10 טיפים שיעזרו לך להשיג פטור ממטבחים

טיפים להשגת פטור ממטבחים:

1. החלפת תורנות.

אם אתם ממש לא אוהבים את עבודות המטבח נסו לבקש מהמפקד שלכם לעשות את חובתכם בתורנות אחרת. כנות ומוכנות לתת מעצמכם אולי תעזור לכם להבנה מצד המפקדים, חשוב לקחת בחשבון את האפשרות ששמירות יהיו האפשרות האחרת.

2. ללכת נגד הזרם.
הצבא היא לא מערכת שבאמת אפשר ללכת נגד הזרם ומצפים מכם לבצע את מה שמתבקש לכן יהיה צורך בצדכם למוכנות גם לסירוב פקודה של המפקד. השגת פטור באמצעות סירוב של פקודות זה לרוב תהליך התשה ומה שחשוב זה מוכנות מצידכם לספוג במשך תקופה מסוימת עונשים אז שהמערכת תבין שאתם החלטיים ויחפשו פתרון אחר.

3. פטור רפואי.
במידה ויש לכם איזו מחלה מדבקת או שאתם סובלים משלשולים לא ימהרו להכניס אתכם למקום כמו מטבח. גשו לרופא בבסיס ונסו להשיג ממנו אישור יפטור אתכם מתורנות המבטח הקרובה.

4. פנייה לרס"ר.
בכל יחידה בצה"ל ישנו רס"ר אשר אחראי על תורניות המטבח, נסו לפנות אליו ישירות ושתפו אותו מדוע אינכם יכולים לשרת במטבח. הוא האדם אשר יכול לפתור אתכם מהמטבח בצורה הישירה והמהירה ביותר.

5. להכיר את האדם הנכון.
במקרים רבים קשרים אישיים יכולים להיות הפתרון הכי קל בהשגת פטור ממטבחים מבלי לספר סיפורים ולעשות הצגות מיותרות. הבעיה היא להגיע לגורם הנחוץ עם אדם מספיק קרוב אשר באמת יוכל להשפיע על ההחלטה בנושא.

6. קצין בריאות הנפש.
אם אתם מחפשים אחר פטור קבוע ממטבח הקב"ן יכול להיות האדם המתאים להשגת אישור זה, יש לקחת בחשבון שתיאלצו להמציא סיפור אמין מספיק אשר יגרום לו להתחשב בכם ובאמת לתת לכם את הפתור בכתב.

7. העדה המתאימה.
לגברים קווקזים יש יתרון שמדובר בפתור ממטבחים מאחר ובעדה זו נהוג שהגבר לא מבצע עבודות מטבח כלל ופעולה זו יכולה לפגוע בכבודם. בצבא כמובן מכירים את העניין וברוב המקרים לא יקשו עליכם ופשוט תקבלו את הפטור די בקלות.

8. אלרגיה מתאימה.
במידה ואתם עושים תורנות מטבח באופן קבוע, התלוננו לאחר כל תורנות כי הגוף שלכם מגיב לא טוב (אדום בעיניים, פריחה או כל דבר אחר). יש לקחת בחשבון שתקבלו הפנייה לרופא המתאים ותיאלצו לבצע סדרה של בדיקות אלרגיה בתקווה שזה יעבוד.

9. פטור מנעליים צבאיות.
בחלק מהבסיסים לא ניתן לבצע תורנות מטבח במידה ואינכם לובשים נעליים צבאיות, בדקו כיצד הדברים מתנהלים בבסיס שלכם. אומנם אתם עדיין צריכים להשיג פטור אבל אולי יהיה לכם קל יותר להשיג את הפתרון בשיטה זו.

10. הסוף של השירות.
בשירות הצבאי לפעמים הפז"מ יכול לשרת את האינטרסים שלכם ולהקל עליכם, אם אתם לקראת סוף השירות פשוט פנו למפקד ודברו איתו "תכלס". אם במהלך כל השירות הייתם חיילים מסורים אין סיבה שהוא לא יבוא לקראתכם במידה וזה מתאפשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *