10 סיבות מדוע ללכת אל קונה רכבים לפירוק – המדריך המושלם

  1. רכב המיועד לפירוק הוא רכב שמה שנקרא בשפת העם "עשה את שלו". לרוב מדובר ברכבים שקשה עד בלתי אפשרי למכור לנסיעה ולכן הדרך הבטוחה להרוויח על הרכב מחיר הוגן היא למכור אותו לפירוק.

 1. כאשר אתם מוכרים את הרכב לפירוק אתם מקבלים כסף מזומן במקום. לרוב לא מדובר בסכומים מאוד גבוהים אבל אין ספק שעדיף לקבל סכום כסף במזומן באותו היום מאשר להמשיך ולחכות לקונה הפוטנציאלי שאולי לעולם לא יגיע.
 2. לפעמים צריך להודות ולהכיר בעובדה שהרכב שלכם, שאתם מאוד אוהבים ומאוד מחוברים אליו רגשית אפילו מסכן אתכם ואת מי שסביבכם. הרכבים הישנים יכולים להיתקע ברגע הכי לא נכון וכתוצאה מכך לגרום לתאונות שאף אחד לא רוצה להיות מעורב בהן. על מנת לדאוג לחיים שלכם, של הולכי הרגל ושל הנהגים מסביבכם מכרו את הרכב לפירוק ורכשו לעצמכם רכב חדיש יותר.
 3. הרבה מאוד חברות שעוסקות בתחום קניית רכבים לפירוק שולחות עובדים עד אליכם הביתה כך שאתם אפילו לא צריכים לנסוע רחוק או לבזבז זמן יקר. זו אולי נשמעת כמו סיטואציה דמיונית אבל זו משימה בהחלט אפשרית למכור את הרכב לפירוק, לקבל תשלום והכל קורה מתחת לבית שלכם.
 4. שאתם מחפשים חברה או אדם שיקנה מכם את הרכב לפירוק אתם חייבים לבחור אדם אמין ובעל ניסיון כדי להיות בטוחים שתקבלו את הכסף בזמן ובדיוק לפי מה שסיכמתם. שלמה ביל קונה רכבים לפירוק וזה בדיוק האיש שאתם רוצים למכור לו את האוטו הישן שלכם כדי שתהיו בטוחים שהכול יתקתק כמו שעון.
 5. כל אדם שמחליט שהוא קונה רכבים לפירוק יודע שהסכומים נתונים למשא ומתן. אם אתם מרגישים שאתם לא מקבלים את הסכום המבוקש אתם בוודאי יכולים לבדוק אופציות נוספות. עם זאת, חשוב לזכור שלא תמיד כדאי לטרטר את עצמכם בשביל עוד כמה מאות שקלים ולפעמים עדיף לסיים עם זה כמה שיותר מהר.
 6. אחת הסיבות העיקריות לדחיית מכירת הרכב לפירוק היא האגו. אף אחד לא רוצה או לא מוכן להודות שהרכב שלו כבר ישן ולא יעל, לפעמים עדיף לוותר על האגו, להגיד יפה שלום לאוטו שלכם וכמובן להרוויח כסף על הדרך.
 7. גם אם הרכב שלכם עדיין נוסע ועדיין לוקח אתכם מנקודה א' לנקודה ב' עדיף למכור את האוטו לפירוק ולרכוש רכב קצת חדש יותר במידה והוא לא מספק לכם את חוויית הנהיגה הרצויה. זכרו היטב כי גם רכב שנוסע יכול להיות מסוכן מאוד עבורכם.
 8. אל תשכחו לקחת מהאוטו את כל מה שחשוב לכם לפני שאתם מוסרים אותו לפירוק. לפעמים לא מדובר בדברים יקרי ערך מבחינה כספית אלא בעיקר בדברים שיקרים לליבנו מבחינה רגשית.
 9. מכירת אוטו לפירוק היא מיידית, בהחלט יכול להיות מצב שתתקשרו בבוקר וכבר בצהריים תהיו עם סכום כסף נכבד ביד. אז אם אתם צריכים כסף מזומן עוד היום אתם בהחלט יכולים לעשות זאת על ידי מכירת האוטו לפירוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *