להוציא גימלים

איך להוציא גימלים – עשרת השיטות

לא משנה מה הסיבות יהיו: המפקד עיצבן, החברה בחופשה, סתם לא מתחשק לקום בבוקר. לפעמים אנחנו פשוט לא רוצים ללכת לצבא (לפעמים=תמיד?). אם נגמרו לנו הרגילות או כל ההטבות ת"ש, נשאר לנו רק להוציא גימלים. כמובן שגם להוציא גימלים יש הרבה שיטות, אנחנו ניסינו לקבץ את השיטות היותר יעילות והיותר קלות לביצוע ל: "איך להוציא גימלים". שיטות שיאפשרו לכם גם להמשיך לתפקד במהלך החופשה היזומה. אז קראו והדפיסו: 

איך להוציא גימלים עשרת השיטות:

גירים: לגירים יש מספר שימושים- לכתוב על הלוח (לא יעזור לכם להוציא גימלים), לפורר לתוך השתייה ולשתות. לבזוק על האוכל כאילו היה מלח או לשים את האבקה בעין- נסו את אחת משלוש השיטות האחרונות והתוצאות לא יאחרו להגיע.

ניילון: במקרה זה שוב מדובר בתוספת חדשה לתפריט שלכם, ההמלצה במקרה זה היא לקנות חבילת מסטיקים, להתחיל ללעוס את המסטיקים ותוך כדי לחתוך חתיכות מהניילון של העטיפה ולהוסיף אותם לעיסה שהתהוותה בחלל הפה. טיפ: יש ללעוס בצד אחד של הפה ובאותו צד להניח את המד-חום בעת המדידה.

אפר סיגריות: עוד תוספת למשקה, כל מי שיודע איך להוציא גימלים כבר מכיר את משקה ה"נס" החדש. זוהי שיטה ידועה להעלאת החום- רק להוסיף כפית אפר סיגריות לכוס מים ולערבב, לחיים!

ג'יפה מהשיניים: בבוקר, לפני שמצחצחים אותן, מגרדים מהשן את שכבת האמייל שהצטברה ושמים בעין- זה כבר יגרום לכם דלקת שבאמצעותה אתם אמורים להוציא גימלים, לפחות שניים.

שום: מה לא נאמר על הסגולות של השום? הוא מחזק, משפר את המערכת החיסונית, מבריא חולים. אבל הוא גם מהווה שיטה להוציא גימלים. מה שצריך לעשות במקרה זה הוא לחתוך 2-3 שיני שום ולהצמיד לעור באמצעות תחבושת או סלוטייפ רפואי. כעבור כמה שעות תקבלו כווייה/פריחה רצינית ואם זה לא יעזור לכם להוציא גימלים- ממטבחים זה יוציא אתכם בטוח.

בדיקת שתן: השיגו הפנייה לבדיקת שתן, כאשר תתבצע הבדיקה באפשרותכם: א. לדקור עצמכם ולטפטף טיפת דם לתוך השתן. ב. לטבול בבדיקה מטבע משומש. הדברים הללו יבטיחו זיהום של תוצאות הבדיקה וכמובן גימלים.

דרמה: היכנסו לדמות. לדוגמה: אם אתם טוענים להיות מצוננים- עטו ארשת פנים מצוננת, היעזרו באביזרי במה כמו חבילת טישו (זו גם הזדמנות להביא עמכם טרמוס עם תה חם ולשתות ממש רגע לפני בדיקת החום) ובקיצור, שחקו אותה כדי להוציא גימלים.

מודיעין: קבלו מידע על הרופא בטרם תיכנסו לתור. אם זה רופא קשוח ולא רגיש אולי עדיף לוותר. אם הרופא נתן גימל לחבר שבוע קודם, בררו כיצד. השיגו מידע מוקדם בטרם תראו את הרופא ושפרו את הטכניקה בהתאם.

לא לעשות בהוצאת הגימלים:

ישירות: אל תהיו ישירים מדיי- אל תגידו: אני צריך גימלים, אפשר גימלים בבקשה.

אל תעשו בושות: אל תתלוננו על טחורים אם אין לכם טחורים– הרופא לא ביישן, הוא יבדוק אתכם גם בדיקה רקטאלית. אם אין לך טחורים זה ממש לא יעזור להוציא גימלים.

הכותב הוא חייל שבוז שמעדיף להישאר בעילום שם…

* המידע נכתב בהומור ואין להתייחס אליו ברצינות, חלק מהשיטות שהוצגו עלולות לגרום למחלות ופגיעות קשות. אין לראות בכתוב המלצה לשום דבר.


Comments

תגובה אחת על “איך להוציא גימלים – עשרת השיטות”

  1. […] הגסה מדובר בעיקר בטראפיק שמאופיין בתלמידי תיכון עד חייילים (אבל אולי אני טועה…אם מישהו מהקוראים חושב אחרת […]