חודש: נובמבר 2015

 • 10 טיפים לבחירת אינסטלטור 24 שעות ביממה

  1. בחרו איש מקצוע יסודי ואמין בכדי למנוע תקלות נוספות בעתיד וביקורים חוזרים של האינסטלטור. לא משנה אם מדובר בפיצוץ בצנרת או בביוב שעולה על גדותיו ומסריח את הבית- תיקון יסודי ונכון ימנע מכם תקלה ומה בעתיד. 2. אינסטלטור 24 שעות ביממה אמור להגיע אליכם בכל שעה שתתקשרו ובכל יום בשבוע, כולל כמובן שישי שבת.…

 • עשר טיפים לבחירת נדנדה לגינה

  חשבו עם עצמכם ועם קרובי המשפחה היכן למקם את הנדנדה. במידה ויש ברשותכם גינה ענקית הרי שתוכלו לבחור ממבחר גדול יותר של נדנדות אבל אם הגינה שלכם קטנה יחסית הרי שכבר צמצמתם את האופציות. הדבר החשוב ביותר הוא לחשוב על המיקום של הנדנדה ואם תמצאו את המקום המושלם אפשר להתחיל לחפש ממגוון הסגנונות והעיצובים.

 • 10 המלצות לגבי איתור חשבון מוגבל

  כמו כל דבר בחיים, כדאי מאוד לבדוק טרם ביצוע של עסקה בה אדם מקבל מכם דבר מה ואתם מקבלים ממנו צ'ק, חשוב לוודא כי אכן אותו צ'ק יהיה עם כיסוי. בחברות רבות לא מקבלים צ'קים בשל הבעיה של חזרת צ'קים מחוסר כיסוי והטרטור הרב של איתור בעל הצ'ק וקבלת התמורה הכספית.

 • 10 סיבות טובות לקנות קמין עץ

  מגיע החורף. החורף הישראלי הוא לא צפוי, נע בין ימים חמים לסופות שלג או גשמים כבדים, שניהם מלווים בהפסקות חשמל. צריך למצוא פתרון שיהיה גם דקורטיבי, גם יעיל וגם קל לתפעול. לפיכך ראוי לבחון קנייה של קמין עץ. להלן 10 מאפיינים מעניינים הקשורים ברכישה של קמין עץ לבית:

 • 10 צעדים לפני בחירת קוסמטיקאית רפואית

  קורה לא אחת שלקוחות רבים שואלים את עצמם מהו ההבדל בין קוסמטיקאית רפואית לבין קוסמטיקאית רגילה. על מנת להבין את ההבדל בין השניים, יש לבצע סקירה קצרה אודות סמכותה של הקוסמטיקאית אשר נותנת מענה רפואי לעומת הקוסמטיקאית הרגילה אשר מעניקה טיפול פנים שאינו בהכרח חודרני ועמוק.