עשר הדיברות לעגיל בטבור

עגיל בטבור, או פירסינג בפופיק בשמו הלועזי-סלנגי, הוא אביזר אופנתי וותיק מאוד שנשים ונערות רבות בוחרות להתקשט בו. התופעה החלה בשנות החמישים של המאה ה-20 עם הופעת בגד הים בגזרת הביקיני המוכרת לכולנו ומאז כבשה את העולם המערבי בסערה. אין בכלל ספק שמדובר על תכשיט גוף יפה שמאפשר ביטוי עצמי, קישוט מיוחד, הוספת מרכיב ייחודי לעצמך וכמו כן, עגיל בטבור הוא אביזר אופנתי סקסי מאוד. ננסה לתת לאלו שרוצות לעשות עגיל בטבור כמה טיפים יעילים וחשובים לגבי ההליך הפופולארי והפשוט הזה.

1. סטריליות מעל הכל

כאשר בוחרים לעשות עגיל בטבור חשוב ביותר להקפיד כי התהליך נעשה במסגרת סטרילית ורק עם אמצעית מקצועיים ביותר, תהליך הפירסינג כולל כמובן ביצוע חור בעור ושימוש באביזרים סטריליים הוא קריטי למניעת זיהומים ושאר תופעות שליליות לאחר ההליך. פירסר מקצועי שמבצע עגיל בטבור משתמש לרוב במחטים חד פעמיות סטריליות ומעבר לכך יש לבחון את סביבת העבודה עצמה.

2. להשאיר את העגיל הראשוני מספיק זמן

ביצוע עגיל בטבור הוא הליך פשוט ומהיר מאוד, אך מכל סוגי הפירסינג זהו הסוג שמתאחה הכי לאט, בעיקר בגלל המיקום של העגיל, לכן חשוב להשאיר את העגיל הראשוני למשך מספיק זמן כך שתתאפשר החלמה מלאה של המקום, לרוב 4-12 חודשים בהתאם להתקדמות ההחלמה. הכוונה אינה כי תרגישו את העגיל או כאב במשך 4 חודשים אלא שהחלמה מלאה של העור והרקמה אורכת זמן.

3. להימנע מעגילים תלויים במהלך ההחלמה

ישנם אלפי סוגים של עגיל בטבור מבחינת העיצוב וכדומה, אך במהלך חודשי ההחלמה רצוי לא לשים עגילים תלויים למיניהם אלא לדבוק בסגנון הפשוט של עגיל בעל שני עיגולים בקצותיו, בטבור עצמו ומעט מעליו – כך נמנעת תפיסה של העגיל או שאר בעיות במהלך ההחלמה. כאשר ניתן להחליף את העגיל הראשוני השמיים הן הגבול…

4. כן למחט, לא לאקדח

בעבר היה נהוג לבצע סוגי פירסינג מסוימים בעזרת אקדח שחורר את הרקמה, כיום הרבה יותר נפוץ השימוש במחטים, לגבי עגיל בטבור מאוד נדיר לראות שימוש באקדח. בכל מקרה מומלץ לא להסכים לביצוע הפירסינג באמצעות אקדח שעלול ליצור חור לא אחיד, קרעים בעור ושאר תופעות שנובעות מעוצמת החירור.עגיל בפופיק

5. להקפיד על ניקוי של המקום

לאחר ביצוע עגיל בטבור אצל גורם מקצועי חשוב להקפיד על היגיינה וניקוי יסודי של המקום בהתאם להוראות בעל המקצוע, הזנחה של החיטוי והניקיון של הטבור בימים שלאחר ההליך עלולה להוביל לזיהומים.

6. הפחתת החיכוך לאחר ביצוע עגיל בטבור

על מנת למנוע כאב ואי נוחות מיותרים לאחר שעוברים הליך של עגיל בטבור מומלץ לבחור בגדים אשר יוצרים כמה שפחות חיכוך עם העור והמקום אשר מן הסתם יכאב מעט ויהיה רגיש בתקופה הקרובה.

7. לא לנסות להסתיר עגיל בטבור

אם כבר עושים עגיל בטבור אז לנסות להסתיר אותו זה כמובן לפספס את המטרה שלו, נערות רבות רוצות לעשות עגיל בטבור אך מפחדות מתגובת ההורים או שההורים אוסרים זאת עליהן, אין טעם לעבור את ההליך ולהסתיר זאת מההורים! בנות רבות שעשו עגיל בטבור אך לא רצו שהוריהן יגלו הוציאו אותו בבית לפני הזמן המתאים וגרמו לסיבוכים וזיהומים מיותרים.

8. עגיל בטבור לא מחייב בטן שטוחה וחטובה

זהו אמצעי קישוט נפוץ ויפה, שמוסיף לכל אישה סקסיות רבה, אף אחד לא אמור שרק בנות ונשים עם בטן שטוחה לחלוטין יכולות ליהנות מעגיל בטבור. העגיל מוסיף עושר ויופי לבטנה של כל אישה וכל מי שחולמת לעשות עגיל עבור עצמה צריכה ללכת על זה בלי לחשוש!

9. בחירת עגיל לטבור

מעבר לכל הנושאים הטכניים לגבי ביצוע ההליך וההחלמה ממנו, יש לבחור גם עגילים איכותיים ויפים. קיימים כל כך הרבה סגנונות, החל מתכשיטי מתכת פשוטים ועד אביזרים שכוללים אבנים יקרות או עיצובים אחרים שמשתלשלים מהטבור. מומלץ להחזיק כמה עגילים לטבור כך שאפשר להתאימם לפריטי הלבוש ולסוג הפעילות.

10. לא לפחד – הכאב קצר וזמני מאוד

אם את רוצה לעשות עגיל בטבור אך חוששת מהכאב, הסירי דאגה מליבך. הכאב של הפעולה עצמה הוא קצר ומיידי מאוד אך לאחר מכן מדובר על תהליך החלמה רגיל שאחריו העגיל כלל אינו כואב או מגביל.