיון שבו לבין תפוקת העובדים. חוזה מול חברת הניקיון שלכם עשוי להיות אורך טווח, ועל מנת לבחור את חברת הניקיון הטובה ביותר שתהיה אחראית על הניקיון המבריק במשרד שלכם, עליכם לבחון מספר פרמטרים שונים אצל חברת הניקיון: להמשיך לקרוא

10 סיבות למה כדאי לעבור לחיתולים אקולוגיים

עשר סיבות לעבור לחיתולים אקולוגיים

 1. חיתולים אקולוגיים עשויים מחומרים ללא רעלים ובריאים יותר עבור עור התינוק. אם בחיתולים רגילים ישנה תוספת של חומרים מזיקים לעור כמו כלור וחומרים משמרים הרי שבחיתולים אקולוגיים החומרים הם טבעיים ומתכלים וידידותיים הרבה יותר עבור התינוק.
 2. יכולת ספיגה מעולה, אולי אפילו יותר מחיתולים אחרים. ישנה דעה רווחת כי הספיגה בחיתולים אקולוגיים היא פחות טובה מאשר חיתולים העשויים מחומרים אחרים אשר ספיגתם גדולה יותר. מדובר במחשבה לא נכונה והספיגה בחיתולים אקולוגיים היא לא פעם גדולה יותר מאשר בחיתולים רגילים.
 3. אנחנו רוצים את הטוב ביותר עבור התינוק שלנו. חומרים מבשמים אינם עוזרים לעור התינוק ועשויים לגרום לפריחה בעור ולבעיות נוספות. חומרים מבשמים אינם מצויים בחיתולים אקולוגיים ולכן התינוק שלכם יסבול פחות מבעיות בעור.
 4. חיתולים אונקולוגיים הם חיתולים נושמים ונעימים למגע. תינוק שסובל מחיתול שחונק את עורו שאינו בעל מגע רך יסבול וירבה לבכות. שהתינוק שלכם בוכה וסובל אז גם אתם סובלים, אם אתם רוצים למנוע מצבים כאלו ולהעניק לתינוק שלכם את הטוב ביותר- חיתולים אונקולוגיים זו התשובה.
 5. חיתולים אקולוגיים מיוצרים מחומרים מתכלים. השימוש בחומרים מתכלים תורם מאוד לסביבה בה אנו חיים ולכדור הארץ שאנו חיים עליו. המודעות לסביבה ירוקה ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה עלתה מאוד בשנים האחרונות והשנים האחרונות המחשבה הירוקה הגיעה גם לחיתולים של התינוקות.
 6. מחשבה ירוקה בתוספת עזרה לתינוק שלכם. אנשים נוטים לחשוב שעזרה לסביבה ושמירה על כדור הארץ צריכה לבוא על חשבון הנוחות שלנו. לא במקרה הזה, שכן שימוש קבוע בחיתולים אקולוגיים טוב מאוד לסביבה וטוב מאוד לתינוק שלכם.
 7. כבר לא נחלתם של אנשים בודדים. אם פעם רק "משוגעים על כדור הארץ" היו משתמשים בחיתולים אקולוגיים הרי שהיום הטרנד הפך לנפוץ יותר ויותר גם בקרב אנשים שאיכות הסביבה חשובה להם אך הם אינם פעילים אקטיביים מדי יום.
 8. חיתולים אקולוגיים הם חיתולים חד פעמיים. אנשים נוטים לטעות ולחשוב כי חיתולים אקולוגיים הם חיתולים אשר נועדו לשימוש רב פעמי וכמובן שזה לא נכון. חיתולים אקולוגיים נזרקים לפח בתום השימוש אך בניגוד לחיתולים רגילים מתכלים ואינם מזיקים לסביבה.
 9. אם אתם משתמשים בחיתולים אקולוגיים אתם יכולים להגדיל את השימוש במוצרים ירוקים. יותר ויותר מוצרים נכנסים למודעות בשנים האחרונות, מוצרים שיש מאחוריהם מחשבה על הסביבה וכדור הארץ. אותם מוצרים שהיינו רגילים להשתמש בהם עד היום הם אותם מוצרים רק שהם פחות מזיקים לסביבה שלנו.
 10. למה לא להשתמש בחיתולים אקולוגיים? יש כאן לא מעט סיבות למה כן כדאי להשתמש בחיתולים האלו אבל אין שום סיבה בעצם למה לא להשתמש. עצם העובדה שיש כאן תרומה גדולה לכדור הארץ ולסביבה אין זה אומר שזה בא על חשבונכם או חשבון הבריאות של תינוקכם ולכן שימוש בחיתולים אקולוגיים הוא חיובי עבור כולם.

עשרת הדיברות לבית ירוק וחסכוני יותר

עשרת הדיברות לבית ירוק וחסכוני יותר

המגמה בכל העולם היא לצמצם ככל הניתן את הפגיעה בסביבה ובאדם על ידי בנייה חכמה וירוקה. גם בישראל הבינו כי לבנייה ירוקה יש יתרונות רבים גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה חסכונית. לפניכם עשרה עקרונות חשובים בבנייה ירוקה. להמשיך לקרוא

10 דברים שלא ידעתם על CANDY

 1. השם Candy של מותג העל, חברת מוצרי החשמל האיטלקית, נבחר כשם החברה בשל העובדה שמייסד החברה האיטלקי,  עדן פומגלי, היה שבוי מלחמה אצל האמריקאים ובכל בוקר זרקו להם לתאים "candy" (סוכרייה)…כנראה שזה השאיר אצלו טעם של עוד ובעיקר מעוף להקמת עסק שהפך, ברבות הימים, למותג בינ"ל להמשיך לקרוא

10 דרכים פשוטות להיות ירוק יותר

בעולם בו תמיד נשמעות חדשות על שינוי באקלים ותלות בנפט, נראה כאילו כולם שואלים "כיצד אני יכול להיות ירוק יותר?". ישנם המון דרכים להפחית את כמות הפחמן שאנו מייצרים. שינויים פשוטים, כמו ההחלטה לעבור לתאורת לד או לבצע מקלחות קצרות יותר יכולות להיות צעדים ראשונים בדרך לעתיד הירוק שלך. להמשיך לקרוא

עשרת הדיברות לקומפוסט

עשרת הדיברות לקומפוסט

אנו יכולים לעזור בשמירת איכות הסביבה ע"י הכנת קומפוסט בעצמנו. מי שחושב שטיפול באותו קומפוסטר ביתי הוא קשה, כדאי מאוד שיקרא את הדברים הבאים שיסייעו לו ולגינה ה"ירוקה" שלו.

להמשיך לקרוא