10 טיפים שיעזרו לך לשמור על העסק בצורה טובה יותר…

1. מיגון מתקדם לדלתות וחלונות.
הדבר הראשון לביטחון העסק היא שמירה שאף אחד שאינו רצוי לא יכנס ויגע בדברים האישים שלכם. ההמלצה היא להתייעץ עם מנעולן מוסמך אודות מערכות מיגון מתאימות לצורכי העסק, דבר היקשה משמעותית על פריצה.

2. מערכת אזעקה איכותית.
אזעקה טובה יכולה להרתיע במקרים רבים בפני פריצה, הגנבים יעדיפו יעדים קלים יותר. מלבד זאת, אזעקה חיונית בעת שרוצים לדאוג לביטוח מתאים לעסק.

3. שירותי ביטוח.
על אף כל הפעולות לשמירת העסק לפעמים קורים דברים, במידה ומדובר בעסק המחזיק מוצרים או שירותים בשווי גדול מומלץ להשקיע בפוליסת ביטוח מתאימה אשר תכסה במידה ויקרה מצב לא רצוי. ראו עניין זה כהשקעה חכמה ולא כהוצאה נוספת של העסק.

4. שירותי ייעוץ בטחוני.
היום תוכלו למצוא חברות המתמחות בשירות ייעוץ בטחוני שתפקידם לספק הגנה טובה יותר לחברות במטרה למזער סיכונים. חברות אלו עוזרות לכם בקשרים עם גורמים לאכיפת החוק, אפיון נהלים טוב יותר וכד'.

5. להימנע מחלוקה מיותרת של מפתחות.
שמדובר בעסק גדול תמיד יש אנשים נוספים אשר דואגים לפתיחה ולסגירה של העסק, וודאו כי אתם נותנים לאנשים המתאימים את הגישה לעסק שלכם ומידי פעם החליפו את המנעולים לצורך הביטחון (נגד עובדים מתחלפים). מה הטעם להיות מצוידים במנעול איכותי אם האדם הלא נכון מחזיק במפתח.

6. מחלקת שימור לקוחות.
שמירה על לקוחות העסק משמע שמירה על העסק מאחר ובלי לקוחות אין עסק, מחלקת שימור לקוחות היא נושא חשוב ומטרתו לתחזק את שביעות הרצון של הלקוחות הקיימים בצורה הטובה ביותר כדי לייצר יציבות ברווחים.

7. סינון קפדני בגיוס עובדים לחברה.
הכוח האנושי של כל חברה הוא החשוב ביותר מאחר והוא מהווה את החזית של העסק בפני הציבור, מומלץ להשקיע את המשאבים הדרושים במיון וגיוס עובדים איכותיים שבאמת מתאימים לאופי העסק. ישנם חברות שעושות אפילו בדיקת פוליגרף כבר בתהליך המיון ומגדילים את הסיכוי בגיוס עובדים אמינים.

8. להיות אמין על הלקוח.
הבסיס להצלחה היא מתן שירות ערכי ללקוח, חברות המתבססות על פעולות לא אמינות מול הלקוחות בסופו של דבר נחשפות ומאבדות את כוחן. מספיק לראות פרק אחד של התוכנית "יצאת צדיק" כדי להבין כמה חשוב לעבוד עם ערכים אמיתיים בתוך התנהלות העסק.

9. להימנע מסיכונים גדולים מידי.
כל חברה עסקית לוקחת מידי פעם סיכונים במטרה לגדול, בעודכם עושים זאת וודאו כי עברתם טוב על הפרטים וכי רמת הסיכון היא סבירה כך שגם במידה והצעד לא צלח עדיין תוכלו לספוג את המהלך ולהמשיך בצורה תקינה. לא מומלץ לקחת סיכונים אשר יסכנו לחלוטין את העסק.

10. לשמור על פעולות גדילה.
אחד הדברים שחשוב להבין הוא ששום דבר לא עומד במקום, או שאנו נמצאים בצמיחה או שבמצב דעיכה. וודאו כי אתם מבצעים פעולות שמטרתם להיחשף בפני לקוחות חדשים ולהגדיל את השירותים של החברה באופן תמידי אשר תשמור על צמיחה הדרגתית נכונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *