ארכיון הקטגוריה: זוגיות

10 סיבות טובות לפנות למגרש גירושין

1310 סיבות טובות לפנות למגרש גירושין

1. קיצור תהליכים
תהליך גירושין שמגיע לבית המשפט באופן אוטומטי הופך לארוך ומסורבל יותר מאחר ותהליך ההתקדמות של התהליך תלוי בגורמים נוספים בפעולים בשיטת עבודה שלוקחת זמן. הליך גירושין באמצעות מגשר גירושין יכולה לקצר את הגירושין באופן משמעותי מאחר וניתן להגיע להסמכות בין בני הזוג מבלי להגיע לבית המשפט ועל ידי כך להגיע להסכמות ולקדם את הגירושין בהקדם האפשרי.

2. להימנע ממלחמות מיותרות.
כל זוג שעבר גירושין יכול לשתף אתכם שמדובר בהליך לא הכי נעים שברוב המקרים מסתבך עקב חוסר תקשורת טובה גישור גירושיןבין בני הזוג הגורמת לחוסר הסכמה בנושאים שונים. על ידי שימוש בגורם חיצוני וניטראלי ניתן למעשה להגיע להסמכות אמיתיות בין בני הזוג אשר יהווה בסיס לקשר בריא יותר גם לאחר הגירושין.

3.  ליווי של עורן דין מוסמך
חשוב לציין כי ישנם מגרשי גירושין בעלי התמחות גם בעריכת דין, מומלץ למצוא איש מקצוע אשר מכיר ובקיא גם בענייני חוק בתחום במשפחה. על ידי כך תוכלו ליהנות מתהליך מהיר יותר המנותב בצורה מקצועית תוך התחשבות והבנה גם בצד של החוק בתהליך הגירושין. במילים אחרות, תיהנו משירותים של מגשר וגם של עורך דין מאותו האדם.

5. לשמור על אינטרס הילדים
שמעוברים ילדים בנישואים הדברים נהיים מורכבים יותר ברוב המקרים, תהליך גירושין המלווה במלחמות מצד בני הזוג ישפיע ויפגע גם בילדים בדרכים רבות ולכן כדאי למענם לכוון לתהליך רגוע ונעים יותר היכול להתקבל על ידי ליווי צמוד של מגשר גירושין.

5. סיכון מול סיכוי שבתהליך גישור גירושין
נקודה חשובה שכדאי לציין מול מי ששוקל הליך גישור היא העובדה שאין מדובר בתהליך מחייב ובני הזוג יכולים להפסיקו בכל שלב של התהליך. במילים אחרות, לנסות תהליך עם מגשר יכול רק להפיק דברים חיוביים ולכן כה מומלץ לתת ניסיון רגע לפני שפונים לעורכי דין ומגיעים לבתי משפט.

6. חלוקה הוגנת בין בני הזוג
באמצעות תהליך תקשורת יעיל בין בני הזוג תוכלו להגיע להסכמות בנושאים הראשיים בהם עוסקים שמתגרשים. נושאים כמו מזונות, מגורים, רכוש, משמורת יועלו בצורה מוסדרת בין בני הזוג וילוו עם גורם מוסמך ונטרלי שרק רוצה לעזור לבני הזוג להגיע להסכמות ולהיפרד בכבוד.

7. חסכון של זמן כסף
אם בוחנים את ההוצאות הכרוכות בהוצאות משפטיות נגד ההוצאות של גישור גירושין תגלו כי בחירה במגשר גירושין תהיה עבורכם זולה , יעילה ומהירה הרבה יותר מהליכים משפטיים.

8. לשמור על הנפש
גירושין בבתי משפט הוא הליך ארוך ומעייף אשר תרצו למנוע מעצמכם במידה וזה אפשרי ממש בכל מחיר, על פני מלחמות ועצבים יש לכם את האפשרות "ליהנות" מהליך מהיר שיאפשר לכם להתקדם בחיים שלכם במהירות ולא להיגרר לבתי משפט בתהליך שיכול להימשך שנים ארוכות.

9. כי מגיע לכם להתגרש בשלום!
בחיים כמו בחיים לא תמיד דברים עובדים כמו שאנחנו מתכננים, זכרו כי התחתנתם עם בן או בת הזוג מאהבה ומרצון לבנות עתיד טוב יותר יחד. לא עבד? אין טעם במלחמות ופגיעות מיותרות, הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לבני הזוג הוא פשוט "להתגרש בשלום" כך שכל אחד מבני הזוג יוכל להמשיך לדרך שמתאימה לו עם מינימום עצבים ופגיעה ומתוך כבוד הדדי אחד לשניה.

10. מגדיל את הסיכויים להישאר חברים.
לא תראו הרבה זוגות שלאחר גירושין שהסתיימו מכוער מצליחים לשמור על איזו שהיא חברות, הליך של גישור גירושין מגדיל משמעותית את האפשרות הזו. מאחר ובני הזוג מניעים יחד תהליך המשפר את התקשורת ביניהם בזמן הפרידה ניתן להיפרד תוך הבנה עמוקה יותר אחד של השני ואפילו להישאר חברים בהמשך…

10 דברים שכדאי לדעת בנושא גישור גירושין

 1. אפשר להתגרש בשלום
  הנחת הייסוד של תהליך גישור גירושין הינו שתקשורת נכונה בין בני הזוג יכולה להוביל להבנות משותפות שיכולות להפוך את הליך הגירושין לקל ומהיר בהרבה. ברוב המקרים קצרים בתקשורת או חוסר הסכמה בין בני זוג מוביל למלחמות ארוכות שיכולות להימנע בקלות על ידי הבנה אמיתית ותקשורת טובה בזמן הנכון.
 2. להתגרש בפרק זמן קצר
  בשונה מהליך שמתבצע באמצעות בתי משפט היכול לקחת שנים ארוכות, גירושין באמצעות מגשר תקצר משמעותית את התהליך ויכולה להסתכם בחודשים בודדים בלבד. סביר להניח כי אף אחד לא מעוניין להיכנס למלחמות מיותרות לכן ההמלצה היא תמיד לנסות להגיע להבנה ולתקשורת טובה יותר לפני שבוחרים במסלול של בתי משפט.גישור לגירושין
 3. מגשר המתמחה בענייני משפחה
  חשוב לציין כי אין ממש פיקוח בתחום המגשרים ולכן תמצאו לא מעט אנשי מקצוע שיציעו לכם את שירותיהם אך לא תמיד מדובר במי שמתמחה בענייני משפחה. שאתם מחפשים אחר מגשר חשוב מאוד לוודא מה ההסמכה המקצועית שלו רגע לפני שמתאמים פגישה.
 4. עורך דין שהוא מגשר גירושין
  בחירה במגרש שהוא גם עורך דין יכולה לסייע ולהעניק לבני הזוג ערך כפול בזמן התהליך, המגשר יוכל לסייע גם בתהליך הגישור אך מצד שני גם בצד של החוקי של הדברים מבלי לערב איש מקצוע נוסף לתהליך. במילים אחרות, תקבלו מענה מלא בתהליך ולא חלקי.
 5. על גירושין וילדים
  במידה ומעורבים ילדים בתמונה הבחירה במגרש גירושין הופכת משמעותית הרבה יותר, הליך פרידה בין הורים ברוב המקרים משפיע באופן מהותי על הילדים בעיקר ומדובר בגירושין המלווים בכעסים ומלחמות. יש ילדים? האחריות של ההורים להיות אחראיים מספיק לנקוט בצעדים תוך התחשבות קודם כל בטובתם, מה שהופך את הבחירה במגרש לנכונה יותר מתמיד.
 6. השלב הראשון, החלטה
  החלק החשוב והקשה ביותר בתהליך של גישור הוא החלטה מצד בני הזוג, דרוש המון בגרות מצד בני הזוג לבחור להיפרד בצורה נקייה. הדבר המצער הוא שהרוב הגדול מאפשר ליצרים לשלוט בהם ומה שמניע את הדברים הוא עקרונות כמו עצבים, טינה הדדית וחוסר אמון אשר מפריעים לרוב לבני הזוג להגיע למצב בו הם מצליחים "לראות מעבר" ולאפשר לעצמם להעזר בנותן שירות.
 7. אפשר לפרוש בכל שלב מהתהליך
  נקודה חשובה שכדאי לציין היא שהתהליך הוא בחירה חופשית של בני הזוג לכל אורכו, אין מדובר בהליך מחייב או בהסכם כבר בשלב הראשוני. מטרת התהליך היא להגיע להסכם בין בני הזוג בסופו.
 8. נושאים ראשיים בתהליך גישור
  ברוב המקרים תהליך גישור מסייע בנושאים עיקריים הכוללים חלוקת רכוש, תשלומי מזונות, מגורים ודיור, הסדרי משומרת וכן הסדרים כלליים שצריך לתאם בין בני הזוג לצורך תקשורת ותיאום ציפיות טובים יותר בהמשך הדרך.
 9. על בחירה של מגשר
  שאתם מחפשים אחר מגשר, חשוב מאוד שתהיה ביניכם לבינו כימיה טובה והרגשה של פתיחות. יש לזכור כי הוא אמור ללוות אתכם בתהליך רגיש וכי בטח במהלכו ייחשף למידע פרטי שלכם ולכן חשוב עבור הצלחת התהליך שתרגישו בנוח להעלות את הדברים על פני השטח במטרה להגיע להבנות.
 10. מצאו מגשר גירושין נגיש
  מאחר ותהליך הגישור מתבצע באופן פיסי, מומלץ לחפש אחר נותן שירות באזור הגאוגרפי בו אתם נמצאים. בעניין זה האיכות עולה על הנוחות הגיאוגרפית, גם אם תמצאו מישהו טיפה יותר רחוק אך אתם מרגישים "נכון" איתו, הערך ישתלם גם אם הנוחות היא לא מרבית.

גישור גירושין אפשר גם להיפרד לדרכים שונות בדרך טובה ונעימה

אחוז הזוגות שמתגרשים בשנים האחרונות בעולם המודרני גדל משנה לשנה. רבים מאשימים את העידן הטכנולוגי ואת החלום של שני המינים לפתח קריירה משלהם, רבים טוענים היום שבעקבות הפיתויים הטכנולוגיים מעטים משקיעים בחיפוש אהבה, אך למעשה, בין אם נפרדתם בשל הקריירה של אחד הצדדים, מהסיבה שלא באמת אהבתם אחד את השני או שמא אחד הצדדים מעד בצורה מסוימת, יש דרך לסיים כל פרידה.

במידה ויש לכם בתור בני זוג ילדים משותפים, הדבר עלול להשפיע במידה משמעותית על הילדים, במיוחד במידה והם קטנים. בסופו של דבר, הדרך הטבעית ביותר עבור הילדים הקטנים היא לגדול בבית בו בני הזוג מנהלים חיים משפחתיים שגרתיים, ולכן על מנת לא לפגוע בהם עליכם למצוא את עמק השווה ולא להעכיר את האווירה – לפחות לא לידם.

גם במידה ואין לכם ילדים משותפים מחיי הנישואין שעומדים להתפרק, בדיוק כפי שעוזבים את מקום העבודה, תמיד טוב לסיים עם טעם טוב. וויכוחים ואי הסכמה תמיד יהיו בין הצדדים, אך תמיד ניתן לגשר ולהגיע לפתרון האידיאלי עבור שני הצדדים.

תהליך גישור – בשביל הילדים, הנשמה והכיס!

אותם האנשים שעברו תהליכי גירושין מכוערים יכולים להעיד על התחושה הנפשית שנגררת עמם מאז, על הזוועות שעברו בעקבות הריבים והוויכוחים השונים, על ההשפעה שהייתה מאז על ילדיהם וכמובן על ההוצאות הכספיות שפשוט לא נגמרות בתהליכי נישואין מכוערים.

ראשית, באחוז גבוהה במיוחד מתהליכי הגירושין בעולם המודרני, אחד הצדדים שוכר את שירותיו של חוקר פרטי, שירותיהם של עורכי דין ושעות העבודה עבורם תצטרכו לשלם כרוכות בתשלומים גבוהים במיוחד – מה עושים?

הפתרון האידיאלי שכל אדם שעבר תהליך גירושין וכל אדם ניטרלי יאמר מיד מהצד : גישור! תהליך הגישור למעשה מאפשר לכם להגיע להסכמות בין הצדדים באמצעות שיחות. תהליך גישור מקצועי ואיכותי עשוי לפתור את הבעיה תוך מספר מפגשים בודדים ולחסוך לכם ריבים, עלויות מיותרות וכל כך הרבה עצבים.

אז במקום לריב ולשבור את הראש על פתרונות ונקמות אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולקבל מידע נוסף אודות תהליך הגישור.

10 טיפים חשובים למתגרשים הטריים

טיפים חשובים למתגרשים הטריים

 1. תהליך הגירושין הוא תהליך מורכב וכאוב אך אם החלטתם שזו הדרך לכו איתה עד הסוף בלי חששות וללא מעצורים. אם יש בכם ספק, ולא הקטן ביותר לגבי התהליך כבר בתחילתו כנראה שאתם צריכים לחשב מסלול מחדש.
 2. במידה והחלטתם שתהליך הגירושין הוא נכון עבורכם, שכרו עורך דין גירושין בעל ניסיון בתחום שמכיר את כל התרחישים וכל החוקים. הניסיון הוא קריטי שמדובר בתיקים מורכבים ומסובכים ולכן לא רצוי לשכור עורכי דין בתחילת דרכם.
 3. עשו אתם את הצעד הראשון. יש חשיבות גדולה למי מתחיל את התהליך ומי למעשה מתעשת ראשון ומחליט לתקוף לפני הצד השני. במצב כזה הצד השני אמור להגיב אליכם ולא להפך וזה יתרון גדול.
 4. עו"ד גירושין שמכיר את החומר, הוא עו"ד שיכול לעזור לכם. אל תחסירו ממנו שום פרט, גם אם הוא מידע שהייתם מעדיפים לשמור לעצמכם. סמכו על העורך דין במאת האחוזים ואל תפחדו לספר לו פרטים חשובים אחרת זה יבוא נגדכם במפתיע ואז הרבה יותר קשה להיערך בהתאם.
 5. התייעצו עם עורך הדין גירושין שלכם היכן כדאי לפתוח את תביעת הגירושין. אין תשובה חד משמעית לשאלה הזו ובמקרים מסוימים עדיף לפתוח את התיק בבית הדין הרבני ובמקרים אחרים בבית המשפט לענייני משפחה.
 6. הביאו בפני עורך הדין את כל המידע על הצד השני. כל מידע יכול לעזור לעורך הדין המייצג אתכם להפיל את הצד השני ובכך להביא אתכם לניצחון בתיק. אם אתם יודעים שהצד השני בוגד בכם או הפר בצורה בוטה את הסכם הנישואין ביניכם ספרו על כך לעורך הדין שלכם, הוא כבר יידע כיצד לנצל זאת לטובתכם.
 7. נסו לברר עם עצמכם מה המטרה של הגירושין ומה אתם רוצים להשיג במשפט. לכל אחד חשובים דברים אחרים והעורך דין חייב לדעת מה המטרות שלכם כבר בתחילת המשפט כדי לא ללכת לכיוון משפטי אחד שהמטרה שלכם בכלל מצריכה כיוון משפטי אחר.
 8. אל תפעלו ללא ידיעת עורך דין גירושין שלכם. גם אם אתם מרגישים במצב של לחץ או שהצד השני דוחף אתכם לקיר זכרו שאתם מוגנים ומיוצגים בפני אדם שזה מקצועו והתייעצו איתו תמיד.
 9. אל תבחרו עורך דין בגלל קרבה משפחתית או חברות ארוכת שנים. בחרו עורך דין גירושין שאתם באמת סומכים עליו ורצוי שגם לא תהיה הכרות מוקדמת, כך העבודה תעשה ללא שיקולים רגשיים שיכולים להפריע בתהליך.
 10. אל תשכחו שיש חיים גם אחרי הגירושין. עו"ד גירושין מתוקף תפקידו יכול לפעמים לחצות גבולות, התפקיד שלכם הוא לשים את המחסום ברגע שאתם מרגישים שהתיק הולך למקומות קיצוניים מדי. זכרו תמיד שהצד השני בו אתם נלחמים במשפט הוא האבא או האימא של ילדכם ולכן הפגיעה צריכה להיות מידתית וברמת ההיגיון.

איך משתחררים מהאקס? הנה 10 שיטות מומלצות…

1. החלטה אמיתית.
עם כל הקושי לפעמים צריך לקחת החלטות נחושות בחיים, אם אתן שלמות שהאקס כבר לא איתכם כי זה הדבר הנכון פשוט התחברו יותר לרציונל מאשר לרגש עם כל הקושי. מכאן הזמן יעשה את שלו.

2. למצוא בן זוג חדש.
מדובר בשיטה די זו מוכרת להתגבר על האקס, אהבה חדשה יכולה לתפוס את מקומה של הקודמת. אז בפעם הבאה שמישהו חמוד מתחיל איתך, אולי כדאי לתת לזה הזדמנות למרות זאת.

3. תעסיקי את עצמך.
שמנסים לשכוח את האקס זה הזמן הטוב ביותר להישאר כמה שיותר עסוקים. קפצי יותר לחברות, צאי יותר לאירועים חברתיים או במילים אחרות תעשי הכול כדי להיות עסוקה במקום לשבת ולנבור במחשבות העבר.

4. ניתוק קשר מוחלט.
אחת הטעויות הנפוצות היא תחזוקה של מערכת היחסים "על אש קטנה", אם את רוצה להשתחרר מהאקס זה הדבר הגרוע ביותר שניתן לעשות.
ברגע שמעורבים רגשות, זה כל הקופה או כלום…

5. עצובה לזמן מוגבל.
אין ספק שפרידה ממישהו שאוהבים זה דבר קשה אשר יכול לזעזע את המערכת הרגשית שלך. אין זה בושה ואפילו זה מובן שתהיה עצובה, מותר לך! ההמלצה היא לקבל החלטה לא לשקוע בעצב, תרצי לעצמך לפרוק את כל העצב באופן מרוכז כדי שייצא מהמערכות והגיע הזמן להתקדם.

6. תאהבי את עצמך.
חשבי על זה כך, עד עכשיו היית מספקת המון אהבה לכיוון של האקס שלך ועכשיו את יכולה ללמוד לאהוב את עצמך יותר עם הזמן שיש לך. זכרי שהאושר והאהבה העצמית שלך לא תלויה באם אדם אחר, זה שלך.

7. אל תשתפי יותר מידי.
סביר להניח שיש לך צורך לפרוק בתקופה קשה זו, היצמדי כמה שיותר לחברה אחת או שניים שבאמת מכירות אותך ויודעות להקשיב. אין צורך לשתף בכל שיחת חולין, לפעמים הרגשות שלנו מניעים אותנו לפעול ללא מחשבה.

8. שמרי על גישה חיובית.
גם שקשה, חשוב תמיד לשמור על גישה חיובית ולצפות לתקופה טובה יותר שתבוא. מחשבות חיוביות בונות ומזמנות אלינו מצבים ומקרים, זה קורה גם לכיוון ההפוך לכן כדאי להידבק לטוב.

9. לשים בצד מה שמעלה זיכרונות.
אם מדובר במערכת יחסים ארוכה בטח יש לך מול העיניים כל מיני דברים שמזכירים לך אותו, שימי הכול בקופסא מחוץ למרחק עינייך. בשלב מאוחר יותר חשבי מה לעשות עם זה, כרגע חשוב שזה לא יהיה באיזור.

10. מוזיקה משפיעה חזק על הרגש.
למוזיקה יש השפעה עצומה על הרגשות שלך, הכיני לך איזו רשימת השמעה של שירים שאת אוהבות. כמובן, בחרי שירים עם אנרגיות טובות שעושות לך טוב ולא שירים עצובים.

10 סיבות טובות להכיר את עמותת שמח תשמח

1. נתינה מעוררת השראה.  sameach
עמותת שמח תשמח היא עמותה התנדבותית לגמרי אשר עוסקת בשתי תחומיים עיקריים: עזרה למשפחות נזקקות והקמת בתים כשרים בישראל בעזרת שידוך.

2. מתמקדים בציבור הדתי לאומי.
העמותה ממקדת את מאמציה בעזרה בקהל הדתי לאומי, בתחילת דרכה של העמותה היא הבינה כי אין מענה איכותי לקהילה זו ולכן החליטה להרים את הכפפה ולמקד את העשייה דווקא בהם.

3. 23 שנים, מעל 1800 חתונות.
העמותה עוסקת בשידוכים לדתיים לאומיים כבר 23 שנים והצליחה כבר לחבר בין יותר מ-1800 זוגות ולהקים בתים כשרים חדשים בישראל. המספר הופך למרשים כשלוקחים בחשבון שמדובר בשדכן אחד בלבד שמנהל את העמותה.

4. הסכמות והמלצות מגדולי הפוסקים בישראל.
במשך השנים העמותה הוכיחה את עצמה וסחפה אחריה אין ספור המלצות מאנשים מכובדים ביותר בקהילה הדתית ובכלל. בין הממליצים תוכלו למצוא את הרב מרדכי אליהו, עובדיה יוסף, שלמה אבינר ועוד…

5. אין ספור חתונות פלטינה.
מה זה חתונת פלטינה? זו חתונה בה השידוך בין בני הזוג נעשה ע"י הצעה אחת בלבד ! בינגו, "קליעה בול" כבר בהצעה ראשונה!!! תוכלו למצוא באתר ובערוץ היוטיוב של העמותה סרטונים של זוגות אשר הסכימו לשתף אחרים בסיפור האישי שלהם (מרגש ומומלץ לצפייה).

6. מעשה שהיה.
תוכלו למצוא באתר מגוון אירועים שקרו, תוכלו ליהנות ממידע איכותי בנושא שידוכים על בסיס ניסיון של אחרים. איך אומרים? "אין חכם כבעל ניסיון"…

7. למצוא את החצי השני שלי.
אם גם אתם דתיים לאומיים ועדיין לא מצאתם את החצי השני שלכם, תוכלו לפנות אל העמותה ולקבל שירות מדהים באדם מדהים שיעשה את המיטב עבורכם. כל שצריך לעשות זה פשוט להיכנס לאתר, שם תמצאו אפשרות ל"הרשמה למאגר", מלאו את הפרטים ובמידה ותהיה התאמה ייצור עמכם קשר.

8. מחויבות לא נתפסת.
בראש העמותה תוכלו למצוא אדם מדהים בשם שריאל שממש מקדיש את חייו לקידום העמותה וסיפוק השירותים שהיא מעניקה. כבר אמור לו פעם שהוא "משוגע", הוא עובד כל יום ללא יוצא מהכלל (לא כולל שבת כמובן) עד השעות הקטנות של הלילה תוך חזון להספיק ליצור כמה שיותר בתים כשרים במדינתנו הקטנה.

9. נמצאים גם בפייסבוק.
כן, גם את "עמותת שמח תשמח" תוכלו למצוא בפייסבוק. תוכלו למצוא אותם תחת השם "הכרויות לדתיים שמח תשמח".

10. הזדמנות לעשות משהו טוב לזולת.
פעולה קטנה שלכם היא עזרה ענקית לעמותה, שתפו את הפוסט הזה עם אחרים או את אתר העמותה ועזרו להם לבנות בתים כשרים נוספים.
אתר העמותה הוא http://www.456.org.il/

10 סיבות טובות להיעזר בשדכן

 1. 1. יחס אישי ודיסקרטי יותר.
  אם משווים את השדכן לאתרי היכרויות אין ספק כי שדכן מהווה אלטרנטיבה עם יחס אישי הרבה יותר. שאתם פונים לשדכן הוא למעשה מקדיש זמן רק עבורכם במטרה ללמוד מי האדם שעומד ומה הם הצרכים שלו בכל הקשור לזוגיות.

  2. פשוט להתחייב לתהליך.
  יתרון גדול הוא עצם הרעיון שתפקידו של השדכן למצוא עבורכם אדם שמתאים לכם ואינכם נדרשים לחפש. החלק שלכם הוא פשוט להיות מחויבים לתהליך ולשתף פעולה במידת הצורך בו השדכן רואה לנכון להפגיש אתכם עם אדם שנראה לו מתאים עבורכם.

  3. ניסיון מעשי מקצועי.

  יש לזכור כי זהו תפקידו של השדכן ולרוב מדובר באדם בעל ניסיון. שדכן מנוסה למעשה יכול לעזור לכם לפגוש את החצי השני בצורה מהירה יותר מאחר וזה למעשה תפקידו.

 2. להמשיך לקרוא

עשר דרכים להימנע מגניבת זרע

1. הייה מודע לתופעה.
בשביל להימנע ממשהו צריך קודם להכיר בו. אז אם לא ידעת, שאומרים גניבת זרע מתכוונים למצב של מרמה. מצב בו גבר חושב שהיחסים מוגנים בזמן שהאישה מתכננת להיכנס להיריון (ולא משתפת אותו כמובן).

2. תמיד להשתמש בקונדום.
נניח שהאישה טוענת שהיא משתמשת מאמצעי מניעה, למה לא ללכת עוד יותר על בטוח?! שימוש בקונדום יעניק לך הגנה נוספת לכל מצב, נכון שזה פוגע מעט בהנעה עצמה אבל בנושא כזה, הביטחון לפני הכול. להמשיך לקרוא

עשר הדיברות לתרומת זרע

1. 7 מרכזים פתוחים עבורך – אם חשבת שתאלץ לנסוע רחוק, לא כל כך בטוח. אפשר להגיד שנושא תרומת הזרע בישראל הוא יחסית מפותח. נכון להיום פועלים בארץ שבעה מרכזים, 6 ממשלתיים הנמצאים בבתי חולים (הגדול מביניהם נמצא במרכז הרפואי שיבא בתל השומר)

 

2. התורם מקבל תשלום– אז בשביל לא לעשות אפליות, כולם מקבלים בדיוק את אותו הסכום. התשלום הנוכחי עבור פליטת זרע אחת הוא 220 ₪.
להמשיך לקרוא

איך להתגרש נכון? 10 עובדות שיעזרו לך בנושא

איך להתגרש נכון? 10 המלצות שיעזרו לכם בנושא

 • 1. נסו לא לשכוח את העבר שלכם כזוג.

נראה כי במקרים רבים זוגות עוברים מעבר חד בין חברים הכי קרובים לאנשים רחוקים ביותר (שלא נדבר על אויבים). נכון שהדברים לא הסתדרו, אך זו לא סיבה לשכוח את הדברים הטובים שעברתם יחד. להמשיך לקרוא