10 טיפים לבחירת בר אקטיבי לאירועים

כל אירוע כיום הופך לחגיגה מיוחדת. הדבר מתאפשר בזכות העובדה שכל אדם יכול להזמין לעצמו את כל המרכיבים של האירוע בנפרד ולחבר אותם על פי נראות עיניו ולטעמו האישי. למשל, אפילו הבר כיום יכול להיות מוזמן בצורה נפרדת וכך להפוך לאטרקציה בפני עצמו. על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה בעניין, גיבשנו עבורכם 10 טיפים לבחירת בר אקטיבי לאירועים שיאפשרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

מהו בר אקטיבי למעשה?

מדובר במבנה שרבים מאיתנו ראו לא פעם ולא פעמיים באולמות אירועים, הוא תמיד נראה שונים, פעמים רבות מורכב מלדים מחליפי צבעים שהופכים אותו למעין כדור דיסקו במרכז הרחבה, מקור לשמחה ומצב רוח מרומם.

10 טיפים לבחירת בר אקטיבי לאירועים שיאפשרו לכם לבחור בצורה מושכלת

  1. שימו לב למבנה הבר – מרובע או עגול? פתוח או סגור?
  2. השקיעו את הזמן בבחירת התפריט – בחירה במשקאות ספציפיים שאתם רוצים במסגרת בר אקטיבי לאירועים יעזרו לכם גם לחסוך (לא להזמין משקאות שהאורחים שלכם לא אוהבים) וגם לקבל בדיוק מה שאתם רוצים – וויסקי אהוב, וודקה טובה עם הקולה, או יין יוקרתי, יש לדון על כך מראש עם החברה המספקת את הבר.
  3. מחירים – שימו לב למחיר שנותנים לכם. המחירים הגבוהים ביותר מעוררים את אותו החשד כמו הנמוכים, וחשוב מאוד לוודא שאתם מקבלים את הדבר האמיתי בתמורה לסכום שאתם משלמים.
  4. משקאות מקוריים – למרות שבאירוע אנשים שותים והמון ולא תמיד שמים לב למה שיש להם בכוס, אם האלכוהול יגרום להם לרצות למות ביום הבא הם לא יזכרו אתם לחיוב. בר אקטיבי צריך להיות מאובזר אך ורק באלכוהול מקורי ואיכותי ביותר.
  5. ברמנים וברמניות – אחד הגורמים החשובים של הבר, יש לסמוך על הספק שהמצוות יהיה מנוסה ואיכותי
  6. קישוטים לכוסות – מוסיף חגיגיות לכל שוט ולכל כוסית
  7. תחתיות מיוחדות לכוסות – מוסיף לאווירה
  8. קוקטיילים – לשתייה מיוחדת יותר יש לדאוג לברמנים מנוסים ביצירת קוקטיילים שיעיפו את האורחים שלכם
  9. שמפנייה – משקה חגיגי ביותר שכדאי שיהיה באירוע שלכם
  10. שעות פעילות – תוודאו שהבר נשאר פתוח עד סופו של האירוע.

התפקיד של בר אקטיבי לאירועים

מלבד 10 טיפים לבחירת בר אקטיבי לאירועים שמהווים מידע חשוב מאוד, יש להבין שהבר מהווה את לב האירוע, לכן כדאי לקחת את הזמן ולהשקיע במציאתו ואיבזורו את מיטב זמנכם, כי סביר להניח שזה יהיה אחד הדברים שכולם יזכרו שנים אחרי – איך היה הבר באירוע שלכם, בעיקר בחתונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *