קורדיספס- 10 עובדות על פטריית הפלא

לפטריית הפלא קורדיספס ולפטריות מרפא בכלל יש סגולות ותכונות חיוביות מאוד העוזרות לגוף במגוון תחומים. פטריות פלא מסייעות לגוף בחיזוק המערכת החיסונית, מניעת מחלות לב, שמירה על הכבד, הורדת כולסטרול, איזון רמת הסוכר בדם ועוד.

להזמנת כמוסות קורדיספס כנסו לאתר טבע קסטל

  1. יותר ויותר אנשים מאמינים היום בפטריות מרפא ואת קורדיספס הכירו לראשונה בהיסטוריה בשנת 200 לספירה. עדיין ישנם אנשים בעולם המערבי שמעדיפים את התרופות הקונבנציונליות אבל עם העובדות קשה להתווכח והתכונות של קורדיספס מאפשרות לחולים רבים להירפא ממחלתם.
  2. חיזוק המערכת החיסונית- בגוף האדם יש נוגדנים שעוזרים לגוף למנוע מחלות ויוצרים חסימה עבור חיידקים. מנגנון המערכת החיסונית הוא מהחשובים בגוף ובמצב בו הוא מתפקד כראוי הסיכוי לחלות במחלות נמוך יותר. לאנשים הסובלים ממערכת חיסונית חלשה, קורדיספס יכול מאוד לסייע.
  3. עוזרת בתפקוד המיני- על פי מחקרים פטריית הפלא מסייעת גם בחדר המיטות. אם יש לכם בעיה בתפקוד המיני קורדיספס בהחלט יכולה לפתור לכם את הבעיה הלא נעימה. קורדיספס מסייעת בהגעה לזקפה במהלך יחסי המין ומחליפה תרופות וכדורים אחרים.
  4. קורדיספס נפוצה בעיקר בסין ובמזרח הרחוק והיא ידועה כמאריכה חיים, משפרת את האנרגיות, משפרת את איכות החיים ומסייעת לחיות חיים בריאים ומאושרים יותר. על פי הרפואה הסינית מדובר באחת מפטריות הפלא החזקות והטובות ביותר עבור גוף האדם. בנוסף, קורדיספס נחשבת גם לאחת מהפטריות היקרות בעולם.
  5. קורדיספס משפרת ביצועים אתלטיים. לא מעט ספורטאים משתמשים בתוספי תזונה, חלבונים ותוספי אחרים, ממחקרים עולה כי גם פטריית הפלא שימושית עבור ספורטאים שרוצים לשדרג את רמת הספורטיבית.
  6. למרות סגולותיה המרשימות של פטריית הפלא, ישנם אנשים שלא מומלץ עבורם להשתמש בפטריה. חולי סכרת אומנם יכולים להשתמש בפטריה אך צריכים לנהוג בזהירות בשל פעילות היפוגליקמיה קלה. גם חולי סרטן הערמונית ואנשים הנוטלים תרופות המדכאות את המערכת החיסונית לא אמורים לצרוך את הפטריה. מומלץ גם להימנע משימוש בפטריה בשילוב תרופות המדללות דם.
  7. תופעות לוואי: מסתבר שתופעות הלוואי בפטריית הפלא, קורדיספס אינן רבות אך בכל זאת קיימות. יובש בפה, כאבי בטן חלשים ובחילות הן חלק מתופעות הלוואי שדווחו על ידי אנשים שנטלו את הפטריה. יחסית, מדובר במעט מאוד תופעות לוואי וגם בתופעות לוואי נסבלות.
  8. פטריית קורדיספס כוללת 680 מינים שונים והיא מצויה בסין והרי ההימלאיה. היא נמצאת לרוב בסביבה לחה וגבוהה (מעל 3,000 מטר) ונמצאת מתחת לעשבים ושלגים. האורך שלה הוא בין 4 ל-11 ס"מ ובעבר איסוף של הפטריה הייתה מטרה קשה ביותר. היום הפטריה כבר גדלה לרוב בתנאי מעבדה.
  9. גם אנשים שלא מאמינים ברפואה הטבעית, מתמכרים לתרופות שמגיעות מן הצומח. פטריות ואצות הן אומנם בשרשרת המזון של הצמחים אך הסגולות והתכונות החיוביות שלהם יכולות לעזור לאנשים להירפא ממחלות ואף למנוע אותן בטרם התחילו.

* התכנים והמידע באתרנו אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא. כל מידע רפואי המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *