10 נקודות לבחירת צ'יפסר גז למסעדות

לכל אחד מאתנו יש החלום להיות עצמאיים ולהתפרנס בכבוד מבלי שיאמרו לנו מה לעשות. אלה בעלי האהבה לאוכל השואפים להיות עצמאיים לרוב פותחים מסעדות משלהם הרוצים לצמוח, לגדול ולהאכיל בלב גדול אנשים רבים. אם ברשותכם מסעדה או שאתם מתכננים לפתוח אחת כזו בקרוב, חשוב שתצטיידו בכלים המתאימים והטובים ביותר.

החשיבות של צ'יפסר גז למסעדה:

צ'יפסר גז או בשמו הנוסף צ'יפסר תעשייתי הוא אחד הכלים החשובים ביותר במסעדה שלכם. כאשר אתם מנהלים מסעדה, בין אם מדובר במסעדה רגיל או מסעדת מזון מהיר, ישנה חשיבות עליונה להספקת האוכל בזמן לשביעות רצון הלקוחות. על כן יהיה עליכם להצטייד במכשיר צ'יפסר תעשייתי הכולל אמבטיית טיגון וחימום מבוקר של השמן לעבודה קלה ומהירה.

צ'יפסר גז משמש אותנו גם לטיגון שניצלים, טבעות בצל, פוטטו, פסטלים, סיגרים, סופגניות וכל מוצר הזקוק לטיגון בשמן עמוק. הצ'יפסר עמיד בעבודה מרובה במהלך היום, שובר היטב על השמן לטיגונים נוספים מבלי לשרוף אותו ומספר את ההזמנה במהירות וברמת איכות גבוהה ביותר. הצ'יפסר הוא בטיחותי אך בעת הרכישה יש לבדוק היטב את כשירותו ולרכוש מכשיר חדש ולא יד2. בקשו הדרכה מקצועית כיצד להשתמש בו וכיצד לטפל בתקלות בעת הצורך.

נקודות לבחירת צ'יפסר למסעדה שלכם:

 1. האם אתם זקוקים לעגן אחד או שניים?
  ישנן מסעדות בעלות עבודה רבה אשר עגן אחד בצ'יפסר אינו מספיק להוצאת ההזמנות. בנוסף ישנן מסעדות המעדיפות להפריד בין הצ'יפס למוצרים אחרים על מנת לשמור על טיב המוצר בעת ההכנה שלו.
 2. מה הנפח שלו?
  יש לקחת בחשבון כי ככל שהנפח גדול יותר כך תבזבזו יותר שמן אך תוכלו לטגן כמות גדולה.
 3. מחיר:
  בדיוק כמו כל מוצר או כלי אחר שתזדקקו להם במסעדה שלכם, תאלצו לבצע השוואת מחירים ולא לזרוק כסף מיותר. ניתן לבצע השוואות מחירים באינטרנט.
 4. מהו אופן השימוש בו?
  אם אתם זקוקים לצ'יפסר למספר הזמנות בודדות ביום, כדאי לקחת צ'יפסר עם נפח קטן יותר כדי לא לבזבז שמן וכסף רב. הצ'יפסר יכול לשמש אתכם לטיגון צ'יפס, סופגניות, שניצלים, סיגרים ועוד. וודאו שהצ'יפסר שאתם קונים אכן מתאים לשימוש שלכם.
 5. ניקיון קל ופשוט:
  בדרך כלל הניקיון של הצ'יפסר מתבצע באמצעות ריקון השמן מברז תחתון אל תוך דלי ואז ניתן לנקותו ביתר קלות. וודאו כיצד מתבצע הניקיון לצ'יפסר שלכם והאם הוא יהיה נוח עבורכם.
 6. צ'יפסר נייד?
  לעתים תרצו לבצע סדר במטבח ולהעביר את הצי'פסר ממקום למקום. ישנם צ'יפסרים גדולים ומובנים וישנם צ'יפסרים קטנים יותר הניתנים להעברה וניוד נוחים.
 7. סינון קל:
  על הצ'יפסר שאתם קונים להיות נוח לסינון השמן עם מסננת או להכיל מסננת מובנית הניתנת לשליפה וניקיון בצורה בטוחה ומהירה.
 8. רגישות התרמוסטט:
  התרמוסטט הוא זה שישמור על השמן בטמפרטורה קבועה לפני הטיגון. כאשר נכניס צ'יפס קפוא השמן יתקרר ולכן השמן צריך מעט זמן לחזור לטמפרטורה הקבועה שלו.
 9. גופי חימום שטוחים:
  אלה יתרמו לפיזור אנרגיה על שטח פנים גדול יותר, הפחתת עוצמת החום וחימום השמן מבלי לשרוף אותו.
 10. מחשב טיגון:
  האם הצי'פסר שלכם מכיל מחשב טיגון? באמצעות מחשב זה ניתן לתכנת את הכפתורים מראש לטווחי זמן מסוימים ופשוט ללחוץ על הכפתור, השעון ירוץ אחורה ויצפצף כאשר הצ'יפס יהיה מוכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *