סיורים מודרכים בברלין – 10 סיבות למה מומלץ לעשות את זה

טסים לברלין בקרוב? להזמנת סיורים מודרכים בברלין לחצו על הקישור וקראו את המדריך

  1. ברלין, כמו ערים אחרות באירופה זו אינה עיר שמגיעים אליה לתקופות ארוכות. רוב התיירים הישראלים וגם התיירים ממדינות אחרות מגיעים לעיר למספר ימים ולכן אין זמן לבזבז על הכרת העיר והתאקלמות בעיר. סיורים מודרכים בברלין יחסכו לכם את ההלם הראשוני ויכניסו אתכם מהר מאוד לעניינים.
  2. התרבות של עיר הבירה הגרמנית בלתי נגמרת ועל מנת להבין ולחקור לעומק את המשמעות של כל פסל, ציור או אנדרטה מומלץ להקשיב לתיאורים וההסברים של מדריך שמכיר את הנושא בצורה מושלמת. מאחורי כל יצירת אומנות עומד סיפור שלם ולא פעם הסיפור מאחורי היצירה הוא החוויה אמיתית וללא הסבר לעולם לא תוכלו להרגיש את הסיפוק האמיתי והשלם.
  3. ברלין אומנם נחשבת לעיר פתוחה וליברלית אך גם בה, כמו בערים אחרות בגרמניה יש גילויי אנטישמיות. טיול בקבוצה ביחד עם ישראלים נוספים יקנה לכם ביטחון נוסף שהטיול שלכם יעבור בשלום מבלי חשש.
  4. אם יש דבר אחד שהישראלים שונאים באמת זה להרגיש פראיירים. טיולים מודרכים בברלין מאפשרים להיכנס לאותם האתרים ולאותם המקומות בפחות כסף שכן טיול מאורגן בקבוצה מוזיל משמעותית את העלויות. אם אתם רוצים להגיע לאותם המקומות בדיוק, לראות את אותם הדברים ולשלם פחות מומלץ לטייל בסיור מודרך.
  5. רוב הגרמנים יודעים לדבר אנגלית, אך למרות זאת תמיד יותר כייף לשמוע את התיאורים וההסברים בשפת האם. מדריך שמדבר בעברית יוכל לענות לכם על השאלות בצורה טובה יותר, להיכנס לעומק של הדברים ולנמק הסברים בצורה מקיפה יותר.
  6. מדריך טוב מכיר את מקומות הבילוי המקומיים הפרועים באמת. המקומיים אוהבים לשמור לעצמם את המועדונים והפאבים המטורפים ואם לא תטיילו עם מדריך שמכיר את המקום לא תגיעו אליהם ותאלצו להסתפק במועדונים ובפאבים המיועדים לתיירים שבהם לא תמיד מרגישים את החוויה המלאה.
  7. ברלין היא העיר הגדולה ביותר בגרמניה והתנהלות נכונה תחסוך לכם כסף וכמובן זמן. סיורים מודרכים בברלין יביאו אתכם למקסימום ניצול הזמן במינימום הוצאות על תחבורה ציבורית וכך תוכלו לנצל בצורה טובה יותר את הזמן שלכם בעיר הבירה הגרמנית.
  8. למרות שאנחנו לא אוהבים להודות בכך, אנחנו הכי נהנים שאנחנו בחברת הישראלים. אפשר להגיד הרבה דברים על הישראלים אבל אי אפשר לקחת מהם את שמחת החיים והאווירה שהם יודעים לייצר. הצחוקים והדחקות בהחלט יכולים להביא להנאה גדולה בחברת הגרמנים הרציניים והמשעממים.
  9. סיורים מודרכים בברלין ילמדו אתכם בצורה מקיפה ורחבה יותר על העיר. חלק נכבד מהטיול הוא להכיר וללמוד על אחת הערים המרתקות ביותר בעולם, עיר שעברה טלטלות ושינויים רבים לאורך ההיסטוריה. מדריך ישראלי יוכל גם לספר את הסיפורים בצורה מובנת וגם להביא את הזווית היהודית בכל סיפור.
  10. סיורים ודרכים בברלין זו דרך מצוינת להכיר תיירים ישראלים אחרים. אם אתם מטיילים לבד בוודאי תשמחו להכיר אנשים בגילכם ולעביר חוויות על הטיול בברלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *