תן דיברות -פרסום באתר

תן דיברות היא פלטפורמת תוכן אינטרנטית חדשה שמטרתה להביא לכם מידע מדויק וקליל במגוון רחב של תחומים ולעזור לכם בבחירות צרכניות, בבחירות חיים, בהשוואות מחירים ובקבלת החלטות שונות…

למה כדאי לך לפרסם את המאמרים שלך בתן דיברות?

תן דיברות קבל/י במה חופשית להציג את הרעיונות שלך : אנו מציעים במה מגוונת פלורליסטית ופתוחה לכל נושא שמתחשק לך (ובלבד שיהיה מקורי ולא מועתק) – הומור, דעות, סיפורים, הארות והגיגים… כל מה שיש לכם להגיד – אנחנו הכתובת.

תן דיברותקבל/י קידום לאתרך : אתר תן דיברות פועל לפי כללי הקידום האורגני של גוגל ופרסום מאמר בו עם הלינק לאתר או לבלוג שלך יספק לך בק-לינקס וקישורים חד כיווניים שיעלו אותו במנועי החיפוש.

תן דיברות קבל/י תנועה (טראפיק) לאתרך : אתר תן דיברות פועל במגוון דרכים לבסס את מעמדו בתחום התוכן האיכותי ומשווק עצמו לטובת כל הנוגעים בדבר- וזה כולל אותך!

תן דיברותקבל/י קהל רלוונטי : הצבת המאמר שלך בקטגוריה המדוייקת המתאימה לו מבטיחה לך קהל קוראים שמתעניין בתחום שאותו אתה מבקש לקדם.

תן דיברות קבל/י פלטפורמה : הפץ/י את מאמריך באתר תן דיברות וקבל/י קרדיט אישי וחשיפה לעסק ולאתר שלך. בסוף כל מאמר שלך תהיה 'חתימה אישית' : עם השם, תיאור קצר על פועלך וקישור לאתר שלך.

תן דיברות קבל/י מיתוג : עם העלאת המאמרים לאתר תן דיברות תוכלו למצב עצמכם כאוטוריטה בתחומכם.

תן דיברותקבל/י שירות : האתר מספק בדיקת מאמרים מבוססת צוות אנושי (לא רובוטי) ותגובה מהירה לפרסום המאמר.

תן דיברות קבל/י פרסום חינם : העלאת מאמרים לאתר תן דיברות לא כרוכה בשום תשלום – בלי דמי מנוי, ללא התחייבות, פשוט בחינם.

תן דיברות קבל/י גישה : לתכנים ערוכים, רלוונטיים, מעניינים, נקודתיים ומהנים לקריאה.

תן דיברות קבל/י גמישות : אם יש לכם 12 דיברות או 8 דיברות אל תהססו לשלוח לנו אותם – אנחנו גמישים ופתוחים תמיד להצעות ורעיונות שיפור.

תן דיברות, קח חלק מההצלחה!


לפרטים והעלאת תכנים: צרו קשר או במייל: tendibrot at gmail.com