10 דברים שתרצו לדעת על זיכיון לרשת "קפה קפה"

הדברים שתרצו לדעת על זיכיון לרשת "קפה קפה"

1. להידבק להצלחה.
הסכם זכיינות לקפה קפה מצרף אתכם לאחת הרשתות הגדולות בתחום הקפה, יש לרשת מעל 130 סניפים פעילים ברחבי הארץ כך שכמעט כל אחד מכיר את השם. זה תמיד יתרון לעבוד עם חברה בעלת מוניטין בציבור, דבר שהופך את הפעילות לקלה יותר.  

2. מודל עסקי ברור תוך ליווי והכוונה.
שרוכשים זיכיון לקפה קפה למעשה חותמים על עסקת חבילה הכוללת מודל עסקי ברור של מחירים ושיטות עבודה המבוססת על הצלחה. הרשת תתמוך בזכיין לאורך כל תקופת הזכיינות במטרה לעזור לו כמה שיותר להצליח ולהפוך לעסק רווחי. אחרי הכול, ההצלחה שלך היא ההצלחה שלכם.

3. יש צורך בהון התחלתי.
בדומה לכל זכיינות אחרת, ההשקעה כרוכה בעלות ראשונית המעבירה אליכם את האפשרות לפתוח סניף משלכם תחת שם הרשת. ברשת קפה קפה ההשקעה כוללת השקעה חד פעמית של עשרות אלפי דולרים (סכום מדויק מול הרשת עצמה כמובן) ובנוסף אחוזים מהמחזור העסקי של הסניף.

4. רכישת סניף קיים.
שאתם חושבים לפתוח סניף זכיינות חשוב לאסוף כמה שיותר מידע אודות אותו הסניף. במידה ומדובר ברכישת סניף קיים כדאי לברר מדוע הוא נמכר, כמה בעלים קודמים היו לאותו הסניף ומה היתרונות והחסרונות של האזור בו הוא ממוקד. ככל שתבדקו את הפרטים בצורה טובה יותר, תוכלו לקבל החלטה נבונה יותר המבוססת על שיקול דעת ומידע.

5. הסכם זכיינות והקמת סניף חדש.
אם אתם חושבים לפתח את הרשת ולהקים סניף חדש לגמרי, הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון זה המיקום. מאחר ואתם מתחילים מנקודת פתיחה בה כולם כבר מכירים אתכם, מה שנותר הוא לבחור במיקום הנכון אשר יאפשר לחשוף את הסניף מול כמה שיותר אנשים.

6. לפעמים כסף לא יכול לקנות זכיינות לרשת.
שמדברים על קניית הסכם זכיינות חשוב לדעת כי לא תמיד כולם יכולים לקנות (גם אם יש להם את הכסף). רשת קפה קפה נחשבת לרצינית ומבצעת סינון מסוים של יזמים המעוניינים לרכוש זיכיון של הרשת, דבר המעיד על רצינות מצד החברה תוך בחירת אנשים רציניים שייצגו את הרשת כולה.

7. להשיג בקלות את חומרי הגלם.
שאתם בעלי זכיינות לרשת קפה קפה, הם אלו שמספקים לכם את כל חומרי הגלם. אחד היתרונות של רשתות היא שיש כבר מוצר אשר מיוצר באופן מוגדר תוך שימוש בחומרי גלם זהים, לכן חלק מעסקת החבילה של זכיינות היא שהרשת היא זו שמספקת לכם את חומרי הגלם הדרושים. לכן, חשוב מאוד לבדוק היטב את העלויות המדויקות, האם מדובר במחיר קבוע או משתנה וכד'…

8. לא מתאים לכל אחד!
גם אם אתם יזמים ואני עסקים מוצלחים, עסק המבוסס על זכיינות דורש אופי מסוים. חשוב לקחת בחשבון כי הסכם זכיינות מגיעה בד ובד עם מודל עבודה קבוע אשר מקטין בצורה משמעותית את יכולת השליטה בכל הקשור

9. סוגי הכשרים שונים.
אם אחד הפרמטרים שאתם מחפשים בעת רכישת זכיינות הוא סוג הכשר, בטח תשמחו לדעת שתוכלו לפתוח סניף שהוא כשר, הכשר של בד"צ ואפילו כשר למהדרין.

10. הדרך ליצירת קשר.
אם גם אתם רוצים להיות זכיינים של רשת הקפה המוצלחת "קפה קפה", לימור היא הכתובת בשבילכם. תוכלו למצוא אותה בטלפון03-6968038  בשלוחה 128.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *