עשרת הדיברות לגבר: מקומות לדייט ראשון

דייט ראשון הוא אתגר רציני : מעין ראיון עבודה למשרת זוגיות שצריך לעבור אותו בהצלחה, להשאיר רושם טוב ובעיקר לדאוג שלבת הזוג הפוטנציאלית יהיה נעים. בחירת מקומות לדייט ראשון  יכולה להוות את ההבדל בין זוגיות מוצלחת לאכזבה חמוצה. הנה כמה רעיונות איך לעשות את זה נכון ולברור היטב בין המקומות לדייט ראשון :

1. שתרגיש בנוח

באופן טבעי, עם כל הכבוד, אתם מחוייבים על ידי קודים גבריים עתיקים לדאוג קודם כל לבת הזוג ולוודא שתרגיש בנוח ואם זה אומר לתת לה לבחור איפה יהיה הדייט הראשון – תזרמו, אולי היא מכירה מקומות לדייטים שווים.

2. מקום שעושה לך כבוד

אין דבר יותר מלטף לאגו מלקחת את בת הזוג לדייט במקום שכולם מכירים ואוהבים אותך. קשה להתחרות ברושם שתקבל בת הזוג הפוטנציאלית אם כל שניה יבוא מישהו ויתן לך חיבוק או שתקבלו דרינקים על חשבון הבית. זהו אלמנט חשוב בבחירת מקומות לדייט ראשון, חשוב לא להגזים איתו ולא להביא יותר מדיי בחורות לאותו מקום, שלא ייווצר מצב לא נעים…

3. שירות טוב

כשאתם בוחרים מקום לדייט ראשון, דאגו לקבל המלצות על השירות במקום. הדבר האחרון שהייתם רוצים הוא להתקע במקום עם שירות מזעזע ולחטוף עצבים ביחד עם הדייט החדשה שלכם על זה שלא מתייחסים אליכם. מקומות לדייט ראשון צריכים להיות מקומות עם מודעות שירות גבוהה, לא כדאי להתפשר בדיבר זה.

4. עם המשך

לא יזיק אם לדייט שלכם יהיה פוטנציאל להמשך – טיול קטן בחוף הים או בטיילת רומנטית. התוספת הקטנה הזאת בסוף הדייט יכולה להוציא אתכם מאווירת התשאול הרגיל וההיכרות הרגילה לאווירה אותנטית ורומנטית שבה דברים יכולים לקרות.

5. לאור נרות

באופן טבעי, אווירה רומנטית בדייט ראשון היא חובה. בחרו במקומות לדייט שמעניקים אווירה כזאת : אורות עמומים, קצת נרות על השולחנות ומוסיקה מזמינה יכולים לעשות את העבודה.

6. עם קינוחים מפילים

יכול להיות שאליכם כגברים זה פחות מדבר, אבל יכול להיות שהדרך לליבה של הדייט שלכם עוברת דרך קינוחים מעלפים בסוף הדייט. השאירו את הדייט שלכם עם טעם מתוק בפה ורצון לעוד.

7. עם בר משובח

קצת שתיה חריפה, במידה כמובן, בדייט ראשון היא כמעט בגדר חובה כדי לעזור לכם ולבת הזוג שלכם להתגבר על המבוכה שבהיכרות ולאפשר לכם להיות משוחררים וזורמים יותר. מקום עם בר מגוון ואיכותי יבטיח הנאה גם לכם וגם לבת הזוג בדייט.

8. מותר להפתיע

אם בת הזוג שלכם פתוחה ואוורירית, אין סיבה של ממש להצמד לנוסח המקובע והסטנדרטי של דייט ראשון בבית קפה, אן אותן שאלות הכרות בנאליות. אין סיבה שלא תנסו דייט קצת אחר – טיול, פיקניק, צפייה במשחק כדורגל או הצגה.. כל דבר שיוציא אתכם קצת מהשגרה של עולם ההיכרויות.

9. עם אוכל לכולם

מומלץ מאוד לשדרג את הדייט באוכל טוב שיעשה לכם נעים בבטן ובלב. חשוב לבדוק מראש מה הטעם של בת הזוג שלכם באוכל כדי שגם אתם וגם היא תהנו מאוכל שעושה לכם טוב.

10. עם מצב להתנועע

זאת לא חובה, אבל דייט ראשון שזורם ממש טוב יכול להסתיים ברחבת הריקודים. גם אם לא תגיעו לזה, מקומות לדייט ראשון טובים הם כאלה שיש בהם קצת אקשן וריקודים, משהו שיכניס עניין וצבע במערכת היחסים החדשה שלכם.