כל מה שרציתם לדעת על רכב אספנות

חולמים על רכב מיוחד? רכב שלא יהיה כמותו לאיש? התשובה לכך היא רכב אספנות. אם תפקחו את העיניים תפגשו מעת לעת על הכבישים ברכבי אספנות מיוחדים ויפים. חובבי הרכבים לא יוכלו להישאר אדישים מול רכבי האספנות היפים. אם תמיד חלמתם על רכב אספנות משלכם תוכלו למצוא גם מידע שימושי על שיקום ושחזור של רכב אספנות, אפשרות נוספת תהיה רכישת רכב אספנות במצב טוב.

מה אנחנו מציעים?

אנו מטפלים ברכבי אספנות, הצוות מקצועי ומנוסה. רכבי האספנות מטופלים נכונה תוך שימוש בחומרי הגלם המתאימים להם וטיפול במעטפת החיצונית של הרכב לצמצום הבלאי הטבעי ושמירה על מראה הרכב. גם רכב אספנות מאוד ישן תוכלו להחזיר לשימוש, להעלות על הכביש, להעביר טסט, כל שדרוש לכם הוא איש מקצוע עם ידיים טובות ומעט רצון טוב וסבלנות.פחחות וצבע לרכב

במידת הצורך, נציע גם עבודות שיפוץ מקיפות יסודיות לרכב, עבודת צבע מלאה, תיקונים בגוף הפלדה, שחזור שילדה, תיקון וחידוש למנוע, שיפוץ ותיקונים למערכות הרכב, צביעת פנימית ועוד. המומחיות שלנו היא פחחות וצבע לרכב רגיל וגם לרכבי אספנות ושאר רכבים מיוחדים. אם אתם זקוקים לשירותי פחחות וצבע לרכב בחולון או באזור במרכז צרו קשר ונשמח לסייע.

להפקיד את האוצר שלך בידיים טובות

רכבי אספנות הם הרבה יותר מרכבים רגילים, בעלי רכבי האספנות מאוד אוהבים את הרכבים, הם מטפחים אותם ומקדישים משאבים רבים לטיפול ברכב. תוך עבודה מיומנת והקפדה על דבקות במפרט הטכני הנכון יקבל הרכב את הטיפול הטוב ביותר. הצוות המקצועי שלנו מחזיק בניסיון הדרוש ובציוד המתאים, אנו מסוגלים לטפל ברכבי אספנות בצורה הטובה ביותר. אם יש לכם רכב אספנות הזקוק לשיפוץ או שחזור צרו קשר ותקבלו במהרה הצעת מחיר מתאימה.

מה חשוב לדעת על רכבי אספנות בישראל?

  1. רכבי אספנות מחויבים לשאת לוחיות רישוי מתאימות המציינות במפורש כי מדובר ברכב אספנות.
  2. ישנו איסור לנוע עם רכבי אספנות בכבישים בין השעות 07:00 בבוקר ל-09:00 בבוקר, האיסור תקף בימים א-ה.
  3. תוקף רישיון של רכב אספנות הוא שישה חודשים ויש לחדשו בהתאם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *