עשרת הדיברות לבחורה: מקומות לדייט ראשון

דייט ראשון יכול להיות פוטנציאל לאהבה חדשה אבל הוא יכול להסתיים גם במפח נפש ואכזבה וזו רק אחת הסיבות לכך שדייט ראשון הוא אירוע מלחיץ לשני הצדדים. כדי להרגיע מעט את החרדה ולעזור לכם לצאת מהדייט עם פרפרים בבטן ולא עם בחילה, אספנו עבורכן כמה טיפים לבחירת מקומות לדייט הראשון :

מקום בטוח

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא שתרגישי בטוחה. לא במקרה אף אחת לא קובעת את הדייט הראשון בדירה של הדייט שלה – דייט ראשון צריך להתקיים במקום ציבורי ומוקף באנשים אחרים ולא בגלל שאנחנו חושדים שאת יוצאת עם רוצח סדרתי – פשוט בשביל שאם חס וחלילה לא יסתדר, יהיה לך קל לחתוך.

תרגישי בנוח

כמו שכבר אמרנו, דייט ראשון יכול ואפילו אמור להיות קצת מלחיץ. כדי שתהיי רגועה ומשוחררת ותוכלי להחצין את כל הקסם שבך בנינוחות – בחרי במקום שאת מכירה ונעים לך בו.


לצאת מהקופסה

אפשר להבין למה כמעט כל הדייטים הראשונים קורים בבתי קפה, כי שם באמת הכי נוח לדבר ולהכיר – אבל זו לא חובה. אם את והדייט שלך אווריריים וזורמים אפשר ללכת ללונה פארק, לעשות פיקניק בחוף הים וכל דבר לא שגרתי אחר שיוציא אתכם מהקיבעון של עולם הדייטים הראשונים.

אוכל טוב

אם חס וחלילה הדייט לא ימריא ולא יהיה קליק מטורף כמו שאנחנו מאחלים לכם – לפחות תהני מארוחה טובה.

רומנטיקה

כדי להגדיל את סיכוי הדייט לזרום לכיוונים הרומנטיים הנכונים, בחרו במקום רומנטי לדייט הראשון – מקום עם תאורה עמומה, מוסיקה נעימה ונרות על השולחנות יעשה את העבודה.

הטיול שאחרי

לפעמים החלק הכי חשוב בדייט הוא דווקא מה שקורה מיד אחריו, אחרי שלב השאלות והתשובות וההיכרות הסטנדרטית – טיול קצר לאורך הים או בטיילת נחמדה יכול להיות המקום שבו דברים יקרו בניכם.

יוקרה

בחירה במקום יוקרתי תשדרג את הדייט ואת מעמדך מול זה שאת יוצאת איתו כבחורה רצינית וברמה. זה יחייב אתכם להתלבש יפה ולהיות חגיגיים כמו שצריך להיות בדייט ראשון.

לבחור ביחד

הכי הגיוני וזה גם אות לבאות – לקשר מאוזן והדדי בעתיד, הוא לבחור ביחד במקום ששניכם אוהבים. לא מספיק שרק את תרגישי בנוח, חשוב שגם הוא ירגיש בבית ויהיה משוחרר וטבעי.

שירות טוב

הדבר האחרון שאת רוצה בדייט ראשון זה לחטוף קריזה על השירות הגרוע מול בן הזוג הפוטנציאלי. שירות טוב , מלצריות שמבינות עניין, לא מפלרטטות עם הדייט שלך ומפרגנות לזה שאת בדייט יכול מאוד לעזור.

מצב לריקודים

יכול להיות שלא כל דייט ראשון יגמר בריקודים סוערים , אבל תמיד טוב שהמקום שאתם יוצאים אליו יהיה תוסס ויספק לכם את האפשרות להתפרע קצת אחרי ששתיתם כמה כוסיות ולא יהיה כמו עוד אחד מאותם מקומות לדייטים משמימים.